RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Co tu się dzieje?
Regulamin, sprawy organizacyjne, ogłoszenia, ...

RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez samograj » Pn lip 21, 2008 5:39 pm

O matko... :czytaj: normalnie boki zrywam :hyhy: :hyhy: :hyhy: ,ObrazekObrazek
Obrazek

Tylko mnie to utwiredziło w mojej decyzji i przekonaniu.....Jeśli ktoś coś będzie chciał ode mnie zapraszam na gg lub telefonicznie ....można namiary na mnie znaleźć na stronie www.nadziejamoja.ovh.org
Pozdrawiam - Anka!!!
Jeżeli nie znasz ojca choroby, to na pewno zła dieta jest jej matką!!!
http://miniland-for-web.ovh.org
http://pies-portrety.ovh.org
http://ogarypolskie.ovh.org
http://nadziejamoja.ovh.org
samograj
swój człek
 
Posty: 711
Dołączył(a): Śr paź 10, 2007 2:24 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez Ola » Pn lip 21, 2008 5:53 pm

Mhm, faktycznie jest to strasznie śmieszne :|
Ola
 

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez kilo » Pn lip 21, 2008 10:42 pm

Aniu proszę opanuj nerwy! Zauważ że forum na którym się znajdujemy jest miejscem w którym użytkownicy powinni sobie pomagać a nie szkodzić. Rozumiem że nerwy mogą wziąć górę, ale proszę ochłoń, nie psuj atmosfery na forum. Ja osobiście jestem na nim od prawie 2 lat i uwierz mi, ale obecna sytuacja trochę zniechęca do zaglądania na niego. Dlatego apeluje do wszystkich forumowiczów, proszę opanujmy się i zastanówmy się po co jest to forum. Jeżeli więc chcecie się obrażać, możecie to robić ale proszę nie na tym forum :!:
kilo
nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): N wrz 02, 2007 9:42 pm

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez samograj » Śr lip 23, 2008 10:15 pm

Dziękuję kilo za sprowadzenie mnie na ziemię :wink:
Pozdrawiam - Anka!!!
Jeżeli nie znasz ojca choroby, to na pewno zła dieta jest jej matką!!!
http://miniland-for-web.ovh.org
http://pies-portrety.ovh.org
http://ogarypolskie.ovh.org
http://nadziejamoja.ovh.org
samograj
swój człek
 
Posty: 711
Dołączył(a): Śr paź 10, 2007 2:24 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez moto_kate » Śr lip 30, 2008 7:04 pm

samograj napisał(a):Wcześniej miałam etap napięcia...potwornego napięcia do granic możliwości, wobec krórego niesety nasza (jeszcze) Administratorka i była moderatorka nie wykazały się zrozumieniem...polemizowały w sytuacji, kiedy lepiej byłoby przemilczeć.....ale cóż było - minęło....moto_kate widać została w swoim ego bardzo dotknięta.....nie padło żadne pojednawcze słowo skierowane do mnie, żadna odpowiedź na moje przeprosiny....nie wiem czy zostały przyjęte czy odrzucone???
Dziwnie się z tym czuję.....ale cóż...może mam zbyt duże wymagania.....
To taki mały OF-ik, przyplątał się przy okazji ;)...ale to okazja dla zilustrowania w jakim napięciu są osoby opiekujące się chorymi i jak delikatnie, z empatią należałoby ich traktować....są na granicy....i tak dobrze, że tu tylko się pisze.....bo w afekcie można zrobić coś czego potem można bardzo żałować.
Postuluję, aby na tym forum był dział przeznaczony do wyrażania swoich emocji....specjalny kącik dla doprowadzonych do ostateczności!!!!Z ustaleniem rozsądnych granic wyrażanie swoich emocji, ale żeby można było choćby bezosobowo się wyładować!!!


Przeprosiłaś wszystkich PRÓCZ mnie, jako że stwierdziłaś, że miałaś rację w całej rozciągłości i nie odwołałaś żadnego z oszczerstw na mój temat, więc chyba nie miałam się do czego ustosunkowywać. Wcale nie chcę się z Tobą "jednać", bo i po co?

Odpuść sobie, już wystarczająco dużo złego spowodowałaś, a każdy, kto nie jest ślepy, widzi, co jest grane. Żaden stres pewnych rzeczy nie usprawiedliwia.

Postulaty co do forum proszę kierować do Crono5. Ja nie administruję, dostęp sobie zostawiłam, dopóki nie będzie jakiejś drugiej osoby na zapas (a już się zdarzyło, że Crono5 nie mógł się zalogować).
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez samograj » Śr lip 30, 2008 11:50 pm

Przeniesienie tego fragmentu tutaj jest nie fair.....nie tylko tutaj napisałam, swoje przeprosiny umieściłam w moim watku, więć chyba tam powinien znaleźć sie ten cytat......wybrałaś ten, w którym akurat tylko jedna osoba (prócz Oli) na mnie nakrzyczała......ale której wypowiedź spowodowała, że się opanowałam i powściagnęłam......

Wcale nie chcę się z Tobą "jednać", bo i po co?

Szkoda :cry: mnie zależy na dobrej atmosferze i pojednaniu...
Odpuść sobie, już wystarczająco dużo złego spowodowałaś....

JA???????????
To ja mam aż tak wielką moc??????????
Czy Ty Kasiu jesteś z kamienia???
Bez empatii, nie potrafisz zrozumieć, wczuć się w to co my przeżywamy.....?????
Strasznie mi przykro z tego powodu...... strasznie :?

Żaden stres pewnych rzeczy nie usprawiedliwia.

Więc za pewne rzeczy Ciebie przeprosiłam:
Wczoraj był sądny dzień.....Za swoje zachowanie PRZEPRASZAM ......szczególnie moto_kate, którą cenię

JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZNIESMACZONYCH MOIM ZACHOWANIEM!!!!

To może ja tym razem zapytam w podobnym tonie jak Twoja wypowiedź:
moto_kate napisał(a):Czy to znaczy, że jestem osobą obcą, z zewnątrz, skoro "my" jako społeczność forum nie odnosi się do mnie?

Bazując na powyszym: Czy pisząc WSZYSKICH nie zwróciłam się również do Ciebie???

i nie odwołałaś żadnego z oszczerstw na mój temat

Mogłabyś mi przypomnieć te oszczerstwa...bo nie pamiętam, autentycznie.....nie pamietam ...wtedy będę miała szanse je odwołać.

Jest mi cholernie przykro................ :? :(
Ale zadam to pytanie : Czy spróbujesz mi wybaczyć???
Pozdrawiam - Anka!!!
Jeżeli nie znasz ojca choroby, to na pewno zła dieta jest jej matką!!!
http://miniland-for-web.ovh.org
http://pies-portrety.ovh.org
http://ogarypolskie.ovh.org
http://nadziejamoja.ovh.org
samograj
swój człek
 
Posty: 711
Dołączył(a): Śr paź 10, 2007 2:24 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez moto_kate » So sie 02, 2008 7:56 am

samograj napisał(a):Przeniesienie tego fragmentu tutaj jest nie fair.....nie tylko tutaj napisałam, swoje przeprosiny umieściłam w moim watku, więć chyba tam powinien znaleźć sie ten cytat......wybrałaś ten, w którym akurat tylko jedna osoba (prócz Oli) na mnie nakrzyczała......ale której wypowiedź spowodowała, że się opanowałam i powściagnęłam......

To, że Ty byś specjalnie wybierała temat pod takim kątem, nie znaczy, że wszyscy to robią - to się nazywa projekcja. Mnie by nie przyszło do głowy. Po prostu nie uważam za stosowne - w odróżnieniu od Ciebie - robić smrodu na cudzych tematach i rozbudowanych off-topów, więc przeniosłam do pierwszego z brzegu wątku, który jest na temat.

samograj napisał(a):
Wcale nie chcę się z Tobą "jednać", bo i po co?

Szkoda :cry: mnie zależy na dobrej atmosferze i pojednaniu...

Nie podzielam Twojej koncepcji tego, czym jest dobra atmosfera i pojednanie, o czym dalej.

samograj napisał(a):
Żaden stres pewnych rzeczy nie usprawiedliwia.

Więc za pewne rzeczy Ciebie przeprosiłam: [...]

Nie podzielam również Twojej koncepcji przeprosin jako podtrzymania obraźliwych stwierdzeń w lekkiej owijce z wazeliny, po czym następują dalsze złośliwości w każdym możliwym miejscu, przy każdej okazji i bez okazji, i nie na temat. Nazywam to obłudą.

samograj napisał(a):
i nie odwołałaś żadnego z oszczerstw na mój temat

Mogłabyś mi przypomnieć te oszczerstwa...bo nie pamiętam, autentycznie.....nie pamietam ...wtedy będę miała szanse je odwołać.

Tu i tu. O ile kwestię wyimaginowanej cenzury prywatnych wiadomości można jeszcze podciągnąć pod skłonności do paranoi oraz nieznajomość kwestii technicznych (wiadomości zawsze leżą w skrzynce "do wysłania" - do czasu, aż odbiorca się zaloguje), o tyle pisanie, że "gmeram" w postach oraz nimi manipuluję to oszczerstwo z pełną premedytacją, bo doskonale wiesz, że w żadnych postach niczego Tobie ani nikomu innemu nie zmieniałam. Zmiana NIEAKTUALNEGO ogłoszenia w normalny wątek manipulacją nie jest.

samograj napisał(a):Jest mi cholernie przykro................ :? :(
Ale zadam to pytanie : Czy spróbujesz mi wybaczyć???

Pewnie to nastąpi, ale jest to proces, który z Twoim działaniem nie ma nic wspólnego.

samograj napisał(a):Czy Ty Kasiu jesteś z kamienia???
Bez empatii, nie potrafisz zrozumieć, wczuć się w to co my przeżywamy.....?????

Szczególnie świadczy o tym założenie tego forum i prowadzenie go przez dwa lata. Jeśli chcesz, wolno Ci wierzyć w to, co piszesz, oraz w płaską ziemię i kulawe węże. To Twój problem, nie mój. Może przestań tylko wypisywać, że chodzi Ci o mój rzekomy brak empatii, bo znów się mijasz z faktami. Chodzi Ci o to, że nie przyłączyłam się do ogólnego poklasku oraz nie wyraziłam uwielbienia dla Ciebie. Jak ja śmiem Cię nie adorować! Większość ludzi dowiaduje się o tym, że nie jest pępkiem świata, w przedszkolu, najpóźniej w podstawówce - brutalnie, acz skutecznie tłumaczą im to rówieśnicy. Nie wiem, czym sobie zasłużyłaś na to, że złośliwie zataili przed Tobą ten fakt.

samograj napisał(a):
Odpuść sobie, już wystarczająco dużo złego spowodowałaś....

JA???????????
To ja mam aż tak wielką moc??????????

Do psucia moc niepotrzebna, to się robi bardzo łatwo.
Sporo osób odeszło z forum. W tym prócz mnie co najmniej trzy, które były tu nie dlatego, że mają chorą bliską osobę, tylko po to, żeby pomagać. Atmosfera była dobra, ZANIM się tu pojawiłaś. Zaprowadziłaś tu takie zwyczaje, jak traktowanie ludzi jak chłopców na posyłki (tu, tu i tu), robienie argumentu z cierpienia, chełpienie się nim i licytowanie się na traumy (tu), pozoranctwo (tu i tu), narzucanie ludziom i rozliczanie ich z tego, co "powinni" robić (tu, tu i tu), kłamstwa i manipulacje (zob. powyżej), przykry agocentryzm (tu), samouwielbienie posunięte do granic absurdu (tu). To wszystko, dla większego kontrastu, na tle postów o Twojej religijności. Zrobiłaś sobie z forum prywatny folwark.
Nie bardzo też wierzę w Twoją bezinteresowność - do bezinteresownej pomocy masz pod nosem Męża, ponoć nie starcza Ci czasu i energii na opiekę nad nim - to po co tak dla Ciebie straszne występy przed kamerą i jakim cudem, przy tylu zajęciach, przesiadywanie całe dnie na forum? Ano dlatego, że tu jest PUBLICZNOŚĆ. Tu można sobie zebrać grono wyznawców (a Mąż sam, jeden, to słaba publika). Nie dziwi mnie, że np. Chora nie odpowiedziała na Twoją propozycję - zgaduję, że nie chciała trafić na listę rzeczy, jakimi będziesz się następnie chełpić i którymi licytować (połapała się w tym po prostu szybciej niż ja). Zaufanie do tego forum jako miejsca, gdzie wszyscy są równi w swoim cierpieniu, bo choroba nie wybiera, zostało unicestwione. Prócz wszystkiego powyższego zniszczyłaś ideę wartościową i ważną dla mnie osobiście - i jeszcze Cię to cieszy (tu i tu). Dno i metr mułu.

Takie działania budzą moją odrazę. I nie tylko moją, przez co niektóre zniesmaczone powstaniem Towarzystwa Wzajemnej, Acz Trochę Jednostronnej Adoracji osoby odeszły z forum i są zmuszone zmagać się ze swoją sytuacją we własnym zakresie, bez wsparcia, a ich doświadczenia, którymi by się tu dzielili i które pomagałyby innym - pozostaną doświadczeniami jednostkowymi. Ale to przecież nieważne - grunt to pozory i aby świat kręcił się wokoło Ciebie.

PS. Wypisuj o mnie, co chcesz i gdzie chcesz, masz moje błogosławieństwo. Nie zapomnij napisać, jaka jestem paskudna, na okolicznych płotach, koniecznie wymieniając mnie z imienia i nazwiska, oczywiście wielkimi czerwonymi literami z dużą ilością wykrzykników (i dopiskiem, że nieee, nie krzyczysz). Im więcej takich Twoich wypowiedzi, tym więcej osób szybciej się połapie, z kim ma do czynienia.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez gosiakiwi » So sie 02, 2008 8:31 am

Niestety,to wszystko co napisala Kasia jest prawda.Jestem tu od prawie dwoch lat i nigdy nie bylu tu tyle zamieszania,a zarazem samouwielbienia,adoracji i kultu jednostki co teraz.Smutne,ale prawdziwe.
Pozdrawiam-Malgosia.
gosiakiwi
swój człek
 
Posty: 386
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 6:39 am
Lokalizacja: Hamburg

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez olek1 » So sie 02, 2008 4:42 pm

dziewczyny , dziewczyny ........ , że tez wam sie chce tak szamotac ..
czasami emocje biorą górę nad rozumem , i to stąd rózne wpisy ..

to forum spowodowało , ze wiele osób czuje , że moze powiedizec wiele.
kiedys wydawało mi się , że powiedizenie o smierci ..to takie trudne , to takie cos co nie przechodzi przez gardło..
a tu okazało sie , że ludzie w kilka minut po śmierci bliskich piszą o tym tu na forum ...
ale to chyba dobrze.., to pewnego rodzaju sukces tej strony , mozna sie tu wygadać .. wyżalić , otowrzyć ...

każdy z nas wwnosi tu cenne informacje , doświadczenia... po co sie szarpać .
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez jablo » So sie 02, 2008 6:18 pm

Gosiu , widocznie zabrakło waszego ulubionego wroga ;)

Olku1, nasze kłótnie to przy tym co jest teraz, to był wersal ;)

Przyjaciółki szkoda życia na bezsensowne kłótnie. Wszyscy napisali co myślą o sobie. Koniec kropka. Niech to będzie ostatni wpis w tym temacie.
jablo
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): So sie 02, 2008 12:15 am

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez gosiakiwi » So sie 02, 2008 6:56 pm

Mirek :D
Pozdrawiam-Malgosia.
gosiakiwi
swój człek
 
Posty: 386
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 6:39 am
Lokalizacja: Hamburg

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez agata4321 » N sie 03, 2008 9:26 am

Ania wielokrotnie bezinteresownie mi pomogła nie odbywało się to publicznie więc nie było mowy o żadnym publicznym poklasku. Nie będę wymieniać jaka to była pomoc bo lista jest długa nikt o tej pomocy nie wiedział tylko ja i Ania. Osobiście Anię poznałam i wiem, że jest bardzo dobrym człowiekiem.
agata4321
świeżynka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz maja 22, 2008 9:05 am

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez moto_kate » N sie 03, 2008 9:38 am

Od Ciebie nie wymagano poklasku, a może osobiście wyraziłaś go wystarczająco, nie wiem tego - ode mnie go zażądano, jedno drugiego nie wyklucza. Można być w ogólności bardzo dobrym człowiekiem, który czasami zachowuje się paskudnie. Nie neguję żadnych pozytywów i tej ilości pożytecznych informacji, jakie samograj tu wnosi. Szkoda tylko, że czasem w takiej, a nie innej oprawie.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez niecha27 » N sie 03, 2008 11:21 am

ja tez podpisuje sie pod tym, ze ania zawsze pomoze jesli jest w stanie a tym co wie dzieli sie z innymi, czego nie moze powiedziec o wszystkich osobach z forum, ktore moze nie pisza i krzycza tyle co ania ale i nie chce pomoc komus, kto o te pomoc prosi, chociaz czasami jest to tylko namiar na lekarza.....
niecha27
swój człek
 
Posty: 194
Dołączył(a): Cz mar 27, 2008 11:39 am

Re: RE: Nowy opiekun forum pilnie poszukiwany

Postprzez gosiakiwi » N sie 03, 2008 12:31 pm

Nikt tu nie napisal,ze Ania nie jest chetna do pomocy.Wnosi na to forum bardzo wiele.Mnie osobiscie nie podoba sie sposob w jaki zostala potraktowana przez Anie Moto-Kate.Nie wiem czy wszyscy pamietaja,moze niektorym nalezy pamiec odswiezyc,ze to forum dziala tylko i wylacznie dlatego,ze Kasi chcialo sie chciec.Prosze o tym nie zapominac!!!Przestanmy wystawiac laurki,a zacznijmy dalej poglebiac wiedze na temat pokonania glejaka.
Pozdrawiam-Malgosia.
gosiakiwi
swój człek
 
Posty: 386
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 6:39 am
Lokalizacja: Hamburg

Następna strona

Powrót do Życie forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości