Praca od podstaw.

Dokąd nie sięga nauka?
Białe plamy na mapie nauki. Terapie eksperymentalne, wariackie, niesprawdzone... Nie wierzysz - nie wchodź. [Avastin, NaDCA, Selol, LIFE 600/900 i inne]

Praca od podstaw.

Postprzez Wienek69 » Śr sty 13, 2010 1:39 am

Witajcie kochani.
Długo mnie tu nie było.
Nie było, lecz problem nowotworów od czasu jak odeszła na tę chorobę moja mama w moim przypadku nie jest obojętny.
Tak jak wiecie poprzysiągłem, że zrobię, co będę mógłby przyczynić się do wygrania walki z tą choroba.
Poszukiwałem różnych dróg i jakaś siła sprawcza naprowadziła mnie na zagadnienie, które wręcz mnie przeraziło.
Okazuje się, że wszyscy bagatelizujemy sprawy podstawowe.
Nie zaprzeczalne jest, iż w 70% procentach nasz organizm składa się z wody.
Jesteś tym, co pijesz.
Mi ktoś pokazał, co, mimo iż pozornie wygląda ładnie leci z naszego kranu w domu.
Osłupiałem.
Nawet, kiedy ciężko chorowała moja mama i kiedy umierała nawet przez myśl mi nie przeszło, iż woda w kranie w mym domu jest skażona tak wieloma truciznami i chemikaliami.
Szukałem cudownych leków dla mamy a codziennie dostarczałem jej dawkę rakotwórczych substancji wraz z herbatą i pod innymi postaciami.
Poczytajcie zresztą sami.
http://www.hydropure.com.pl/informacje/ ... rujaca#a10
[ EDIT - zakaz reklamy ]
Na wodociągi nie ma, co liczyć, że doczyszczą wodę [ EDIT - zakaz reklamy ], ponieważ do spożycia statystycznie używa się tylko 3% z całości wyprodukowanej wody.
Resztę zużywa przemysł my do prania kąpieli, podlewania ogródków, itd.
Gdyby miała być doczyszczana do stopnia zapewniającego bezpieczne spożycie to musiałaby kosztować pięć razy więcej niż dziś a poza tym nie nadążono by z jej produkcją na takim poziomie.
Co ciekawe?
W ujęciach wody z rzek na początku woda trafia do zbiorników ostojowych.
Niestety nie może tam dojść do osadzenia się zanieczyszczeń samoistnie, bo zbyt krótko w takim zbiorniku woda stoi.
Zapotrzebowanie powoduje jej przepływ dalej.
Więc by spowodować tzw. koagulację, czyli opadnięcie na dno zanieczyszczeń do tej wody dodaje się siarczek glinu ( aluminium ).
Aluminium zaś powoduje schorzenia centralnego układu nerwowego
Jest przyczyną choroby Alzheimera, powoduje wapnienie tkanek miękkich oraz zanik elastyczności błon komórkowych.
Czyli glejak już na początku procesu produkcji wody może być następstwem tego etapu produkcji wody.
Nie lepiej się ma sytuacja z wodami mineralnymi butelkowanymi.
Sam dokonywałem analizy porównawczej z wodą kranową.
Nie widziałem różnicy.
Taki sam syf.
[ EDIT - zakaz reklamy ]
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Oto mój nr. tel. 609716862 [ EDIT - zakaz reklamy ]
Pozdrawiam wszystkich.

--- Zgodnie z regulaminem wolałabym uniknąć tu reklam. Pozdrawiam, moto_kate ----
Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Praca od podstaw.

Postprzez olek1 » Pt sty 15, 2010 12:45 am

od kiedy zaczęliśmy szukać kuracji dla sisotry .. zawsze slszalam o tym jak ważna jest woda, jakość wody ..

kolejne osoby z polski , innych krajów kontynetow. zawsze mówiły ,
zasada numer 1. żmienić wodę..

i o tej butelkowanej też wiele złego słyszalam ..czytałam ..

a o wodzie w plastikowych butelkach , którą ludzie piją litrami... to juz nawet nie wspomnę..

ale taki ten nasz świat..

żywność , kosmetyki , leki , powietrze .. wszystko szkodzi ....
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Re: Praca od podstaw.

Postprzez Wienek69 » Pt sty 15, 2010 10:42 am

Część Olek.
Pamiętasz jak panicznie szukałem rozwiązania, kiedy odchodziła mama?
Wtedy nie miałem już wiele czasu.
Pamiętacie jak wyłem z bezsilności?
Nie mamy wpływu na spaliny w powietrzu.
Nie mamy wpływu na paskudztwo, które dodają do pożywienia.
Co do wody to jest jedyne, co możemy kontrolować i doczyszczać w 100% skutecznie.
Wodociągowcy za nas nie zadbają o nasze zdrowie.
Oni robią tylko to, co niezbędne.
Nie opłaciłoby się to ani nam ani im.
Tylko 3% ogółu wody wykorzystuje się do spożycia.
Resztę wykorzystujemy do mycia, prania w przemyśle, itd.
Gdyby wszystką wodę mieli doczyszczać to musiałaby kosztować pięć razy drożej niż teraz.
Myślimy ze gotując wodę mamy wpływ na jej czystość.
Niestety gotowanie wody jest od zarania dziejów skutecznym sposobem na zniszczenie bakterii i wirusów, które łatwo w wodzie mogą się znaleźć. Przy tym podkreślić należy, że gotowaniem możemy zniwelować tylko te zarazki, które giną do temperatury 100°C . A wiedzieć należy, że nie brakuje bakterii i wirusów, które przeżywają temperatury zdecydowanie wyższe.
Mimo, że zakłady wodociągowe mają obowiązek dezynfekować wodę (w takim przecież celu je wymyślono), to i tak nigdy nie mamy gwarancji, że woda wypuszczana przez nie do sieci wodociągowej, nie zostanie w niej ponownie zakażona. Przecież w rurach przesyłowych osadza się muł będący wynikiem niedokładnego oczyszczania wody z części mechanicznego (ten muł widać doskonale w wodzie kranowej przy okazji każdej awarii). Na ściankach rur wodociągowych łatwo tworzy się film biologiczny z bakterii, które ciągle mają, z czego żyć w tych warunkach. Słowem, nie wolno dzisiaj pić wodę bezpośrednio z kranu, bez jej przegotowania, bo również taka woda może być zakaźna.
Ale uwaga - gotowanie wody, szczególnie, jeśli czynimy to niepotrzebnie długo, może spowodować, że taką wodę w prawdzie wyjałowimy bakteryjnie, ale chemicznie uczynimy jeszcze gorszą. Nie zapominajmy, bowiem, że w czasie gotowania ubywa przez parowanie wody czystej, a tym samym zagęszczeniu ulegają związki chemiczne w niej rozpuszczone. One nie parują.
Jedna dawka herceptyny ( lek chemioterapeutyczny ) przy leczeniu skutków zanieczyszczenia między innymi wody kosztuje 5000 dolarów.
Co wychodzi nam na zdrowie i o wiele taniej nie muszę tłumaczyć?
Pierwszy filtr osmotyczny zamontowałem samemu sobie.
Oprócz mnie i mej rodziny wykorzystują tę wodę: tato, brat z rodziną, czterech sąsiadów.
Przychodzą z kanisterkami i każdemu, co dnia jej użyczam.
Smak potraw i napojów zmienił się radykalnie na leprze.
Znajoma, która ma usunięte 30cm jelita od czasu, gdy jej zamontowałem filtr dochodzi do zdrowia.
Nareszcie wiem, iż robię dla ludzi coś dobrego i choć w taki sposób ograniczam ryzyko zachorowania na nowotwory i choroby cywilizacyjne.
Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Praca od podstaw.

Postprzez Wienek69 » Pt sty 15, 2010 10:56 am

Adminom dziękuję za wyrozumiałość.
Nie jest mym celem uprawianie spamu.
Bez jednak danych kontaktowych nie pomożemy tym, których ten temat zainteresował.
Po prostu robię to, w co wierzę.
Bym mógł to jednak robić to muszę też nakarmić mą rodzinę.
Inaczej każą mi zajmować się innymi zajęciami a wtedy nikomu z was nie pomogę w zabezpieczaniu się przed chorobami.
:-)
Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich, którzy pomagali mi ratować mamę.
Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Praca od podstaw.

Postprzez moto_kate » Pt sty 15, 2010 10:49 pm

Jest mail, jest PW, możliwości kontaktu są.

Sama miałam taki filtr, woda smakuje zupełnie inaczej. Opisujesz zalety, ale wypada też uprzedzić, że filtrowana woda zostaje przy okazji zdemineralizowana. Picie wyłącznie jej (albo w przeważającej części) prowadzi do odwapnienia kości.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Praca od podstaw.

Postprzez Wienek69 » N sty 17, 2010 10:59 pm

Witam.
Oj zmieniło się sporo w kwestii tych filtrów.
Obecnie jednym z elementów zestawu jest tzw. mineralizator.
Inaczej mówiąc segment na wyjściu po filtracji dodający do oczyszczonej wody minerały potrzebne organizmowi ludzkiemu.
Poza tym przekonanie, że woda była dostawcą minerałów dla organizmu człowieka jest nieuzasadnione.
Woda miała zawsze tych substancji o wiele mniej niż np. jabłko, zboża, nabiał, itd.
Od wody czy oczyszczonej czy zwykłej kranówy nie wymagajmy by była dostawcom wapnia dla kości.
Gdyby tak było to by dawno nam kości się rozleciały.
,,moto_kate” piszesz, że miałaś.
Co jest obecnie?
Nie rezygnuj z filtrów.
Jeśli ci mogę coś poradzić.
Od roku prawie codziennie wykonuję analizy i zauważam stopniowe zwiększenie się zanieczyszczeń przynajmniej w rejonie woj. Łódzkiego.
Ludzie nawet nie są świadomi, co się dzieje.
Na szklankę wody kranowej kiedyś po elektrolizie była na dnie warstwa około jednego centymetra szlamu.
Teraz już jest około 1,5 centymetra.
Mało tego znajoma, której zamontowałem filtr ma sklep akwarystyczny.
Ma odciągnięte z akwariów dwa słoiki waty szklanej w postaci igiełek szkła z objętości 1000 litrów wody.
W dalszym ciągu w województwie Łódzkim jest około 90 kilometrów instalacji wodociągowej wykonanej z rur azbestowych.
Do zbiorników odstoiowych na ujęciach wody ( rzecznych ) dodaje się siarczek glinu ( aluminium ) by przyspieszyć wiązanie się zanieczyszczeń w większe cząstki i by opadły na dno.
Jaki ma wpływ aluminium na ośrodkowy układ nerwowy nawet boję się pisać?
Nie rezygnuj z filtra osmotycznego.
Dziś koleżance pokazałem elektrolizę wody kranowej potem wody mineralnej z butelki potem wody z jej filtra z expresu do kawy ( profesjonalnego ) i na koniec z filtra osmotycznego.
Zaniemówiła.
Dam wam link na youtube.
Ktoś filmował analizę, którą robił.
Od dodatniej do ujemnej elektrody płynie prąd.
Czysta woda jak wiadomo nie przewodzi prądu.
To cząsteczki zanieczyszczeń w wodzie przewodzą prąd.
Kiedy podłączymy najęcie wytrącają się z wody i uwidaczniają?
Masakryczny widok.
http://www.youtube.com/watch?v=jLI2IDDVigk

http://www.youtube.com/watch?v=uOrrUBlj ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=w8irux1K ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=8NZKcm-Q ... re=related
Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Praca od podstaw.

Postprzez moto_kate » Pn sty 18, 2010 7:17 pm

Obecnie? Obecnie nie mam filtra i raczej nie kupię, z różnych względów. Myślę, że każdy może sam wyrobić sobie opinię, np. przy pomocy Google ;)
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Praca od podstaw.

Postprzez Wienek69 » Wt sty 19, 2010 7:43 pm

Część ,,moto kate”.
Sorki, że cię dręczę, ale ja po tym jak odeszła mama upatruję w tym jedyną metodę, choć w tej części, na którą możemy mieć wpływ na ograniczenie ryzyka zachorowania.
Robię te analizy ( elektrolizy ) i z przerażeniem naocznie widzę, co leci z naszych kranów.
Ostatnio znajoma chciała mi zaimponować tym, że ma filtr, [/url] i kazała mi zrobić elektrolizę wody z tego filtra.
Wynik spowodował, iż zdębiała.
Poza odwróconą osmozą nie ma technologicznie innego sposobu na czyszczenie wody.
Słuchaj
Jakie mogą być względy negowania zagrożenia.
Co powoduje, że, mimo że miałaś do czynienia z chorobą nowotworową i nie obawiasz się tego, co leci z naszych kranów?
Może przekonanie, że to dużo kosztuje?
W porównaniu 5000 dolarów za jedną dawkę cherceptyny ( lek chemioterapeutyczny ) to 1980zł w najbogatszej wersji za filtr z dożywotnią gwarancją i to z możliwością zakupu na raty wydaje się być drogo?
Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Praca od podstaw.

Postprzez Wienek69 » Wt sty 19, 2010 8:01 pm

Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Praca od podstaw.

Postprzez moto_kate » Wt sty 19, 2010 10:51 pm

Posłuchaj, to naprawdę nie jest miejsce na reklamę, a niektóre argumenty sprzedawców są w moim odczuciu - delikatnie ujmując - naciągane:
1) Używanie okreslenia "odwrócona osmoza" - w domowym filtrze odwrócona osmoza nie zachodzi;
2) Poza tym woda po odwróconej osmozie do picia się nie nadaje;
3) Rzekomy "szlam" z elektrolizy to nie tylko zanieczyszczenia, ale też zawarte w wodzie minerały, które jak najbardziej znajdować się tam powinny;
4) I tak, cena jest wygórowana.

Jeśli miałabym dostawać psychozy na wieść o składzie chemicznym wody z kranu, to musiałabym od razu palnąć sobie w łeb, bo idąc tym tokiem myślenia, nic z tego, co można kupić w sklepach spożywczych, do spożycia się nie nadaje. Powietrze do oddychania także. A właśnie siedzę przed kompem i promieniuje na mnie!

Jak zwykle prawdopodobnie najlepszym sposobem na zdrowe życie jest zdrowy... rozsądek. Czyli wszystko z umiarem. Co chwilę mamy sprzeczne doniesienia, że: komórki smażą mózg, na zmianę z: komórki zapobiegają demencji. Kawa jest rakotwórcza, ale: kawa zapobiega depresji. I tak ze wszystkim.

Czy oczyszczanie wody jest "jedyną metodą, choć w tej części, na którą możemy mieć wpływ na ograniczenie ryzyka zachorowania"? Na dzień dzisiejszy, jeśli chodzi o glejaka, to nie, bo etiologia nadal jest nieznana i jeszcze jakiś czas taką zapewne pozostanie.

Proponuję zamknąć temat, jak ktoś będzie chciał dowiedzieć się więcej, to zawsze może skorzystać z googla lub skontaktować się z Tobą przez PW.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Praca od podstaw.

Postprzez Wienek69 » Pt gru 31, 2010 5:12 pm

moto_kate
Ja to pie..lę .
Ciebie miałem za człowieka z otwartym umysłem a nie posługującego się schematami.
Nie chcecie to nie chłeptajcie sobie ten syf.
Ode mnie nikt już żadnego filtra nie kupi, bo mam to głęboko.
Ja raka nie mam.
Chciałem wam uzmysłowić, że można coś zrobić by ograniczyć, choć ryzyko zachorowania.
Przepraszam, jeśli ktoś moje słowa traktował jako działania reklamowe.
Już mi nie zależy i to się nie powtórzy.
Teraz jako zwykły ciekawski człek sprawdziłem dokładnie i ad. Podpunktów.
1 ) niech nawet nie zachodzi osmoza niech to się nazywa jak chce.
Ważne, że jak robię elektrolizę kranówy prosto z kranu to mam 20% syfu na całą obiętośc szklanki.
Jak robię natomiast elektrolizę wody z filtra to tylko delikatnie zabarwia się woda na miodowo.
2) na podstawie, czego twierdzisz, że się do picia nie nadaje.
Dla czego?
3) jesteś niedoinformowana?
Po procesie absolutnej filtracji ( i tu masz rację ) zostaje wszystko odfiltrowane, co ma na poziomie atomów wymiary większe niż atomy wodoru i tlenu
Następnie tak mocno odczyszczona woda w następnym segmęcie urządzenia tzw. mineralizatorze dostaje nowe cząsteczki minerałów, które człowiekowi są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.
4) osadzimy czy wygórowana.
Całe urządzenie na dzień dzisiejszy kosztuje 1800zł i mogą z niego korzystać spokojnie cztery rodziny przynosząc butelki i czerpiąc z jednego urządzenia, na które mogą się złożyć.
W porównaniu do jednej dawki leku herceptine ( chemioterapia ) – około 5000 dolarów to faktycznie drogie to urządzenie.
Wybacz moto_kate ale odpowiedz nam, jesteś pewna, że nie warto mieć w domu filtra osmotycznego ( czy jak go tam zwał tak zwał )?
Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Praca od podstaw.

Postprzez moto_kate » So sty 22, 2011 9:04 pm

Wienek69 napisał(a):moto_kate
Ja to pie..lę .

Na zdrowie, ale tu netykiety proszę się trzymać.

Wienek69 napisał(a):1 ) niech nawet nie zachodzi osmoza niech to się nazywa jak chce.

Jeżeli jest mowa o "odwróconej osmozie", a w rzeczywistości ona nie zachodzi, to KAŻDY, kto kupił filtr, ma prawo go zwrócić sprzedawcy, bo towar jest niezgodny z umową. Czy w tej sytuacji można wierzyć w jakiekolwiek dotyczące go "dane" - skoro ani producent, ani sprzedawca nie mają problemu z używaniem nieprawdy w reklamie?

Wienek69 napisał(a):Ważne, że jak robię elektrolizę kranówy prosto z kranu to mam 20% syfu na całą obiętośc szklanki.
Jak robię natomiast elektrolizę wody z filtra to tylko delikatnie zabarwia się woda na miodowo.

Rzeczywiście tak to wygląda. Ale niekoniecznie z powodów, jakie w pierwszej kolejności przychodzą na myśl. http://www.eparczew.pl/news.php?readmore=1016

Wienek69 napisał(a):2) na podstawie, czego twierdzisz, że się do picia nie nadaje.
Dla czego?

Bo nie zawiera nic poza H2O. Woda destylowana nie nadaje się do picia i tu jest ta sama sytuacja.

Wienek69 napisał(a):3) jesteś niedoinformowana?
Po procesie absolutnej filtracji ( i tu masz rację ) zostaje wszystko odfiltrowane, co ma na poziomie atomów wymiary większe niż atomy wodoru i tlenu
Następnie tak mocno odczyszczona woda w następnym segmęcie urządzenia tzw. mineralizatorze dostaje nowe cząsteczki minerałów, które człowiekowi są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Powiem tak: gdy kupowałam taki filtr, o mineralizatorach jeszcze nikt nie słyszał. Co nie przeszkadzało sprzedawcy go zachwalać, dokładnie tymi samymi argumentami, jakie słyszymy teraz. Mało tego, filtr był znacznie droższy niż obecnie - można by spodziewać się super jakości... Może i teraz są lepsze filtry i lepsze mineralizatory, ale jakoś nie wierzę, że nagle sprzedawcom się obudziło sumienie i teraz już mówią samą prawdę i tylko prawdę i obchodzi ich przede wszystkim zdrowie klienta. Takie myślenie jest naiwne - sprzedawca jest od tego, żeby zarabiać dla siebie i firmy, a nie robić klientowi dobrze.

Wienek69 napisał(a):Wybacz moto_kate ale odpowiedz nam, jesteś pewna, że nie warto mieć w domu filtra osmotycznego ( czy jak go tam zwał tak zwał )?

Tak, jestem pewna, że jest to urządzenie wyłącznie dla ludzi, który już nie mają na co wydawać kasy.

To jest oczywiście moje subiektywne zdanie, z pewnością są osoby, które wierzą w moc takiego filtra i uważają, że warto wydać nań oszczędności.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Praca od podstaw.

Postprzez Wienek69 » N sty 30, 2011 1:35 pm

Sprzedawca to też żywe stworzenie i cos do gęby musi wsadzić by nie pomrzec z głodu.
Dla tego stara się sprzedać filtr.
Tak się składa, że robi to a nie podkuwa konie, bo dowiedział się ze są takie filtry, ponieważ gdy umierała jego matka to nikt mu o tym nie mówił z lekarzami włącznie.
Szukał cudownego leku a co dnia pompował w matkę całą tablice Mendelejewa i Bóg wie, co jeszcze z kranu, o którym myślał, że wszystko w tym kranie jest dobrze.
Dla tego dziś są już segmenty mineralizujące w tym urządzeniu, ponieważ świat idzie do przodu.
Pierwsze urządzenia tego nie miały, ponieważ produkt był wtedy jeszcze niedoskonały dziś jest doskonalszy.
Twórcy tej maszynerii to ogólnie z założenia pewnie mieli taki chytry plan zrobienia wszystkich w konia a nie świadomość, że padają kwaśne deszcze, rzeki przypominają ściek, a woda, którą pijemy to ta sama woda, którą wysikaliśmy do sedesu.
A niech ci będzie i tak już nie zajmuję się dystrybucja tych filtrów, bo ludzie nie chcą słyszeć o problemach tylko same budujące informacje tak samo jak pijak nie chce się przyznać, że jest alkoholikiem.
Decyzja zawsze należy do każdego z nas.
Ja sobie założyłem i nawet mniej jem ( skutek uboczny oczyszczenia organizmu ).
Od pewnego czasu nawet mam kolejkę sępów z pustymi butelkami by dostać wodę z filtra przyjeżdżających nawet z odległości trzydziestu kilometrów.
Póki daję te wodę za darmo to wszyscy ją chcą.
Gdyby mieli świadomość ceny zdrowia to by złożyli się na jeden filtr w kilka rodzin i mieli wspólny.
Jego sprawność wystarcza by czterem rodzinom po cztery osoby w rodzinie zapewnić czystą wodę bez syfu.
Pijta, co chceta moi drodzy.
Pozdrawiam.
Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Praca od podstaw.

Postprzez Wienek69 » N sty 30, 2011 2:29 pm

Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Praca od podstaw.

Postprzez Wienek69 » N sty 30, 2011 3:37 pm

Nigdy wjęcej nic nie będę nikomu proponował do sprzedania.
Dla czego?

Dla tego:

http://www.youtube.com/watch?v=nU0wDWVP ... re=related
Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Następna strona

Powrót do Inne terapie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości