Niech to przeczyta każdy kto się leczy na glejaka - PORADY

Czy wiesz, że jesteś tym, co jesz?
Diety przeciwnowotworowe, wspomaganie żywieniem leczenia i rehabilitacji.

Niech to przeczyta każdy kto się leczy na glejaka - PORADY

Postprzez oiohappyoio » Wt lis 04, 2014 7:36 pm

Mój brat miał guza nieoperacyjnego na lewym wzgórzu 4x5 cm III i IV stopień glejak wielopostaciowy. Konsultowany był we wszystkich ośrodkach onkologii w Polsce. Byliśmy u doktora w Berlinie który leczy Liafem. Nie zdecydowaliśmy się na biopsje, żeby nie nakłuwać guza, po szybciej się wtedy rozrasta. Nie był leczony chemią i nie leżał w szpitalu wszystko co robiliśmy było na własną rękę. Na najbardziej skuteczny lek który mógł go uratować trafiliśmy na końcu.

Z racji że robiliśmy wszystko sami to mogę bliżej wytłumaczyć jak to wyglądało: iwona.borkowska1990@gmail.com

Stosowane leczenie wg skuteczności:
Olej z konopii Indica wg zalecen dr Simonsa, terapię kurkumą w kroplówkach razem z białkiem metatrexan, wit. B17 w kroplówce, enzymy - trawa pszeniczna (przenika do mózgu) i bio spirulina sproszkowana (GreenValley Natur Produkte - Niemcy) 6 łyżeczek kopiastych dziennie, Naltrexon, Boswelia na obrzęki (olej), bromelaina SWANSON, selen, kwas alfaliponowy, pancreatyne NOW, osłonowe na wątrobę wyciąg z ostropestu, terapie dużymi dawkami wit. C w kroplówce (15 g dziennie) PASCORBIN, zioła przeciw nowotworowe do picia, ssanie oleju, sok z buraków, soki zielone, wilka kora, chrząstka rekina, pau'd arco, chińskie grzyby shitake, nano woda, wodę pił tylko z jonizatora, terapie sokami Gersona (wybiórczo), metodę Ashkara na dwóch nogach, lewatywy, miał robioną analizę redox i mineralizacje ciała w odniesieniu do braków komórkowych, oczyszczanie ziołami z pasożytów, minerały Schindrela, Srebro z Br i Złoto INVEX REMEDIS, kąpiele z ziół oczyszczające z toksyn, Hipertemia w Niemczech (po hipertermi było szybkie i gwałtowne pogorszenie).

Najbardziej groźne w tych guzach są obrzęki trzeba je kontrolować i dawać Boswelię a w ostateczności Sterydy, ale obrzęk może zabić a nie guz, trzeba uważać. PAMIĘTAJCIE LEPIEJ DAĆ STERYDY (w ostateczności) NIŻ OGLĄDAĆ BLISKĄ OSOBĘ NA CMENTARZU OBRZĘK MOŻE ZABIĆ.

Trzeba zmienić PH organizmu, kupić papierki lachmusowe i mierzyć je nie może być kwaśne, jeśli jest to terapia sodą oczyszczoną a później proszek zasadowy dr. auera.

Od pierwszego dnia dniagnozy zmienił dietę: zero cukru, zero mięsa, jadł tylko ryby, zero chemii i konserwantów (to jak gwoździe do trumny), dieta rozdzielna, dużo surowego jedzenia z dobrych źródeł, zero nabiału meko sery i wszytsko w tej grupie, zero pszenicy zamiennie orkisz, żyto itp.

Bardzo ważne jest oczyszczenie organizmu.

Brat nie zdecydował się bo wierzył w inną metodę, ale ja uważam, że jak pacjent jest w dobrym stanie powinien mieć pełną suplementację i zmianę diety przez miesiąc, a później głodówka lecznicza na sokach, 10 dni.

Proszę uporządkować sprawy spadkowe, konta w banku itp. Nie zakładaliśmy że się nie uda nam do ostatniego dnia, a teraz mamy trochę problemów wyprowadzić to wszystko. Bardzo ważne żeby do kont była klauzura na wypadek śmierci, samo upoważnienie nie wystarcza. Proszę sobie wyobrazić, że przez 8 mc przez myśl nam nie przeszło że może brat umrzeć dlatego nic nie zostało uporządkowane, nie nagrał nawet filmu dla dzieci.

Proszę nie myśleć, że jest czas bo to najszybciej zabijający nosiciela nowotwór. Brat zmarł, ale naszym zdaniem tylko dlatego, że na rzeczy z tej listy trafialiśmy od końca i pojechał na tą hipertermie, która pobudziła guza bo przez 5 mc nie rósł nawet trochę. Przydatne sa takie zabiegi jak hirudoterapia, kondersator tlenu, ziemia okrzemkowa.

Tych drobnych rzeczy typu zioła i oleje i suplementacja było bardzo dużo, nie jestem w stanie tego wypisać wszystkiego.

Ważne jest żeby nie kupować niczego co syntetyczne, każda rzecz witamina lek musi być organiczny.

Ja dziś zrobiłabym to tak że zaczęłabym od zmiany diety, suplementacji, głodówki, wyjazd na całe leczenie w miejsce w naturze (zmiana otoczenia jest bardzo ważna, może w domu jest źródło choroby transformator prądu w pobliżu, żyła wodna, toksyny albo promieniowanie) i od pierwszego dnia olej z konopii INDICA.

Proszę pamiętać że leczenie odbywa się na 3 płaszczyznach: DUCH CIAŁO I ŚWIADOMOŚĆ.
oiohappyoio
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lis 01, 2014 12:20 am

Re: Niech to przeczyta każdy kto się leczy na glejaka - PORA

Postprzez k0rzerka » N sty 25, 2015 2:41 pm

świetnie, ze jest tutaj ten temat.:) znalazłam w nim wiele cennych informacji.:)
k0rzerka
świeżynka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt sty 13, 2015 3:07 pm


Powrót do Diety oraz naturalne preparaty terapeutyczne i wspomagające

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości