AVASTIN

Wszelkie informacje na temat eksperymentalnego zastosowania inhibitora aniogenezy w leczeniu glejaka, relacje pacjentów i informacje o skuteczności

AVASTIN

Postprzez ChozenOne » Wt lip 22, 2008 10:01 pm

Witam,
czy ktoś sprowadzał do Polski AVASTIN lub jego generyki?

Chodzi mi o technikalia:
- adres www sprawdzonego sklepu(jest ich w sieci kilka)
- czy przychodzi gotowy roztwór, czy trzeba go sporządzać? (na stronie sklepu czytalem ze przy transporcie wymagana jest okreslona temperatura - kolejny potencjalny problem przy sprowadzaniu leku zza ocenau [US/CAD])
- czy mozna wymagac od pielegniarki podania pacjentowi takiej kroplowki?

Jeśli nie - to może chociaż ktoś rozważał taką możliwość? Pociągnął temat dalej - konsultował to z onkologiem i spotkal się z jakimkolwiek poparciem/zainteresowaniem?

Pozdrawiam.
ChozenOne
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt mar 18, 2008 10:26 pm

Re: AVASTIN

Postprzez JolaR » Wt lip 22, 2008 11:25 pm

Próbowałam rozmawiać na ten temat z chemiczką w CO w Warszwie, niestety nie wyraziła zgody na eksperymenty (wielkie oburzenie, co też ja jej proponuję). Co wiesz na ten temat. Wiem, że to alternatywa dla temodalu lub następny etap po temodalu (zależy jak kto na to patrzy), niestety w Polsce jeszcze nie osiągalny, a szkoda bo słyszałam ,że efekty są, ale i kasa też niezła.
JolaR
nowy
 
Posty: 23
Dołączył(a): N cze 24, 2007 6:57 pm

Re: AVASTIN

Postprzez ChozenOne » Pn lip 28, 2008 4:48 pm

Wiem tyle co sam wyczytalem wpisując avastin +glioma w Googla. Są artykuły opisujące jego skutecznośc w połączeniu z chemia. Zainteresowalem sie mozliwoscia sprowadzenia i tam wyczytalem ze jest podawany jako roztwor dozylnie. Jest dokladnie podane jaka ilosc na kg ciala.

Jesli mialbym sam elsperymentowac to na pewno wybralbym lek Avastin niz specyfik NaDCA. Problem z cena - gdyz jest ona przeokropnie wysoka.
ChozenOne
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt mar 18, 2008 10:26 pm

Re: AVASTIN

Postprzez armia741 » Cz sty 16, 2014 6:26 am

Co wiesz na ten temat. Wiem, że to alternatywa dla temodalu lub następny etap po temodalu (zależy jak kto na to patrzy), niestety w Polsce jeszcze nie osiągalny, a szkoda bo słyszałam ,że efekty są, ale i kasa też niezła.
armia741
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr sty 15, 2014 5:20 pm


Powrót do AVASTIN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość