inne metody leczenia raka mózgu

Czy wiesz, że jesteś tym, co jesz?
Diety przeciwnowotworowe, wspomaganie żywieniem leczenia i rehabilitacji.

inne metody leczenia raka mózgu

Postprzez Artur1968 » So kwi 14, 2007 12:37 pm

Witam, moja żona ma raka mózgu. Wynik biobsji glioma-mixtum: oligo-astrocytoma II stopień wg. WHO. Niestety lekarze nie chcą tego operować. Proponują radioterapię :(. Czy ktoś może napisać coś więcej na temat tego raka ? szukałem na necie, ale nie ma zbyt wiele informacji. Nie jesteśmy przekonani do radioterapii, moja żona jest dość wątłą osobą i chyba radioterapia mogłaby jej bardziej zaszkodzić. Zaczęliśmy szukać na necie czegoś co uleczy bez konieczności naświetleń. Żona pije od prawie miesiąca NONI, zobaczymy... ponoć powoduje spowolnienie rozrostu raka. Czy ktoś mógłby polecić jakieś inne metody konwencjonalne lub też te nie całkiem udokumentowane i popierane przez lekarzy. Z góry dziękujemy. Mam nadzieję że ten temat się rozwinie... Pozdrawiam gorąco Artur
Artur1968
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): So kwi 14, 2007 12:12 pm

Postprzez Agnieszka » So kwi 14, 2007 5:42 pm

Artur stosowanie jedynie NONI przy jakimkolwiek nowotworze jest chyba troche ryzykowne. To sklad witamin - nie zaszkodzi - ale napewno nie uleczy. Zgloscie sie do Centrum Onkologii w Gliwicach na radioterapie stereotaktyczna, zabiegi wykonywane sa w sobote a w poniedzialek pacjent wraca do domu. Jesli guz jest nieoperacyjny moze warto porozmawiac o zabiegu gamma knife. To ze Twoja malzonka jest watla nie znaczy ze nie przetrwa zabiegow. W ludziach kryje sie wewnetrzna sila o ktorej nawet nie wiedza. Nie czekajcie. Pozdrawiam
Agnieszka
nowy
 
Posty: 27
Dołączył(a): So cze 03, 2006 6:39 pm

Postprzez moto_kate » So kwi 14, 2007 8:20 pm

Na noni bym nie liczyła. Jak popatrzysz w skład, to tego soku jest tam ze 3% może, reszta to dodatki... Dawki radioterapii są dobierane zależnie od stanu pacjenta, więc mimo wszystko namawiałabym Cię na to. Przy II stopniu naświetlania dają dobre wyniki i często wystarczają, nie trzeba ciąć (może dlatego nie chcą operować - bo nie ma potrzeby?). Jak się rozejrzysz po tym forum to zobaczysz, że na ogół lekarze prędzej odmówią jakiegoś leczenia na wszelki wypadek niż zaproponują cokolwiek ryzykownego.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez Artur1968 » Pn kwi 16, 2007 5:15 am

Dziękuję za odpowiedź. :) Agnieszko czy masz jakieś namiary na lekarzy z Gliwic ? chciałbym im wysłać wyniki, bo słyszałem że tym gamma knife robią mniejsze gózy :( Moja żona ma go dość dużego 5x6x7 cm. Dziękuję za informacje i pozdrawiam.
Artur1968
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): So kwi 14, 2007 12:12 pm

Postprzez moto_kate » So kwi 21, 2007 8:32 am

Artur1968 napisał(a):Dziękuję za odpowiedź. :) Agnieszko czy masz jakieś namiary na lekarzy z Gliwic ? chciałbym im wysłać wyniki, bo słyszałem że tym gamma knife robią mniejsze gózy :( Moja żona ma go dość dużego 5x6x7 cm. Dziękuję za informacje i pozdrawiam.

5x6x7 to za duży na gamma knife. Kontakt do Gliwic: http://www.io.gliwice.pl/strona.php?typ=3&m=17
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże


Powrót do Diety oraz naturalne preparaty terapeutyczne i wspomagające

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości