Medicor informacje

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

Medicor informacje

Postprzez Fritz_Jr » Pt kwi 04, 2008 4:06 pm

Witam wszystkich.
Troszke info na temat Medicor Cancer Centre.
Zadzwonilem tam dzisiaj.4/4/2008

1- tzw terapia na odleglosc. (remote)
Wysylamy wszystkie wymagane badania faxem. Konsultacja taka to koszt $400. Po tej konsultacji leki zostaja rozpisane, dawki itp. i wyslane do nas.
Koszt to $160-200 za tydz.
Mozna dokupic telefoniczne konsultacje lekarskie ( remote consultation)24/7. koszt to $800/mies.
Jesli chcemy udac sie do Toronto to:
Nie mozna zostac w tej klinice.
Mozna przez okres terapii mieszkac w hotelu blisko kliniki lub u znajomych.
Kazdorazowa wizyta to $400
Do tego trzeba dodac koszt niezbednych badan.

Konsultacje prowadzi Dr. Khan i to on jest dostepny 24/7 jesli chcemy tel. konsultacje.
Pozdrawiam wszystkich
Fritz_Jr
nowy
 
Posty: 34
Dołączył(a): So lut 16, 2008 3:17 pm

Postprzez olek1 » Pt kwi 04, 2008 4:58 pm

tak , tego samego dowiedziałam sie ..niestety to kosztuje ..
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez grucha.b » N kwi 06, 2008 11:44 am

Myslałam, że wreszcie jet "cos takiego" co bedzie pomagało a nie bedzie kosztowało majątku.... A tu znowu rozczarowanie. W sumie to jak zliczyć to wszysko i pomnozyć przez jakiś dłuzszy czas - jezeli ktoś ma kilka przerzutów - to wcale nie są małe pieniądze.
gg 723917
grucha.b
bywalec
 
Posty: 87
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 4:47 pm

Postprzez olek1 » N kwi 06, 2008 12:58 pm

i dlatego ludzie probuja na własną rękę, tylko wówczas, kiedy pojawiają sie skutki uboczne , lub cokolwiek się dzieje ... to wtedy nie ma sie kogo poradzic , a ci ludzie w medical center.. maja juz doświadczenie , mają lekarza , któy tym sie zanjmuje ..

ja po moich dośwadczeniach z róznycmi terpaimai , nie mam za złe że ci ludzie , nie udzialja , nie leczą charytatywnie................

to jest ich jedyna praca, jedyne źródło utrzymania..

a to aby te metode rozpraCOWAC, ANALIZOWAC , ... wymaga , kasy , czasu , masy czasu ................
a przeciez , oni tez musze wyzywisc rodziny , ludzi , których zatrudniają ..


wtedy kiedy przerabiałam terpaie cezową , okazało sie , ze sa ludzie , którzy te terpaie prowadzą , nawet prywatne klinki............ za ogromną kase , ogromna , to co w DCA, TO Są grosze w porównianiu z cezową ...

i wtedy złośc mnie brała , że oni tyle za to chcą.. ale potem , jak zaczełam siedzeic na ta terpaią ze znajomym, analizowac , szukac itp.. to okazało się , zę to zabiera całe 24 h na dobe ....... żeby się zajac tak do końca tym , to nie było mozliwosci na normalne funkcjonowanie , inną prace......

dlatgo dzis sie nie dziwie , jesli ktos chce kase .. mniejsza lub wiekszą .

mam znajomego , któy suoer zna się na tych terpaiach , i na tym forum wniósłby mase informacji ..

ale żeby to móc robic na serio, podejmowac ogromnie wazne decyzje , co podac , jak podac , kiedy i z czym.. to on musiłby przestać pracowac, to jest ciąglłę szukanie , czytanie ..

i gdyby to przynosiłoby mu dochód dla rodziny , to mógłby sie tym zajac , ale jesli nei , to on musi pracowac w zupłnie innej branzy , .. i nie ma najzyklej czasu , żeby nawet oglądnąc to ansze forum .. :(
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości