pomocy!!

Czy wiesz, że jesteś tym, co jesz?
Diety przeciwnowotworowe, wspomaganie żywieniem leczenia i rehabilitacji.

pomocy!!

Postprzez misiek » N gru 17, 2006 7:03 pm

pomocy :( !!!!!! napiszcie mi jakies informacje o tych ziolach ojca grande. jak dzialaja za ile mozna je kupic i gdzie??
;(
misiek
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): N gru 17, 2006 6:53 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: pomocy!!

Postprzez virrydi » Śr gru 20, 2006 12:46 am

misiek napisał(a):pomocy :( !!!!!! napiszcie mi jakies informacje o tych ziolach ojca grande. jak dzialaja za ile mozna je kupic i gdzie??


Hej Misiek,
nie znam dzialania tych ziol, nie mam pojecia ile moga kosztowac.
Jedyne miejsce, gdzie ewentualnie moglabys to nabyc, jakie przychodzi mi na mysl, to Krakow ul. Trynitarska, Szpital Zakonu Bonifratrow im. Sw. Jana Grande. Maja przyszpitalna apteke, i tam mozna o ziola pytac.
Tyle wiem, niewiele...
Pozdrawiam
virrydi
świeżynka
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 7:53 pm
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: pomocy!!

Postprzez clooney » Śr lip 16, 2008 12:23 pm

Witam

Zioła ojca Grande, tzn. ich skład jest objety tajemnica zakonu, wiec trudno mi je oceniac. Ale ten zakonnik bazuje na medycynie chinskiej i andyjskiej. A do obydwu mam spore zaufanie. Radziłbym sprobowac ale nie nalezy w tym czasie odstawiac kapsaicyny.

Pozdrawiam clooney
W ramach doktoratu zajmuje sie nowoczesnymi technologiami medycznymi pomagającymi zwalczać raka (microarray, nanotechnologia, terapia genetyczna, naturalne substancje o potencjale antynowotworowym)
clooney
bywalec
 
Posty: 77
Dołączył(a): Pt cze 13, 2008 10:48 pm
Lokalizacja: Bochum


Powrót do Diety oraz naturalne preparaty terapeutyczne i wspomagające

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości