ciecierzyca

Czy wiesz, że jesteś tym, co jesz?
Diety przeciwnowotworowe, wspomaganie żywieniem leczenia i rehabilitacji.

ciecierzyca

Postprzez dnet » Pt kwi 27, 2012 11:56 pm

Spotkałam się z opracowaniem dr fizyki ,Ormianina nazwisko Ashkar,który stosuje z powodzeniem metodę oczyszczania organizmu cieciorką=ciecierzycą.Czy ktoś słyszał i tego próbował.Terapia ponoć pozwala wyciągnąć z organizmu czynniki rakotwórcze przez mały bąbel na skórze.Metoda nazywa się NIA.Czy ktoś wie jak i czy to działa?
dnet
nowy
 
Posty: 35
Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 10:47 am

Re: ciecierzyca

Postprzez aniak » Śr paź 17, 2012 9:26 pm

witam
ja znam osoby, które stosują tą terapię. Widziałam nogi nacięte, a w nich ziarno ciecierzycy. To małżeństwo - kobieta leczy tą metodą guzy nowotworowe, które umiejscowione są w dziąsłach - widziałam 3 duże guzy. Jej mąż i syn stosują metodę profilaktycznie. Bardzo ją chwalili.
Poznałam tych ludzi przy cmentarzu, zamawiałam u nich kwiaty na pogrzeb dziecka, które zmarło na glejaka.
W trakcie składania zamówienia przeszliśmy na temat tej metody.
aniak
nowy
 
Posty: 26
Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 11:00 pm

Re: ciecierzyca

Postprzez aleezysam » Pn lis 11, 2013 8:14 am

Mozliwe ze by zadzialalo tylko mozliwe ze dawka byla nie prawidlowowa w kompilacji ktora wzucilem (punkt 5 powyżej ) wynika ze wysoka dawka (500mg/kg) ma dzialanie pro oksydacyjne stad moze wynikac rzekomy brak efektywnosci gdyz pewnie wiele ludzi stosowalo w malej dawce. Michele lee wspomina (lub inny uzytkownik forum thedcasite - teraz nie pamiatam) wspominal ze skuteczna dawka zawiera sie w zakresie od 500 do 1000mg/kg
aleezysam
aleezysam
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lis 11, 2013 8:01 am


Powrót do Diety oraz naturalne preparaty terapeutyczne i wspomagające

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości