Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Twerapia oparta o Ziele Dzurawca, polecana przez niemieckich lekarzy, dająca bardzo dobre rezultaty

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez loczek89 » So mar 02, 2013 9:32 pm

WITAM JESTEM NOWA .
u mojej mamy 26go lutego zdiagnozowano glejaka 2stopnia . jest blisko pnia mózgu nie ma szans na operację ,
trafiłam na konsultacje do Dr Obszańskiej i Dr Szczepanka z SPSK nr 4 w Lublinie .
mama na 17 marca ma termin przyjęcia do ww szpitala do kliniki neurochirirgii . będzie miała biopsję ....
ale co dalej ? dobór leczenia tak ?
zastanawiam sie czy nie próbować jakoś szukać kontaktu z dr Vogel z Berlina ALE nie mam pojęcia jak ?
przeraża mnie bariera językowa i km ...jak inni z tym sobie poradzili ?czy wogóle ma to sens ?
prosze o pomoc .

przyznam że jestem przerażona sytuacją .......... :(
loczek89
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): So mar 02, 2013 9:27 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez marika1 » Pn mar 04, 2013 9:15 pm

wejdź na stronę szpitala w Berlinie www.meoclinik.de. Tam są wszystkie informacje teleadresowe. Lekarz nazywa się Siegfried Vogel profesor. Tel do kliniki 49 0 30 2094 4000. Profesor oprócz niemieckiego mówi po angielsku i hiszpańsku. W klinice można też rozmówić się po rosyjsku. Trzeba poszukać wśród znajomych osoby, która biegle włada którymś z tych języków i poprosić o tłumaczenie. Ludzie są życzliwi i chętnie pomagają. Wynajęcie tłumacza na miejscu sporo kosztuje. Wizytę można umówić przez telefon. Płaci się na miejscu po wizycie. Wizyta kosztuje 150 Euro.
marika1
świeżynka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt gru 04, 2012 10:30 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez loczek89 » Pn mar 04, 2013 10:13 pm

dziękuje za informacje , a na wizytę długo się czeka ? jak rozumiem szpital jest w 100% prywatny więc żadne ubezpieczenie EKUS nic nie da ?
loczek89
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): So mar 02, 2013 9:27 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez jonath » Pt mar 15, 2013 2:55 pm

My też jesteśmy po pierwszej wizycie u prof. Vogla w Berlinie. Rzeczowy i konkretny człowiek. Laif 612 3x4 tabletki dziennie w zasadzie tak jak opisał kzawisza. Za kilka tygodni wizyta kontrolna i sprawdzimy czy działa i jaki jest efekt włączenia tego specyfiku. Mam jednak pytanie bo dość często występują w pierwszych dwóch tygodniach nudności, częste odbijanie się może zmienić lek osłonowy jakie są wasze doświadczenia z polprazolem i innymi preparatami osłonowymi, a moze zmiana diety chociaż na postawione pytanie profesorowi odnośnie diety stwierdził, że pacjent może jeść wszystko na co ma ochotę.
Osłonowo podajemy Polprazol 2 rano i 1 wieczorem.
Jonath
jonath
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 3:07 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez sadol1234 » Śr maja 08, 2013 11:14 am

Czy mogłabym dostać jakiś kontakt do tego prof. Vogel i informację jak się umówić, czy potrzebna jest osoba znająca jęz. niemiecki. Proszę o odpowiedź.
sadol1234
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr maja 08, 2013 10:32 am

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez kzawisza1 » Wt maja 14, 2013 9:34 am

Witam ponownie,

Odebrałem właśnie kolejny rezonans, jest bez zmian, więc u mnie laif działa, dzięki Bogu.

jeżeli ktoś z Was ma pytania co do terapii i prof. Vogla to chętnie na nie odpowiem, nawet telefonicznie (691667067), ale PO 22GIEJ
kzawisza1
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): So sie 04, 2012 8:34 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez Grzesiek33 » Pn cze 10, 2013 9:35 pm

Witam . Ostatnio czytałem to ciekawe forum jeszcze w styczniu , mój kochany brat zmarł 3 lutego 2013 r miał 35 lat . Historia bardzo smutna jak wszystkie na tym cholernym forum. Co tu pisać młody człowiek , sportowiec - silny , umięśniony uprawiający sport 6-8 godzin w tygodniu,bardzo mądry gość,ojciec dwóch synów 8 i 10 lat, spokojny, nie palący . Przed trafieniem do szpitala pobolewała go około dwa tygodnie głowa, 2 sierpnia pojechał na izbę przyjęć i po tomografii i rm okazało się , że diagnoza jest najgorsza glejak IV stopień , nieoperacyjny bo lokalizacja przy pniu mózgu i dodatkowo dużych rozmiarów. Nikt nie mógł w to uwierzyć ,koszmar się rozpoczął. Mieliśmy nadzieję , że to nie glejak ale po biopsji w Lublinie u dr Katarzyny Obszańska (14 sierpnia) wynik się potwierdził. Rozpacz w rodzinie i szukanie innych żródeł pomocy . Brat oczywiście nie wiewdział , że jest śmiertelnie chory , choć był bardzo ciekaw co mu dolega ale cała rodzina zbywała go odpowiedziami że czekamy na wyniki . Bratu z czasem ubywał wzrok , coraz gorsza pamięć, mięśnie coraz mniejsze i mało sił , lecz my wierzyliśmy że to chwilowe .Podawaliśmy mu specyfik Ukrain niby dr Nowickiego z Wiednia, póżniej cordyceps i rashi (fohow) , specjalna dieta, wysokie dawki witaminy C w kroplówkach , halatacje w kroplówkach i czopkach ( dr Antoni Krasicki z Gdyni ). To wszystko dawało nam i mojemu bratu nadzieję na powrót do zdrowia, ponieważ chemioterapia temodalem i radioterapia nic bratu by nie dały. Po wizycie w Bydgoszczy 22 września 2012r u wybitnego dr Jacka Furtaka podłamaliśmy się na dobre, stwierdził że guz jest fatalnie ulokowany i nie do operacji.28 grudnia byliśmy w Berlinie u prof Vogla -miły starszy pan rzekłbym dziadek- zabrał 150 euro za wizytę pooglądał płytki z rm, zapisał ziółka i kazał czekać (na cud). Brat znosił chorobę dzielnie jak prawdziwy mężczyzna , jego świadomość była różna , ale wiem że chciał bardzo żyć . Tak bardzo mi go brak, jestem jego młodszym o dwa lata bratem . Fantastyczny GOŚĆ ! ZAWSZE będę za nim tęsknił !
Napiszę jeszcze o historii dziewczyny , która zmarła 7 czerwca 2013 r i też miała 35 lat glejak IV stopień , około 3 lata temu guz dużej wielkości zoperowany przez dr J. Furtak w Bydgoszczy i dalszej chemioterapii temodalem. Matka dwójki dzieci , po niespełna dwóch latach nawrót choroby , guz odrósł . Dr Furtak stwierdził ,że operacja nic nie da , że tylko zaszkodzi. Rodzice dziewczyny nie poddawali się i pojechali 22 grudzień 2012 r na wizytę do prof Vogla ,ten pooglądał płytki z rezonansem mg. i stwierdził że da radę , ma być wszystko dobrze córka ma szanse na wyzdrowienie , lecz trzeba zapłacić 30 000 euro przed operacją i jeszcze kilka tysięcy euro po operacji. Gdy brat na tydzień przed śmiercią był w szpitalu z powodu problemów oddychania , dziewczyna była już po operacji 26 styczeń i ponoć jak rozmawiałem z jej mamą przez telefon bo była przy córce w Berlinie , że wszystko jest ok. Bardzo mi jest smutno gdy to piszę , to dziadostwo wygrało i tym razem. Profesor Vogel i tym razem nie pomógł. Nie mam jeszcze zdania na temat Nadca i bardzo żałuję że nie zastosowałem tego preparatu może by pomógł? Wiem że ten nowotwór jest straszny ale na razie nikt nie wie jak go pokonać!
Grzesiek33
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 11:54 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez kzawisza1 » Śr lip 10, 2013 8:23 pm

Witam po przerwie i donoszę co u mnie.
W czerwcu byłem w Berlinie i profesor zalecił przerwanie brania laifa, mówiąc mi, że jestem zdrowy.
Teraz mam zrobić rezonans po 3 miesiącach i jak nadal będzie czysto to następne badania co pół roku.
kzawisza1
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): So sie 04, 2012 8:34 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez moto_kate » Pt lip 12, 2013 10:08 am

Fantastyczna wiadomość, gratuluję! Pewnie odczułeś dużą ulgę :) Dla mnie przeczytać "jestem zdrowy" na tym forum to niesamowite przeżycie.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez JoannaK » Wt lip 16, 2013 10:15 am

Świetna wiadomość Tak trzymaj kzawisza:)
JoannaK
swój człek
 
Posty: 102
Dołączył(a): So wrz 15, 2012 7:18 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez kzawisza1 » N wrz 22, 2013 5:25 pm

Witam,
20.09.2013 byłem na konsultacji w Berlinie u Prof. Vogla z rezonansem wykonanym 3 miesiące za odstawieniu laifa.
U mnie nadal czysto, co oznacza, że laif zadziałał u mnie.
Teraz mam robić kontrolne rezonanse nie co 3, a co 6 miesięcy.
gdyby ktoś z Was miał pytania co do terapii to ponownie podają swój numer 691667067, tylko proszę o telefony po 22giej, wcześniej mogę nie móc rozmawiać.
kzawisza1
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): So sie 04, 2012 8:34 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez Piotr.Dlugolecki » Wt lis 26, 2013 6:27 pm

Witam wszystkich,

Czytalem to forum od poczatku i bardzo duzo nam pomoglo, za to dziekuje wszystkim.
Niestety moja mama odeszla po 6 miesiecznej walce (IV stopien zlosliwosci - Glejak)
Bylismy u prof. Vogla w Berlinie, niestety guz przeszedl z prawej na lewa polkule i nie mozna bylo go ponownie operowac.

Zostalo nam jeszcze 5 opakowan Laif 612 kupionych w aptece w Berlinie.
Sprzedam po 100PLN za opakowanie (Kupilismy po 40e ca. 150PLN)
Data waznosci do stycznia 2015 roku.

e-mail: piterpg1<malpa>gmail.com
Piotr.Dlugolecki
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lis 26, 2013 6:05 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez Bziu » Śr lis 27, 2013 6:56 am

Piotr.Dlugolecki napisał(a):Witam wszystkich, Niestety moja mama odeszla po 6 miesiecznej walce (IV stopien zlosliwosci - Glejak)
1

Wyrazy współczucia. Trzymaj się.
Bziu
świeżynka
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz paź 10, 2013 8:40 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez Piotr.Dlugolecki » Śr lis 27, 2013 6:35 pm

Bziu napisał(a):
Piotr.Dlugolecki napisał(a):Witam wszystkich, Niestety moja mama odeszla po 6 miesiecznej walce (IV stopien zlosliwosci - Glejak)
1

Wyrazy współczucia. Trzymaj się.


Dziekuje i wszystkim co walcza zycze sily, wytrwalosci i szybkosci w dzialaniu.
Piotr.Dlugolecki
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lis 26, 2013 6:05 pm

Re: Laif 612, Laif 600 Prof. Vogel Berlin TO DZIAŁA!

Postprzez ancol21 » Pn mar 10, 2014 11:28 pm

Kochani, chciałam zapytać czy znacie jakiś przypadek, że Prof. Vogel wyciął glejaka w całosci i pacjent wrócil do zdrowia? Pozdrawiam. ania
ancol21
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt lis 08, 2013 1:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LAIF 600/900

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość