Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na forum

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez beaszew4 » Wt paź 25, 2011 9:01 am

simoonthph napisał(a):chciałbym żeby mi też się udało tak długo żyć bez wznowy jak wam :) Info o THC wysłałem na priva :)

j nic nie dostałam. :(
beaszew4
swój człek
 
Posty: 505
Dołączył(a): Pn lut 15, 2010 9:48 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez joki5 » Wt paź 25, 2011 12:12 pm

Szymek,

jeśli to nie tajemnica to może daj więcej informacji na forum a nie na priva,
tym bardziej, że wiadomości wysyłane na priva mają problemy z "dochodzeniem"
Pozdrawiam
joki5
swój człek
 
Posty: 477
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2011 7:59 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez PEMO75 » Wt paź 25, 2011 12:48 pm

Hej,
Super wiesci :!: :!: :!: Extra
mam prosbę jesli mozesz przeslij prosze o co chodzi z tymi specyfikami
pozdro
Przemek
P.S. MI JUZ stukneły 2 lata po.......
PEMO75
bywalec
 
Posty: 77
Dołączył(a): So gru 11, 2010 11:44 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez simoonthph » Wt paź 25, 2011 3:13 pm

Z olejkiem THC jest taki problem że jak wiadomo niestety jest to na polskim rynku NIELEGALNE. Nawet w postaci lekarstwa (takie rzeczy tylko w Polsce :? ) ja właściwie tylko zdobyłem na ten temat informacje z neta już dosyć dawno, ale przypadkowo kiedyś (początkiem wakacji to było chyba) spotkałem znajomego który przyjeżdża kilka razy w roku do Polski i pracuje w jakiejś firmie transportowej z USA i Kanady i mi to załatwił... niestety rzecz nie jest tania prawie 200$. No i jej ogólne sprowadzanie do polski się średnio opłaca. Ale czytałem że THC rozpuszcza się w alkoholach i tłuszczach. Dlatego też załątwiłem sobie przez kolegów "maryśke" :P i spróbuję sam coś stworzyć tutaj jest wiele przepisów z nią oczywiście trzeba używać odpowiedniej ilosci zeby nie " kopło za bardzo":P więc pracuje nad tym... tutaj jest strona z przepisami http://freedom.kg.net.pl/got.html oczywiście to nie strona zdrowotna lecz po to żeby sobie zrobić kopiącą potrawkę. Ale trzeba spróbować życie jest jedno :) CO do reszty specyfików wszystko jest na necie trzeba tylko powpisywac w wyszukiwarke curcumin, resveratrol itp. najlepsze podobno firmy Swanson lub Puritans Pride :)
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez simoonthph » Śr sty 18, 2012 1:47 pm

Witam wszystkich dziś właśnie odebrałem wyniki rezonansu
Wyniki MR Mózgowia z 12.01.2011 W loży pooperacyjnej widoczny ubytek tkanki mózgowej wielkości ok. 20-25 mm wypełniony płynem. Zmiana ta po podaniu kontrastu nie ulega wzmocnieniu. Nie stwierdza się efektu masy, bez cech patologii. Po za tym pozostałe obszary o prawidłowym obrazie i sygnale.
Cech wznowy nie stwierdzono :)
We wszystkich poprzednich rezonansach sygnał się wytłumiał ale był, teraz nie ma go w ogóle więc myślę że to chyba dobrze :P :)
Z ostatnich nowości to ściągam z Kanady Longvida Optimized Curcumin i Intergrative Berberine
A po za tym cały czas dieta chociaż może teraz bardziej zbilansowana niż na początku bo teraz wiem co zdecydowanie lepiej przechodzi przez barierę krew mózg. Do tego staram się 2 razy w tygodniu iść siłownie w weekandy piłka nożna z kolegami no a oprócz tego uczelnia nauka nauka nauka i nadchodząca sesja ;)

Pozdrawiam wszystkich Szymek
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez beaszew4 » Śr sty 18, 2012 2:56 pm

A jak to ściągasz i ile to kosztuje? Czy możesz coś na ten temat napisać? I gratulacje z MR! :brawo:
beaszew4
swój człek
 
Posty: 505
Dołączył(a): Pn lut 15, 2010 9:48 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez joki5 » Śr sty 18, 2012 6:50 pm

simon,

nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę (: (:
trwaj w tym stanie jak mówi Owsiak ..."do końca świata i jeden dzień dłużej" !!!
SUPER ! SUPER ! SUPER !
joki5
swój człek
 
Posty: 477
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2011 7:59 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez 59dana » Wt sty 31, 2012 10:05 am

Szymon tak 3maj, Pozdrawiam
59dana
nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): So gru 18, 2010 6:20 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez agipek76 » Cz lut 09, 2012 5:52 pm

gratuluję MR i tak trzymać!!! :D
chciałam zapytać o jedną rzecz,piszesz
"A po za tym cały czas dieta chociaż może teraz bardziej zbilansowana niż na początku bo teraz wiem co zdecydowanie lepiej przechodzi przez barierę krew mózg."
Mógłbyś troszke przyblizyc, co lepiej przechodzi tę barierę? z góry dzieki bardzo
agipek76
nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 1:09 pm

Chyba wznowa :(

Postprzez simoonthph » Śr cze 06, 2012 8:32 am

Witam wszystkich... niestety od 3 dni z rana mam nudności bez wymiotów w prawdzie ale czuje się strasznie słaby, sztywność w karku, dreszcze... Ech załamka... jeszcze do tego przed sesją i EURO :( to wszystko wskazuje na wzrost ciśnienia śródczaszkowego a zatem i na guza z moich wiadomości przynajmniej... Jak myślicie ?
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez adda » Śr cze 06, 2012 8:50 am

Szymon twoje objawy wcale nie muszą oznaczać wznowy, przyczyn porannych nudności może być wiele, wiadomo, że obawiasz się guza ale idź na wizytę do lekarza przebadaj się i myśl pozytywnie, bo nudności mogą naprawdę być objawem wielu różnych chorób.
adda
nowy
 
Posty: 44
Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:47 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez simoonthph » Śr cze 06, 2012 9:40 am

Masz racje... ale jestem juz tak zestresowany ze widze wszystkie inne objawy u siebie senność dreszcze choc głowa w ogole mnie nie boli
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez PEMO75 » Śr cze 06, 2012 7:15 pm

Hej....stary dokładnie mam to samo od kilku dni jakieś nudności i ciągła senność .....też ciągle myślę co jest ??? nie wiem cholera mam nadzieję że to powalona pogoda tak dziiała......mi już już stuknęło 2 lata i 7 miechów od usunięcia III....pozdro
PEMO75
bywalec
 
Posty: 77
Dołączył(a): So gru 11, 2010 11:44 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez kala9 » Cz cze 07, 2012 12:29 pm

Kurcze ja mam dokladnie to samo z tym że dochodza jeszcze czasami bole glowy..... :-( rezonans mam 19 czerwca czas pokaże czy ten moj GAD sie ruszyl... Mam jednak nadzieje ze to ta pogoda, ale najchetniej tylko bym spala i spala.... trzymajcie sie cieplo. Ale cos w tym musi byc ze wszyscy mamy te same objawy wg mnie i tego sie trzymam to ta cholerna pogoda..... zdrowi sie zle czuja a co dopiero My!!!
kala9
nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): Śr cze 22, 2011 1:02 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez malutkilu » Cz cze 07, 2012 3:29 pm

Kochani panowie, a nie dziabnął was przytpadkiem ostatnio kleszcz? Objawy typowe dla zapalenia opon mózgowych (bynajmniej nie od guza).
malutkilu
swój człek
 
Posty: 1099
Dołączył(a): So sty 02, 2010 6:43 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości