po chemii..

Czy wiesz, że jesteś tym, co jesz?
Diety przeciwnowotworowe, wspomaganie żywieniem leczenia i rehabilitacji.

po chemii..

Postprzez olek1 » Wt lut 10, 2009 2:15 pm

zamieszczam tu kopię z innej strony, gdzie wypowiada się lekarz , jak wzmocnic organizm po chemii
co prawda odnosi sie to do nowotworu piersi.. ale może komuś przyda sie tych kilka inforacji :

"rok temu wykryto u mnie raka piersi, interwencja chirurgiczna i leczenie chemioterapią było nieuniknione. Obecnie czuję się znacznie lepiej, ale wciąż jestem bardzo słaba. Proszę mi zaproponować produkt, dzięki któremu mogę wzmocnić swój organizm i ograniczyć do minimum ryzyko, że ta okropna choroba znów mnie zaatakuje.

Odp. - W Pani przypadku przydałaby się dieta zgodna z grupą krwi. Proponuję wypijać dużo płynów wyciskanych ze świeżych i surowych owoców (uwzględniając grupę krwi), Mega Protect 4 Life jest doskonałym źródłem antyoksydantów , oprócz którego zalecam jeszcze zażywanie produktu Ocean 21 lub Spirulina Max, połączonego z Super Co. Q10 Plus oraz C 1000.

Polecam bogactwo polifenoli oraz bioflawonoidów, obecnych produkcie ZenThonic. Mangostan - Król Owoców - będący głównym składnikiem ZenThonic-u, zawiera ok.40 różnych związków ksantynowych. Taka bogata ilość ksantyn nie występuje w żadnym innym, spożywanym przez ludzi owocu. Nie jest to jednak koniec listy składników. Inne owoce wchodzące w skład tego produktu, zawierające błonnik roślinny to : czerwone winogrona, truskawki, żurawina wieloowocowa, maliny, wiśnie, jabłka, gruszki czy borówka amerykańska wraz ze swoją zawartością flawonoidów, czynią go "nieprawdopodobną bombą flawonoidową".

dr Edith Varga
"
cd.

Naturalna "bomba" z witalną energią ( fragmenty artykułu M. Strybe bioenergoterapeuty)
Źródło: CaliNews

Pani Krystyna lat 56 - 3 lata po chemioterapii, uraz psychiczny po przebytej chorobie dręczył ją i niepokoił. Miewała niespokojne sny, uczucie lęku (wrażenie, jakby ktoś stał za plecami).

Słaby apetyt, przewlekłe zaparcia, bóle głowy i stawów.

Dzięki bogatemu asortymentowi suplementów, zaleciłem:

Pure Yucca - 1 kaps. rano (dodatkowo w ciągu dnia wypić 1 litr wody mineralnej niegazowanej),

Liver Aid - 3 x dziennie 1 kaps. po posiłku,

AC-Zymes - 2 kaps. wieczorem przed snem,

Rhodiolin - 2 x dziennie 1 kaps. rano i w południe,

Strong Bones - 2 x dziennie 1 kaps.,

Meal Time - przed posiłkiem ssać 1-2 tabl.,

ZenThonic - 6 x dziennie po 1 łyżce stołowej z 60 ml wody mineralnej niegazowanej, ale popijać małymi łykami przez cały dzień.

Po miesiącu samopoczucie uległo radykalnej poprawie.

Sam korzystam z dobrodziejstwa produktu ZenThonic, dzięki temu moje życie jest pełne energii, zdrowia, a moja praca daje pełną satysfakcję - czego i Państwu życzę.

Marek Strybe (bioenergoterapeuta)
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Re: po chemii..

Postprzez moto_kate » Wt lut 10, 2009 7:01 pm

A tak, CaliVita... Zawsze doradzają mnóóóstwo swoich preparatów. :lol: Nie twierdzę, że są złe, ale ten ich nachalny marketing mnie odrzuca. :wink:
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: po chemii..

Postprzez Crono5 » Śr lut 11, 2009 1:29 am

Witamina C raczej tak chyba niebardzo - antyoksydant, chroni komorki raka przed dzialaniem chemioterapii, jesli juz przyjmowac witamine C w duzych dawkach to tylko w postaci dozylnej aby dochodzilo do stresu oksydacyjnego.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka


Powrót do Diety oraz naturalne preparaty terapeutyczne i wspomagające

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości