NaDCA- Jak zacząć??? POMÓŻCIE

Tutaj można zadawać wszelkie nurtujące pytania związane z NaDCA.

NaDCA- Jak zacząć??? POMÓŻCIE

Postprzez żabka » Śr maja 25, 2011 8:43 am

Witam.
Mój mąż wlczy z tym glejakiem od 15 sierpnia 2010, kiedy to trafił do szpitala w Szczecinie z ostrym bólem głowy i wymiotami. Tam szybkie badania i operacja. Nzstępnie oczekiwanie na wynik na któty czekaliśmy 72 dni, który brzmiał: III stopień. SZOK !!!! Zupełnie niewiedzieliśmy z co to takiego. Lekarze nam wytłumaczyli co to jest i skierowli na leczenie radioterapia + TEMODAL. Leczenie trwało cały styczeń w trakcie leczenia zrobiono rezonas i stwierdzono że jest progresja mąż bardzo źle się czuł ( było kiepsko). 14 lutego przeszedł kolejną operację- udaną operację powikłań nie było. Nie stety leczyć już nie chcą i nie mają pomysłu na dziś, chodziłam i pukałm do każdych drzwi by znaleś rozwiązanie i chodzę nadal (odwiedziłam wielu lekarzy i profesorów w Polsce). Mój mąż 28 lat, czuje się dobrze wszystkie funkcje życiowe bardzo dobre :D. Mamy 3 letnią córeczkę dla której musi żyć. Chciałabym uzyskać jak najwięcej informacji na temat DaNCA, Proszę bardzo to mój numer tel. 607 205 940 PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!
żabka
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 7:52 pm

Re: NaDCA- Jak zacząć??? POMÓŻCIE

Postprzez żabka » Śr maja 25, 2011 12:09 pm

Jeśli nie telefonicznie to proszę niech ktoś napisze gdzie się najpierw udać (ewętualne numery tele. adresy itp.) jak zacząć w kanadzie. PROSZĘ O POMOC.
żabka
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 7:52 pm

Re: NaDCA- Jak zacząć??? POMÓŻCIE

Postprzez Crono5 » Śr maja 25, 2011 5:54 pm

Wiec tak, jesli chodzi o Kanade, to trzeba wyslac im dokumentacje medyczna przetlumaczona na j. angielski (mam znajoma z akademii medycznej w gdansku ktora moze pomoc przetlumaczyc) nastepnie trzeba do nich wyslac cala dokumentacje, po czym po rozpatrzniu przypadku przepisuja odpowiednie leki, do niedawna bylo to zazwyczaj NaDCA + TM ale w kazdym przypadku moze byc inaczej, uzytkownik forum Krejzimen informowal, iz w jego przypadku takie podejscie bylo skuteczne. NaDCA mozna tez zamowic z firmy odczunniki- chemiczne z wroclawia, oraz z innej kanadyjskiej strony adresy podalem tutaj:
viewtopic.php?p=16907#p16907

Oprocz NaDCA mozna takze rozwazyc preparat LAIF 600/900 stosowany przez uzytkownika ksawisze z rowniez bardzo dobrymi rezultatami:
viewforum.php?f=25

mozna rowniez rozwazyc zastosowanie teoretycznie kontrowersyjnej metody w postaci oleju z konopii indyjskich ale coraz wiecej przypadkow pokazuje ze bardzo skuteczniej:
viewtopic.php?f=6&t=2668

Skontaktowalem sie takze za osrednictwem sms, wiec w razie dodatkowych pytan mozna dzwonic z mila checia postaram sie pomoc ogarnac caly ten calkiem spory zakres informacji.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Re: NaDCA- Jak zacząć??? POMÓŻCIE

Postprzez Crono5 » Pt maja 27, 2011 5:50 pm

Tutaj znajduja sie dane kontaktowe do kliniki Medicor:
http://www.medicorcancer.com/contact.html
Tutaj mozna znalesc dodtkowe informacje:
viewtopic.php?p=7638#p7638
Tutaj z kolei przypadek uzytkownika krejzimen ktory na poczatku leczyl sie w tej klinice:
viewtopic.php?p=14523#p14523
viewtopic.php?p=14557#p14557
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Re: NaDCA- Jak zacząć??? POMÓŻCIE

Postprzez żabka » Śr cze 01, 2011 5:10 pm

Dziękuję za wszelkie info. Mam zapytanie czy ktoś zna namiary na polskiego lekarza który podejmnie się prowadzenia całego leczenia za pomocą NaDCA????
żabka
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 7:52 pm

Re: NaDCA- Jak zacząć??? POMÓŻCIE

Postprzez Magdaaa » Wt cze 21, 2011 6:28 am

Witam!

Niedawno dowiedziałam się o DCA. Nie wiem kogo zapytać o ten lek, a trafiłam na to forum, i widzę, że wielu ludzi się orientuje w temacie, więc postanowiłam tutaj poszukać informacji.
Moja babcia w połowie kwietnia leżała w szpitalu i "czyścili" ją w środku i pobierali wycinki, bo podejrzewali nowotwór narządów rodnych. Potwierdziło się to (nowotwór trzonu macicy), więc skierowali ją do Krakowa na operację. W Krakowie powiedzieli, że guz jest nieoperowalny, więc, że musi najpierw przejść radioterapię. Zanim w ogóle nadszedł czas na umówienie terminu na radioterapię babcia już się nie nadawała do leczenia. Ból na dole czuła ok. 2 miesięcy przed wizytą w szpitalu, ale funkcjonowała normalnie. Potem dopiero po tym czyszczeniu nagle wszystko zaczęło się strasznie szybko "psuć", dosłownie po miesiącu lekarze powiedzieli, że już nie będzie operacji ani nie nadaje się na leczenie, bo guz jest rozsiany po całym ciele. Tomografia wykazała przerzuty tylko w obrębie dolnych części ciała, na miednicę, podejrzenie o odbyt, pachwiny. A teraz, miesiąc później, lekarze mówią, że jest w całym ciele.
To, co oni robili z pacjentem to zupełnie inna historia, strasznie przykro patrzeć na osobę bliską kiedy żaden lekarz nawet nie stara się pomóc, a ją tak boli..
Wracając- chciałam zapytać, czy w sytuacji jak wyżej- gdzie guz jest nieoperowalny a przerzuty są rozsiane po całym ciele, chemii ani radio nie będzie (ale wyniki krwi ma dobre)- czy jest sens podać jej DCA? Boję się, że spowoduje to tylko zatrzymanie choroby, i babcia niepotrzebnie będzie dużej cierpieć.. Ale jeśli ktoś uważa, że są duże szanse, że babci się poprawi, a wtedy będzie w stanie do leczenie- bardzo proszę o opinie.
Będę ogromnie wdzięczna, bo już nie wiem co robić:(

Pozdrawiam wszystkich!
Magda
Magdaaa
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): N cze 19, 2011 8:59 am

Re: NaDCA- Jak zacząć??? POMÓŻCIE

Postprzez żabka » Wt cze 21, 2011 1:43 pm

Magdo. Każda walka z rakiej jaki on by nie był jest ciężka i wywraca całe życie do góry nogami. Często chcemy decydować za naszych bliskich któży chorują i nasuwamy im metody leczenia ale to oni sami powinny zdecydować czy to im pomoże tylko wtedy lek jest skuteczny. Przykro mi że Twoja babcia cierpi ale ja sama nie wiem czy DCA jest skuteczne bo mąż zadecydował że nie chce tego leczenia. Ale znam ludzi któży leczą się DCA i lek jest skuteczny moja znajoma ma podobnie jak Twoja babcia i zdecydowała się na to leczenie bierze DCA 3 tygodnie i wyniki się jej poprawiły. Uczestnik tego forum również stosuje DCA z super skutkiem (krajzimen)
Musisz dużo poczytać o tym, klinika kanadyjska wie o tym dużo więcej.
żabka
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 7:52 pm


Powrót do Pytania i odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość