olej lniany i sok z buraków

Czy wiesz, że jesteś tym, co jesz?
Diety przeciwnowotworowe, wspomaganie żywieniem leczenia i rehabilitacji.

olej lniany i sok z buraków

Postprzez sonja » Śr wrz 26, 2007 6:40 pm

O tej metodzie dowiedziałam się od znajomej, której koleżanka ze Stanów wspomaga w ten sposób leczenie konwencjonalne po usunięciu glejaka złośliwego. Operację miała 2,5 roku temu i od tamtego czasu nie miała żadnych nawrotów i czuje się świetnie.
Przepis prosty: łyżka oleju lnianego oraz szklanka soku z buraków. Należy to przyjmować raz dziennie.
Ostatnio edytowano Wt paź 23, 2007 12:42 pm przez sonja, łącznie edytowano 1 raz
sonja
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt wrz 11, 2007 9:40 am

olej lniany ?

Postprzez ilona » Wt paź 02, 2007 9:27 pm

Hej Sonja,

tzn ze raz dziennie wypić łyżke oleju lnianego i szklanke soku z buraków wyciskanego na świezo???
Czy ten olej w jakichś kombinacjach ??? Chyba nie da sie tego tak wypić ??
a to wszystko na czczo ? rano czy wieczorem ?
pozdrawiam ciepło.
ilona
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): N wrz 30, 2007 9:14 pm
Lokalizacja: szczecin

Postprzez sonja » Śr paź 03, 2007 10:07 pm

Wszystkiego się już dowiedziałam:)

Przepis na sok z buraków:

Zagotować 5 litrów wody (do wody wsypać dwie 2 łyżki soli). Tą wodą, lekko już przestudzoną, zalewa się to co podaję poniżej:
2,5 kg buraków (obrać, pokroić na małe kawałeczki),
2 duże marchewki, 2 pietruszki, kawałek selera, 5,6 ząbków czosnku (czosnek pokroić drobniej), 2 łyżki kminku (rozgnieść go trochę), kawałeczek chrzanu. Przykryć gazikiem i tak ma stać 6 dni (najlepiej w cieple). Po 6 dniach ściągnąć korzuszek który powstał i skosztować czy barszcz ma kwasowy smak. Jeśli tak, to jest gotowy do picia. Jeśli nie to musi jeszcze postać z dzień dwa.

Napisałam wcześniej, że bez soli i cukru- chodzi o to, aby później sobie nie doprawiać tego do smaku, trzeba go pić w takiej postaci.

Pytałam się również kiedy; nie ma reguł, ona pije szklankę soku zazwyczaj do obiadu, łyżkę oleju po prostu,w ciągu dnia.
Ostatnio edytowano Wt paź 23, 2007 12:43 pm przez sonja, łącznie edytowano 1 raz
sonja
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt wrz 11, 2007 9:40 am

Postprzez Crono5 » Pn paź 22, 2007 11:08 pm

Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka


Powrót do Diety oraz naturalne preparaty terapeutyczne i wspomagające

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości