Estry Etylowe Oleju Lianego

Czy wiesz, że jesteś tym, co jesz?
Diety przeciwnowotworowe, wspomaganie żywieniem leczenia i rehabilitacji.

Estry Etylowe Oleju Lianego

Postprzez FLC Pharma » Pn lis 11, 2013 6:42 pm

Witajcie

Jesteśmy producentem estrów etylowych oleju lnianego. Estry te są syntezowane przez ludzi wyszkolonych i nadzorowanych przez dr Andrzeja Vogta z Wrocławia i są wytwarzane we Wrocławskim Parku Technologicznym.

Postanowiłem się tu zarejestrować oficjalnie, ponieważ widziałem na forum, że kilka osób rozmawiało wcześniej nt estrów.
Jeśli ktoś z Państwa interesuje się tym tematem proszę o pisanie w tym wątku lub o kontakt via PM.
FLC Pharma
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lis 09, 2013 11:42 pm

Re: Estry Etylowe Oleju Lianego

Postprzez ania1002 » Pn lis 11, 2013 7:03 pm

Witaj
czy możesz napisać więcej na temat działania estrów - działanie, wskazania, przewwskazania itp.
pozdrawiam
Anna
ania1002
nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt maja 24, 2011 7:01 pm

Re: Estry Etylowe Oleju Lianego

Postprzez dziwozona » Pn lis 18, 2013 5:41 pm

Też chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat.
dziwozona
bywalec
 
Posty: 51
Dołączył(a): Wt lip 23, 2013 3:13 pm

Re: Estry Etylowe Oleju Lianego

Postprzez FLC Pharma » Pn lis 18, 2013 8:29 pm

Witajcie

Przepraszam, że nie napisałem wcześniej - dużo pracy, a i dzieci nie dają spokoju :) dopóki się ich nie położy spać.

Estry Etylowe Oleju Lnianego - to czysta postać kwasu omega 3.
Otrzymuje się je po podmiane frakcji glicerynowej na alkohol, a nie w procesie rafinacji czy innym skomplikowanym i chemicznym procesie degenerujacym naturalne właściwości oleju lnianego. Alkohol jest następnie "odparowywany" do poziomu znacznie niższego niż 1% co oznacza, że nie wpływa on na konsumenta

Usuwając z oleju lnianego frakcję glicerynową pozbawiamy tenże olej substancji szkodliwych dla naszego zdrowia - metali ciężkich, toksyn z grupy cyjanopochodnych, amigdaliny, pestycydów oraz gliceryny, która jełczeje. Wiem trochę nastraszyłem, jednak o omegach na tłuszczu rybnym można poopowiadać znacznie ciekawsze nowinki, nie będące bajkami, a niestety prawdą o przemysłowej rewolucji w produkcji żywności.

Pisząc estry etylowe oleju lnianego to czysta postać omegi3 mówimy tu o postaci kwasu alfa linelonowego. naturalnego budulca m.in błon komórkowych. Co jest dla naszej diety wazne - ALA - skrót od kwasu alfalinenonowego to baza dla naszego organizmu pozostałych dwóch kwasów - EPA i DHA. różnica polega na tym że te dwa kwasy tłuszczowe są syntezowane przez nasz organizm wg aktualnych potrzeb. Bombardowanie się EPA i DHA może nieść różne konsekwencje - np u męzczyzn zbyt duża podaż EPA powodować może przerost prostaty. ALA to bezpieczna i trwała forma magazynowania - do jakiej nasz organizm był przyzwyczajony ewolucyjnie - np spożywając zwierzęta które jadły rośliny, w ich komórkach odkładało się m.in ALA.

Wskazania -
suplementacja niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych np w u osób przed, po i w trakcie terapii przeciw nowotworowej - chodzi o dostarczenie dobrego nienasyconego tłuszczu, z którym wchłoną się dobrze m.in witaminy.

Działanie -
podobne jak baza- czyli posiada wszystkie pozytywne cechy oleju lnianego. Szczególnie cenione jest działanie przeciwzapalne.

Przeciwskazania
szczerze mówiąc nie wolno przesadzać z ilością - z doświadczeń własnych, tak tak zespół FLC też pije i testuje na sobie i swoich rodzinach :)
Jesli spożyje się przed posiłkiem zbyt dużo - tj więcej niż łyżkę - dojdzie do wywołania biegunki tłuszczowej. mała dawka przed jedzeniem - np malutka łyżeczka fajnie działa pobudzająco - ale nic nie wbuduje się w organizm, a jedynie odczujemy wzrost energii.

Zainteresowane/ych odsyłam do lektury lub kontaktu mailowego z dr Andrzejem Vogtem lub członkami jego zespołu badawczego (prowadzili trochę pacjentów m.in z nowotworami i mogą powiedzieć o swoich doświadczeniach i spostrzeżeniach):

http://en.wikipedia.org/wiki/%CE%91-linolenic_acid

i firmowa strona :
http://www.flc-pharma.pl/dlaprofesjonalistow

Opracowanie dla fundacji LuminisCordis:

https://www.wuala.com/FLCdrive/Dostęp%20publiczny/Materiały%20marketingowe%20Publiczne/broszury%20firmowe/Opracowanie%20naukowa%20-%20kwas%20ALA.pdf/?key=DLYZsQwdcc0b

link sie nie chce wkleić wiec zostawiam do skopiowania
FLC Pharma
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lis 09, 2013 11:42 pm


Powrót do Diety oraz naturalne preparaty terapeutyczne i wspomagające

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości