JAK ktos ma ochote porozmawiac to zawsze chetnie zapraszam

Co tu się dzieje?
Regulamin, sprawy organizacyjne, ogłoszenia, ...

JAK ktos ma ochote porozmawiac to zawsze chetnie zapraszam

Postprzez MAGDAJ » Pn sty 07, 2008 10:47 am

zycze wszystkim powodzenia
Ostatnio edytowano Wt sty 08, 2008 11:21 am przez MAGDAJ, łącznie edytowano 3 razy
MAGDAJ
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sty 06, 2008 10:47 pm

Postprzez samograj » Pn sty 07, 2008 11:52 am

Madziu, jak możesz się zorientować, trochę osób przeczytało Twojego posta (ok 20 wyświetleń), chyba, że to Twoje looknięcia.
Poczekaj cierpliwie...tutaj jest w miarę spokojnie, kilka postów na dzień.
Mnie poruszył los Eweliny, ale.....uważam, że wklejanie akurat na TO FORUM tekstu "po najmniejszej linii oporu" czyli stronę jak leci , jest nietaktem.....

Mogłabyś się choć troszkę wysilić i napisać coś od siebie......tutaj każdy zmaga się z chorobą, każdy potrzebuje wsparcia.....potraktowanie nas "per noga" na pewno nie pomoże EWELINIE.
To taka moja rada, moje odczucia, ktoś inny może nie odebrał tego w ten sposób.
No cóż...każdy chory jest swoistym egoistą.....a tymbardziej bliscy, chcący uratować mu życie......dlatego próbuje zrozumieć formę Twojego wołanie o pomoc.


Pozdrawiam i życzę Tobie troszkę więcej taktu, a Ewelinie wygranej z chorobą, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli......myśle, że takich tutaj nie zabraknie
P.s.
A swoją drogą może ktoś z forum byłby zainteresowany leczeniem za granicą....czy możesz coś więcej napisać o terapii jakiej ma zostać poddana Ewelina???
Ze skanów zorientowałam się, że miała być przyjęta na Neurologię w Krakowie w połowie grudnia.
NIE MA ŻADNEJ DOKUMENTACJI, POTWIERDZAJĄCEJ PODJĘCIE LECZENIE ZA GRANICĄ!!!!
A przydałoby się jakoś uwiarygodnić.

Co to za lek, który ma jej uratować życie???

SORRY, jeśli kogoś uraziłam moją wypowiedzią, ale.....JESTEM PRZEWRAŻLIWIONA!!!!
Już były próby (skuteczne), naciągnięcia userów Tego Forum!!!!
Pozdrawiam - Anka!!!
Jeżeli nie znasz ojca choroby, to na pewno zła dieta jest jej matką!!!
http://miniland-for-web.ovh.org
http://pies-portrety.ovh.org
http://ogarypolskie.ovh.org
http://nadziejamoja.ovh.org
samograj
swój człek
 
Posty: 711
Dołączył(a): Śr paź 10, 2007 2:24 pm
Lokalizacja: Kraków

ODPOWIC

Postprzez MAGDAJ » Pn sty 07, 2008 12:47 pm

Bardzo przepraszam jezeli kogos urazilam nie mialam takiego zamiaru Poprostu nigdy nie robilam takich rzeczy i niemam zabardzo pojecia jak cos takiego wyglada .Bardzo mi zal Eweliny jest brdzo zle znia ma juz niedowlad prawej strony z trudem sie porusza zapomina sie,ciezko jest sie jej wyslowic , nie moge poprostu bezczynie na to patrzec.Sama mam syna (zreszta rowiesnik synka Eweliny)autystycznego i wiem co przezywam i przezywalam jak nie moglam sie znim porozumic i wiem co ona czuje nie mogac sie porozumiec i bawic z wlasnym dzieckiem.Ewelina jest cudowna osoba dobra matka co dopiero wywalczyla w sadzie prawa do calkowitej opieki nad synem (maz ja zostawil dla innej ja max mial 7miesiecy zaraz potem dowiedziala sie o chorobie ) Tak naprawde to ma rodzine i nas jes przyjaciol kazdy znas probuje cos zrobic zeby jej pomoc .Jezeli chodzi o jakies dokumenty na kazda prozbe okazania ich odpowiemy i udostepnimy do wgladu .Jezeli chodzi o leczenie jest to klinika ktora zajmuje sie tylko glejakami maja duza skutecznosc leczenia .wieczorkiem odpowiem na reszte pytan .BARDZO PRZEPRASZAM JEZELI KOGOKOLWIEK URAZILA MOJA PROZBA NIE MIALAM NAPRAWDE TAKIEGO ZAMIARU W PIERWSZEJ WOLNEJ CHWILI OBIECUJE ZMIENIC TRESC NASZEJ PROZBY I OPISAC SYTULACJE EWELINY I PODAM WSZYSTKIE NAMIARY NA KLINIKE W STANACH MOZE SIE KOMUS PRZYDA MOZE KTOS TEZ SKORZYSTA PRZEPRASZAM WSZYSTKICH
BARDZO PROSZ
MAGDAJ
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sty 06, 2008 10:47 pm

Postprzez Chora » Pn sty 07, 2008 9:04 pm

Zgadzam się z Samograj - chyba źle trafiłaś. Tutaj bywają przede wszystkim rodziny chorych na glejaka i garstka chorych. Każdy z nas chciałby mieć te 10 tysięcy dolarów za jeden kurs chemii, pojechać do świetnej kliniki w Stanach, wyleczyć się i żyć, albo uratować życie swoim bliskim. I każdy z nas mógłby wystosować taki apel. Zamieszczanie takich postów tutaj jest po prostu niestosowne.
Chora
Chora
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): N paź 14, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MAGDAJ » Pn sty 07, 2008 11:14 pm

Niezgadzam sie niestety z toa opinia uwazam ze kazdy moze pomuc jezeli tylko chce My rowniesz chetnie wesprzemy kazdego w jego zbiorce naprawde dokonalismy juz wiele i hetnie sie podzielimy naszymi dokonaniami z osobami ktore potrzebuja takiej zbiorki Zglosil sie nawet zespol ktory napisal i nagral piosenke specjalnie dla eweliny .Uwieszcie sama nic nie zdalam wywalczyc ale wszyscy jestesmy wstanie gory przenosic.Wiem ze kazda osoba piszaca tutaj swoje przeszla ale kto ma lepiej ja zrozumiec jak nie osoby co przechodza to co ona Dlaczego nie mozemy sie wszyscy wspierac na wzajem WIECEJ WIARY W LUDZI PROSZE
BARDZO PROSZ
MAGDAJ
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sty 06, 2008 10:47 pm

Postprzez MAGDAJ » Pn sty 07, 2008 11:46 pm

A jeszcze jedno czy wy macie jakies marzenia pragnienia Dlaczego nie dozycie do realizacji PISZESZ kazdy by chcial miec 10000dolarow my nie chcemy my robimy WSZYSTKO aby je zdobyc aby ten 5latek nie stracil MATKI bo ma tylko ja Uwiesz sytulacja eweliny jest naprawde nieciekawa
Zycze wszystkim POWODZENIA
BARDZO PROSZ
MAGDAJ
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sty 06, 2008 10:47 pm

APELL

Postprzez BEATA BEA K » Wt sty 08, 2008 2:41 am

Mgdaj
trochę przesadziłś .... my chorzy też mamy marzenia.... sama też jakby mnie było stać to poleciałabym do stanów się leczyć... sama mam dwoje dzieci ..marzenia ?, też bym chciała żyć długo. Lecz nie mam jakiś złudzeń wystarczyłoby mi jak bym mogła wychować swoje dzieci.To przedewszystkim jest moje marzenie.NIE CHCĘ ZOSTAWIAĆ SWOICH DZIECI SAMYCH ONE MNIE POTRZEBUJĄ.Takich ludzi chorych jak ja jest mnóstwo i nikt nie chce odchodzić.Każdy z nas ma w jakiś sposób nie ciekawą sytuację. To jak Ty opisujesz , to wychodzi na to że jednym ludzią należy się lepsze leczenie ,a drugim nie.... Tego co zrobiłaś nie rozumię..
BEA
BEATA BEA K
bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): Pt lis 23, 2007 11:19 am

Postprzez MAGDAJ » Wt sty 08, 2008 11:00 am

wiesz nie przesadzilam ale mam wrazenie jak bys sie poddala pamietaj o jednym jezeli w jakis sposob mozemy ci pomuc cos zalatwic zorganizowac jakas kweste to zawsze mozesz na nas liczyc Wiesz ja wiem ze takich ludzi jak nasza ewelina jest duzo ale czy to znaczy ze nie warto was wspierac walczyc o was Wiesz ja mam syna Autystyka i wszyscy go dawno spisali na straty i uwiesz mi Ja nie i dzieki mojej walce o jego przyszlosc jest nadzieja dopoki ja nie zwatpie tobie tez nie wolno nie mozna sie poddac Nalezy walczyc o lepsze jutro Piszesz ze tez bys chciala podiac takie leczenie ale ja nie widze problemu zorganizujemy my w krakowie ty u siebie naglosnienie sprawy i wspolnymi zdzielamy cos stwozymy Nie podchoc do swojej osoby tak jestem hora BO dla mnie jestes czlowiekiem kobieta matka zona corka o ktora napewno wiele ludzi walczy tylko mam wrazenie ze ty przestalas ale uwiesz bede cie od dzis nekac zebys uwierzyla w siebie glowa do gory trzymam kciuki za ciebie i jak bym mogla w jakis sposob ci pomuc to pisz na moje gg TROSZKE OPTYMIZMU PROSZE MUSISZ BYC SILNA I NIE PODDAWAJ SIE JESTESMY Z TOBA
BARDZO PROSZ
MAGDAJ
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sty 06, 2008 10:47 pm

Postprzez moto_kate » Wt sty 08, 2008 3:03 pm

Niniejszym - autrorytatywnie i subiektywnie, no i trudno - proszę o zakończenie tej niemerytorycznej dyskusji, skoro ma ona tak wyglądać.

Nie widzę niczego niestosownego w szukaniu na tym - przeznaczonym do tego - forum pomocy dla przyjaciółki. Nie znalazłam w postach Magdy niczego sugerującego, że uważa ona, iż jej przyjaciółce leczenie należy się bardziej niż innym. I owszem, każdy mógłby wystosować tutaj apel o wsparcie finansowe - na mnie jakoś nikt nie najeżdżał, gdy prosiłam o sfinansowanie domeny glejak.pl, ale po tym, co tu widzę zastanowię się, zanim zrobię to ponownie.

Jeśli się pisze: "sama też jakby mnie było stać to poleciałabym do stanów się leczyć", to należałoby spytać - a co w tym kierunku zrobiłaś? A nie atakować kogoś, kto dla przyjaciółki staje na głowie i porywa się na rzecz trudną, realizowaną dużym - jak można się tu przekonać - kosztem. Ja w każdym razie bardzo chciałabym mieć przyjaciół, którzy byliby w stanie tyle dla mnie zrobić i przeć do przodu, nie przyjmując do wiadomości istnienia ograniczeń.

Co do kwestii naciągactwa, Magda proponowała udostępnienie wszelkiej dokumentacji, jeśli ktoś chce, może posprawdzać. Rzucanie oskarżeniami bez podstaw nie podoba mi się równie mocno.

Słowem - wkurzyłam się, czytając ten temat.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

apel

Postprzez BEATA BEA K » Wt sty 08, 2008 3:48 pm

witam
Chyba naprawdę tu sa emocje. Ja nie twierdzę że Magda naciąga kogokolwiek na kasę to nie w tym rzecz. Dobra zgoda robi wszystko dla swojej przyjaciółki.. Ale musimy sobie zdać sprawę z tego że nie jesteśmy w stnie pomóc wszystkim ludziom na forum...Nic nie zrobiłam w tym kierunku aby leciec do stanów na leczenie... bo zdaję sobie sprawę że na takie leczenie mnie nie stać.. i nie będzie stać. Magda pytała czy mamy marzenia to odp. i tyle. Magda jeśli chodzi o poddanie się to jesteś w błędzie od samego początku gdy dowiedziałam się ze jastem chora walczę i będę walczyć.Zawsze jestem uśmiechnięta, zadbana itd. Staram się dostrzegać rzeczy małe ,których przed chorobą nie dostrzegałam.Myślę o Twojej przyjaciółce... bardzo jej współczuję.Mnie tylko uraziło to że to zrobiłaś w taki sposób a nie inny. Zawsze można prosić o wsparcie finansowe , dlaczego nie.?
Kasia jezeli będę musiała walczyć o temodal .. to choćbym miała jechać na koniec Polski to będę walczyć. Choć ponoć mi sie nie należy. J
Jeżeli kogoś uraziłam to przepraszam.Mam teraz straszny stres związany z badaniami kontrolnymi. Tak jak Wy przed kazdym badaniem kontrolnym. Chciałabym aby mi i Wam zawsze już wychodziły dobre badania. POZDRAWIAM WSZYSTKICH i jestem myślami z WAMI.
BEA
BEATA BEA K
bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): Pt lis 23, 2007 11:19 am

Re: apel

Postprzez moto_kate » Wt sty 08, 2008 4:21 pm

BEATA BEA K napisał(a):Ale musimy sobie zdać sprawę z tego że nie jesteśmy w stnie pomóc wszystkim ludziom na forum...
A kto mówi, że jest taki obowiązek? A jaki to ma związek z powieszeniem tu informacji, że jest taka akcja? A może przeczytałby ktoś, kto pomóc mógłby? Teraz już nie przeczyta.

BEATA BEA K napisał(a):Nic nie zrobiłam w tym kierunku aby leciec do stanów na leczenie... bo zdaję sobie sprawę że na takie leczenie mnie nie stać.. i nie będzie stać.
Eweliny też nie stać. I jej przyjaciół nie stać, skoro proszą o pomoc. Ale oni działają mimo tego i dlatego jest wielce prawdopodobne, że - chociaż wydaje się niemożliwym - się uda. Nie robiąc nic, nie udałoby się na 100% - oto drobna różnica między niemożliwym a niemożliwym, ale mimo to ziszczonym. Brak działania to Twoj wybór, ale dlaczego odbierasz prawo do tego innym?

BEATA BEA K napisał(a):Magda pytała czy mamy marzenia to odp. i tyle.

"To jak Ty opisujesz , to wychodzi na to że jednym ludzią należy się lepsze leczenie ,a drugim nie.... " - moim zdaniem to nie jest 'odp. i tyle'.

BEATA BEA K napisał(a):Zawsze można prosić o wsparcie finansowe , dlaczego nie.?

Proponuję ponownie przeczytać kolejne posty tego tematu.

Magda usunęła post, przeprosiła, mało tego - zaoferowała namiary na klinikę, odpowiedź na wszelkie pytania, wsparcie dla każdego, kto chciałby pomocy w podobnych działaniach, nagłośnienie sprawy - dziwne, że to nikogo nie interesuje...

Nie zrażają mnie do prowadzenia tego forum trudności natury technicznej, spam, odpowiadanie na trudne pytania, to, że czasem trafi się ktoś typu byłego chłopaka Wani - ale bezinteresownej zawiści nie trawię i wpieniłam się niemożebnie, czytając ten temat.

Jeśli kogoś boli moja szczerość, to trudno - nie wszyscy muszą mnie lubić z moją niewyparzoną gębą. :twisted:
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże


Powrót do Życie forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości