czas do łopaty :P

Co tu się dzieje?
Regulamin, sprawy organizacyjne, ogłoszenia, ...

czas do łopaty :P

Postprzez moto_kate » Cz lip 23, 2009 6:52 am

Skoro już mam wakacje, to przyszedł czas, by wziąć się za budowę nowej strony http://glejak.pl. Będzie zarówno nowy wygląd, nowe funkcjonalności, jak i nowa treść - bo stara się nieco zdezaktualizowała. Na pierwsze efekty trzeba będzie trochę poczekać, bo muszę opracować to od strony technicznej. Wezmę pod uwagę postulaty i sugestie, jakie się pojawiały, jeśli ktoś jakieś nowe ma, to dawać. :)

Tak czy inaczej, budowa niniejszym rusza.

Obrazek
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: czas do łopaty :P

Postprzez nfmama » Pn lip 27, 2009 9:01 pm

Ja tu nowa jestem,więc nie wiem, czy mam prawo do pomysłow, ale moze archiwum by się przydało? Szczególnie wątków "pobocznych" .Nie dotyczących bliskich i przezyc, lecz zauwazylam ze są takie nic nie wnoszące stare dyskusje, wymiany poglądów. Moze tez "podzielic" forum na "typy" nie wiem, jak wlasciwie okreslic glejaków. Moze wg. zjadliwosci, moze nazw.....zauwazyłam tez, ze czasami ktos ma do odsprzedania/odstąpienia lek, specyfik-moze zrobic taki specjalny dział ogłoszen-oddam/sprzedam/zamienię.
Chyba, ze czego innego dotyczy przebudowa, moze nie zrozumialam....w takim razie wycofuję propozycje.
nfmama
swój człek
 
Posty: 367
Dołączył(a): So lip 11, 2009 3:52 pm

Re: czas do łopaty :P

Postprzez moto_kate » Wt lip 28, 2009 5:27 pm

Każdy ma prawo zgłaszać postulaty :D Przebudowa dotyczy strony glejak.pl, nie forum, ale dobre pomysły zawsze zawsze mile widziane.

Co do archiwizowania starszych wątków, myślałam o tym, ale trzeba by je wrzucić "do jednego wora", co chyba spowodowałoby bałagan. Jeśli nie będzie koncepcji, jak to zrobić bez szkody dla porządku, to zostanie, jak jest. Wolałabym nie usuwać tematów, z róznych względów.

Rzeczywiście wątków o innych glejakach trochę już jest. Muszę pomyśleć, jak to podzielić, żeby nie namnożyć działów, bo wbrew pozorom to byłoby mniej wygodne (ciężko się połapać w zbyt dużej ich ilości).

A oto nowo utworzony dział ogłoszeń: viewforum.php?f=24
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże


Powrót do Życie forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości