LAIF

Twerapia oparta o Ziele Dzurawca, polecana przez niemieckich lekarzy, dająca bardzo dobre rezultaty

LAIF

Postprzez kzawisza » Pn lis 24, 2008 10:46 am

Witam, jak zapewne wiecie od ponad pół roku biorę przepisany przez Niemców preparat laif 600.
W sobotę byłem na konsultacji u proferora w Berlinie i powiedział mi o baaardzo ciekawym przypadku: miał On pacjentkę z glejakiem, która się nie zdecydowała na operację i leczyli ją tylko laifem (koszt miesięczny to jakieś 150-200 euro), po pół roku rezonans wykazał, że nie ma nowotworu, brała nadal przez rok, czuła się dobrze i postanowiła przestać brać. zaczęła się kiepsko czuć i po tylko 3 tygodniach zrobiono rezonans, który wykazał nie tylko wznowę, ale taki rozrost, że nie dało się operować. po 3 m-cach pacjentka ta zmarła.
Z tego wynika, że ten specyfik rzeczywiści musi działać.
Ciekawe tylko dlaczego polskie doktory wolą pakować horendalną kasę w temodal (koszt miesięczny ok 13-14.000 PLNów)?
Dla zainteresowanych można to zakupić w necie np tu:
https://shop.bodfeld-apotheke.de/produk ... 9471A.web6
przesyłka dociera po około 2 tygodniach.
W razie pytań służę pomocą 691667067.
Krz.
kzawisza
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 4:22 pm

Re: LAIF

Postprzez niecha27 » Pn lis 24, 2008 2:16 pm

hmmmm a ty tez sie leczysz tym specyfikiem? jesli tak to czy bieresz jeszcze cos dodatkowo? i jakie sa efekty?
niecha27
swój człek
 
Posty: 194
Dołączył(a): Cz mar 27, 2008 11:39 am

Re: LAIF

Postprzez kzawisza » Pn lis 24, 2008 3:35 pm

lecze się tym od maja i efekty są jak na razie b. dobre, tzn minęło pół roku od operacji i jak na razie rezonanse są ok.
a po pierwszej operacji pomimo temodalu i naświetlań odrosło już po 3 miesiącach, poza tym profesor który mi to zapisał mówił, że mają z laifem coraz lepsze rezultaty.
Krz.
kzawisza
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 4:22 pm

Re: LAIF

Postprzez niecha27 » Pn lis 24, 2008 7:25 pm

czy do kupna tego leku nie potrzebna jest recepta? jesli tak to skad ja wziac??? czy dawkowanie jest jakies mocno skomplikowane, mozna samemu ustalic dawke czy koniecznie trzeba z tymi lekarzami z kliniki w ktorej sie leczysz?
niecha27
swój człek
 
Posty: 194
Dołączył(a): Cz mar 27, 2008 11:39 am

Re: LAIF

Postprzez moto_kate » Pn lis 24, 2008 8:09 pm

Lek można kupić przez internet (jest w mnóstwie sklepów internetowych), np. tu: http://cgi.ebay.pl/Laif-600-100-Tablett ... m153.l1262 albo tu: http://www.apotheke-online-internet.de/ ... laif%20600, a tu: http://www.preisroboter.de/ergebnis70913.html porównywarka cen, tu: http://www.idealo.de/preisvergleich/Off ... rwald.html kolejna - nie znam niemieckiego i nie wiem, czy gdzieś w opisach jest wymaganie recepty.

Artykuł o losach wniosku o dopuszczenie Laif 600 do obrotu w Polsce: http://www.rp.pl/artykul/102804,168925_ ... byte_.html, a tutaj wyrok NSA w tej sprawie: http://orzeczenia.nsa.gov.pl/cbo/do/doc ... 7B41767B90
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: LAIF

Postprzez gosiakiwi » Śr lis 26, 2008 12:51 am

Nigdzie nie wspominaja nic o recepcie,wiec pewnie nie jest potrzebna.Co do dawkowania to wyczytalam 3x4tabl.Wyczytalam rowniez,ze tylko ten lekarz z Berlina bodaj od 1994r.prowadzi kuracje tym srodkiem.Musze poszperac jeszcze.
Pozdrawiam-Malgosia.
gosiakiwi
swój człek
 
Posty: 386
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 6:39 am
Lokalizacja: Hamburg

Re: LAIF

Postprzez cziko » Śr lis 26, 2008 12:46 pm

czy ktoś z was zamówił już ten lek przez internet? jeśli tak, z której strony www? jaki jest czas oczekiwania i opłata dodatkowa?

czy to prawda że Laif można stosować tylko po usunięciu guza?
cziko
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 2:14 pm

Re: LAIF

Postprzez kzawisza » Śr gru 10, 2008 4:18 pm

cziko napisał(a):czy ktoś z was zamówił już ten lek przez internet? jeśli tak, z której strony www? jaki jest czas oczekiwania i opłata dodatkowa?

czy to prawda że Laif można stosować tylko po usunięciu guza?

Ja zamawiałem wielokrotnie tu:
https://shop.bodfeld-apotheke.de/bestel ... essen.html
przychodziło po ok tygodniu.
22.11.08 jak byłem w Berlinie profesor powiedział o przypadku kobiety, która nie zdecydowała się na operację i leczyli ją tylko laifem, po roku brania qrestwo zniknęło więc zalecili dalsze branie. Po pół roku kobieta czuła się ok, więc sama, bez konsultacji, przestała brać, skutkiem czego po 3 tyg nie było nawet czego operować i po 3 miesiącach zeszła.
Ale ja niczego nie doradzam, tylko wiem, że u mnie temodal dał tyle co nic, a laif działa..
Krz.
kzawisza
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 4:22 pm

Re: LAIF

Postprzez Jakub » Pn sty 26, 2009 11:15 pm

Ktore to trzeba kupic z tej stronki? Czym one sie roznia?

http://www.idealo.de/preisvergleich/Off ... rwald.html
Jakub
nowy
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr sty 30, 2008 11:21 am

Re: LAIF

Postprzez pzm » N mar 01, 2009 4:05 pm

Witam,
Doczytałem się, że preparat Laif 600 to nic innego jak ekstrakt z ziela dziurawca. Zastanawia mnie więc, czy nie można preparatu laif zastąpić którymś z polskich wyciągów z dziurawca co znacznie obniżyło by koszty kuracji. Wiem, że działanie wyciągu z dziurawca ma różne działanie w zależności od sposobu produkcji, ale jeżeli substancją czynną działającą na nowotwór ma być hiperycyna, to może warto porównać zawartość tego związku w preparacie laif a polskich preparatach.
Kolejne pytanie to czy preparat laif w niemczech zarejestrowany jest jako lek, czy jako suplement diety.
Jeżeli dysponuje ktoś pełną ulotką laif 600 byłbym bardzo wdzięczny za wysłanie skanu na mejla spamkontoxxx(małpa)tlen.pl

Pozdrawiam
PZM
pzm
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): N mar 01, 2009 3:34 pm

Re: temodal

Postprzez osuch.marian » Pt kwi 24, 2009 9:11 pm

W związku z tym że w internecie jestem troszke jak dziecko we mgle, to być może moje posty będą sie pojawiać w róznych miejscach, ale bardzo proszę moto-kate o sprawdzenie leczenia za pomoca Laif 600 + opercja, raczej odwrotnie, ponadto dla moto kate zaproszenie na Roztocze jest aktualne. Jeszcze na wszystko jest czas, jeszcze wszystko jest piekne, no i maj kwitnie wokoło,a jutro jedziemy z Marcinem na pstrągi, a od sierpnia grzyby w Lasach Janowskich, zbiera się po 500 borowików i więcej i po co te nowotwory na tym pięknym swiecie.Marcin znajdzie borowika, chocby ten schował sie pod ziemią, szuka jak wytresowana świnka trufle, kocha las i naturę, typowy wieśniak, tak jak i ja.A więc sprawdzajmy Laifa, może to jest to. Pozdrawiam
osuch.marian
nowy
 
Posty: 38
Dołączył(a): N lip 20, 2008 7:20 pm

Re: LAIF

Postprzez Tata » Pn kwi 27, 2009 3:32 pm

Marianie, piszesz "a więc sprawdzajmy Laifa, może to jest to". Lajf jest jednym z dziesiatek specyfików tzw. terapii alternatywnej. Znajdziesz o Lajf (podobnie jak o kazdym innym alternatywnym specyfiku) informacje, że zadziałał, inni zaś będą pisać, że nic nie dał. Jako specyfik niezarejestrowany w terapii nowotworowej nie znajdziesz lekarza, który go przepisze do leczenia właśnie nowotworu. Kiedy walczyłem o życie Córeczki poprosiłem mojego wujka o zaciągnięcie w Niemczech informacji o Lajf od producenta, czy też dystrybutora (już nie pamietam) i wujek otrzymał odpowiedź: "niektórzy biorą Lajf i obserwują pozytywne reakcje, inni nie. Ja nie sprzedaję Lajf jako lek na raka. Może Pan to stosować na własna rękę w dawkach takich, jak Pan uważa" I tak to wygląda - niestety jest to eksperyment. To Ty musisz zdecydować czy zacząć Lajf i jeśli taką podejmiesz decyzję to być może trzeba zacząć jak najwcześniej. Nie ma czasu na sprawdzanie, oczekiwanie na potwierdzenia, itp. Nikt odpowiedzialny nie da Ci odpowiedzi "tak, stosujcie Lajf, zadziała". Pozdrawiam i życzę siły.
Tata
świeżynka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Śr lis 19, 2008 8:44 am

Re: LAIF

Postprzez osuch.marian » Pn kwi 27, 2009 8:15 pm

tata, Twoja informacja Laifie tez jest bardzo interesujaca i wnosi duzo wiedzy, tak czy inaczej czas wszystko skoryguje, a kazdy pozytywny przypadek daje tyle nadziei. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.
osuch.marian
nowy
 
Posty: 38
Dołączył(a): N lip 20, 2008 7:20 pm

Re: LAIF

Postprzez Tata » Pn kwi 27, 2009 8:54 pm

Marianie, dziękuję za życzenia, niestety moje życie jest zdruzgotane... Jeśli będziesz potrzebował jakichkolwiek informacji, namiarów, porad, dobrego słowa, wsparcia - jestem. Pamiętaj o jednym - walcząc z tym potworem nie mozna czekać. Ja cały czas biję się z myślami, czy aby nie za późno zacząłem diety, specyfiki. Wiem, że takie myślenie nic już nie zmieni, ale to jest silniejsze ode mnie. Egzystencja teraz jest straszna...
Tata
świeżynka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Śr lis 19, 2008 8:44 am

Re: LAIF

Postprzez osuch.marian » Śr kwi 29, 2009 7:17 pm

Tata, potrzebuje tego wszystkiego o czym piszesz, choruje mój syn, ale ja wiem jak straszna jest ta choroba, zastanawiam sie co jeszcze mogę zrobic, jak postąpic, jak ratowac swoje dziecko, ale tak czy inaczej moje mozliwosci sa ograniczone, z drugiej strony wiem że zyje duzo osob z glejakiem i ich przezycia są długie.Pozdrawiam serdecznie i liczę na bliższy kontakt, może tel, albo skype osuch.marcin2.Wiecej wiary i bedzie dobrze.
osuch.marian
nowy
 
Posty: 38
Dołączył(a): N lip 20, 2008 7:20 pm

Następna strona

Powrót do LAIF 600/900

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości