Kwas dichlorooctowy [DCA] uaktywnia apoptoze

Co przyniesie przyszłość?
Wiadomości ze świata nauki, odkrycia, nowe dokonania medycyny mogące pomóc w walce z glejakiem. Oraz specjalny dział poświęcony najnowszym informacjom na temat Temodalu (TMZ).

Postprzez Crono5 » So lut 09, 2008 8:11 pm

    Protokół DCA-Herbata-B1

tlumaczanie z:
http://thedcasite.com/DCA_protocol/DCA_Tea_Protocol.html

Wprowadzenie:
Około pierwszego Lutego 2008 odkryliśmy, że herbata z kofeiną ( prawdopodobnie kawa też) z witaminą B1 wydaje się silnie związane z efektywnością DCA. Dwa doniesienia o kompletnym wycofaniu się nowotworu. Obaj pacjenci pili duże ilości czarnej herbaty oraz duże dawki witaminy B1. Mała (około 15 ludzi) zadzwoniło oraz mailowało z informacjami potwierdzającymi związek z kofeiną w niemal 100%

Kofeina podwyższa metabolizm oraz jest wiadome, że pomaga indukować apoptozę. Tak czy inaczej to działa, związek pomiędzy kofeiną wyjaśnia dlaczego jedna osoba z określonym typem nowotworu odpowiada kiedy inna już może nie odpowiedzieć na terapię: jedna piła zieloną bądź czarną herbatę a drugi nie! Duży przegląd danych jest planowany w celu wspożenia weryfikacji, poprawności tego przypuszczenia w większej skali.

Strony:
Pierwszy raport całkowitej regresji nowotworu płuca przy użyciu DCA, czarnej herbaty oraz Witaminy B1:
http://thedcasite.com/DCA_protocol/Mikes_moms_story.html


Pierwszy raport po wstępnym przejrzeniu dancyh, zawiera doniesienia na temat odpowiedzi nowotworów: trzustki oraz czerniaka :
http://thedcasite.com/DCA_protocol/dca_tea_caffeine_link.html

Drugi Raport całkowitej regresji chłoniaka nieziarniczego przy użyciu DCA, Czarnej Herbaty oraz Witaminy B1:
http://thedcasite.com/DCA_protocol/NHL_gone.html


    Protokół DCA-Herbata-B1

Jest on oparty na protokole używanym prez Jeannette C i Mark’a


Zrozumcie, te informacje są oparte tylko na dwóch przypadkach, oraz na serii maili i telefonów. Staramy się zebrać dodatkowe informacje (poprzez duży przegląd danych) ażeby zdobyć lepsze dowody, na wsparcie bądź zaprzeczenie połączenia pomiędzy DCA a kofeiną i witaminą B1. Oraz jeśli istnieje, zrozumienie jego natury. Wstępnie zrobiliśmy mały przegląd który wskazuje na taki właśnie związek. Herbata była tą która była najczęściej zgłaszana. Sugerujemy konsumpcje herbaty, aż do czasu kiedy zdobędziemy więcej informacji. Bardzo także zalecamy witaminę B1. B1 jest kluczowa dla mitohondrów do funkcjonowania. Oraz co za tym idzie wysokie spożycie kofeiny dramatycznie obniża poziom witaminy B1 (tiamina)

Oto co zalecamy zażywać:
DCA. Jeannette używała małej dawki w wysokości 10.5 mg/kg. Wyższa dawka okazuje się też być dobra. Wygląda na to że dawka kofeiny jest bardziej istotna niż dawka DCA. Wydaje mi się, że lepiej jest używać wysokich dawek kofeiny oraz niskich dawek DCA, w przeciwieństwie wysokich dawek DCA i niskich dawek kofeiny.
Zażywanie kofeiny jest krytyczne i ważne.

Czarna i zielona herbata
Jak do tej pory czarna herbata była zaangażowana w całkowitą regresję dwóch nowotworów. Pijcie dużo kubków czarnej herbaty dwa razy dziennie. Jeannette piła od 10 do 12 kubków. Mark pił od 6 do 7 kubków. Mimo wszystko oboje regularnie pili 12 kubków dziennie czarnej herbaty. Co daje od 400 do 500 mg kofeiny. Przegląd danych pokazał, że zielona herbata również działa. Efektywność kofeiny na DCA wydaje się być skorelowany z dawkowaniem. Im wyższa dawka tym lepsza odpowiedź.

Witamina B1 Jeannette zażywała 500mg na dzień, Mark zażywał od 1200 do 2500. Dawki w granicach od 500 do 1000mg powinny być wystarczające,

1. Poziom witaminy B1 (tiaminy) są dramatycznie obniżane przez wysokie spożycie kofeiny. „Niedobór tiaminy może być spowodowany... pożywienie bogate w czynniki anty tiaminowe (herbata, kawa, orzechy areki) (Wikipedia)
Takwięc należy suplementować się witaminą B1 podczas podawania dużych ilości kofeiny

2. Niski poziom tiaminy może inhibitować funkcjonowanie mitohondrii
”[url=http://www3.interscience.wiley.com/cgi-bin/abstract/73502812/ABSTRACT?CRETRY=1&SRETRY=0]
Niedobór Tiaminy może powodować kwaście metaboliczną oraz uszkodzenia energetyczne”[/url])


Nieco informacji na temat Kofeiny


Zawartość kofeiny w herbacie:
Tabelazawartości kofeiny w herbatach [url=http://www.tea.co.uk/gfx/news/_tea%20and%20caffeine%20oct%202006.doc]
The U.K. Tea Council [/url] klasyfikuje zawartość kofeiny w herbacie w przedziałach pomiędzy 33 a 50 mg/190ml (6.4 uncje) Zawartość kofeiny waha w zależności od rośliny, gleby, pory roku itp. a także czasu parzenia.40 mg jest typową zawartością

Jaka dawka kofeiny jest bezpieczna?
„U większości ludzi umiarkowana dawka kofeiny to od 200 do 300 mg /dzień – nie jest szkodliwa
Mimo to przesadne dawkowanie kofeiny powyżej 500 mg/dzień może powodować drażliwość, irytacje, niepokój, bezsenność, bule głowy i biegunkę. (źródło

„Ale American Dietetic Association – tak jak the Food Standards Agency w wielkiej Brytanii zaleca, żeby ludzie nie konsumowali więcej jak 300mgkofeiny na dzień. Health Canada z kolei zaleca, żeby konsumenci limitowali spożycie kofeiny do 400 – 450mg/dzień. Zalecenia te są skierowane głównie do kobiet w ciąży, które jak wskazują badania mają większe ryzyko poronienia, lub ryzyko niskiej masy urodzeniowej jeśli przekroczą barierę 300 mg/ dzień.”
(Źródło )

Dzieci powinny zażywać niższe dawki niż dorośli, może co najmniej 1/4 dawki dorosłego.
(źródło)

Kofeina powyższa metabolizm (to może być przyczyna dlaczego kofeina pomaga DCA w działaniu)

„Kofeina zwiększa poziomy krążących kwasów tłuszczowych. Zostało wykazane zwiększenie oksydacji tych źródeł energii. Przez lata kofeina była używana przez biegaczy na polepszenie wytrzymałości poprzez zwiększenie metabolizmu kwasów tłuszczowych. W zasadzie jest ona efektywna wśród tych którzy nie są od niej uzależnieni”
(źródło

Efekt kofeiny na metabolizm energetyczny, czynność serca oraz metabolizm metyloxantyny u kobiet otyłych. pokazuje, że stymulacja zużycia energii została osiągnięta za pośrednictwem współtowarzyszącego podwyższenia oksydacji węglowodorów i tłuszczy. Oraz, że masa ciała ma negatywny wpływ na efektywność kofeiny.

W dodatku, oksydacja tłuszczowa, była znacząco wyższa (12%) kiedy uczestnicy konsumowali mocną herbatę niż wodę. źródło

„Zielona herbata ma ciepło twórcze właściwości oraz jest promotorem oksydacji tłuszczów poza tym jest wyjaśnione poprzez jako taką zawartość kofeiny. Ekstrakt z zielonej herbaty, może odgrywać rolę w kontrolowaniu składu ciała poprzez współczuła aktywację termo genezy , oksydacje tłuszczów, bądź oba. „
źródło
Kofeina podwyższa tworzenie lipidowych grup nadtlenowych
źródło

Kofeina może wspomagać indukowanie apoptozy

Kofeina indukuje cytohrom P4501A2: indukcja CPY1A2 przez herbatę u szczurów



Kofeina syntezuję ludzką linie komórek H358 do prowadzonej przez p53 apoptozy poprzez indukcje mitohodnriów

Indukcja apoptozy przez kofeinę jest osiągany przez p53, Bax oraz ścieżki kaspaz 3




komórki poddane działaniu kofeiny, przy koncentracji tak wysokiej jak 10mM osiągnęły kilka charakterystyk apoptozy. W dodatku, wykazano, że kofeina wykazuje wzrost w aktywności kaspazy 3. Te wyniki sugerują, że wysokie dawki kofeiny indukują apopotozę w ludzkich komórkach nerwiaka płodowego, prawdopodobnie poprzez wzrost aktywności enzymu kaspazy 3” cytat z: Kofeina indukuje apoptozę w ludzkich komórkach nerwiaka płodowego SK-N-MC

Te badania sugerują że koncentracja kofeiny wynika z krytycznej ważności ponieważ wysokie dawki kofeiny indukują apoptozę
Apoptoza indukowana przez różne dawki kofeiny w komórkach jajnika chińskiego chomika


Tabletki z kofeiną
są dostępne bez recepty.
Ostatnio edytowano So lut 23, 2008 11:29 am przez Crono5, łącznie edytowano 1 raz
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez Crono5 » So lut 09, 2008 8:56 pm

Raport juz dosc stary ale warty odnotowania:
przedruk z:
http://thedcasite.com/Italian_scan_results.html

Oto opis badania TK 47 letniego pacjenta z Włoch, cierpiącego na nowotwór płuca. Usunąłem informacje tyczące pacjenta oraz nazwy szpitala, dla celu zachowania prywatności. Raport pokazuje, że guz w płucu zmniejszył się z 8cm do 6cm. Guzy wątrobie oraz mózgu znikneły. Pacjent rozpoczął terapie DCA w Czerwcu 2007. Pod koniec sierpnia przechodził przez cykl chemioterapii (Docetaxel). Pacjent oraz małżonek są bardzo zadowoleni. To jest z email’a opisującego nieco lepiej szczegóły:

Skrócony opis mojej sytuacji znajduje się poniżej:
Pierwszy skan TK miał miejsce w Styczniu, drugi w Czerwcu.
30/01/07 rozpocząłem pierwszy cykl chemioterapii 8 cyklowej, co następuje:
1 terapia co dwa tygodnie (ostatnia miała miejsce 20/07/07, podczas tego cyklu wiozłem DCA, pierwsza dawka była dokładnie 01/06 60 mg. dzień.
10.08.07 Rozpocząłem drugi cykl składający się z 6 cykli zamiast z 8 jak poprzednio. Każdy cykl odbywał się co 21 dni.
Tak jak wspominałeś, mam drżenie oraz drętwienie palców u rąk i nóg.

Obrazek
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez olek1 » N lut 10, 2008 4:14 pm

pewnie znacie te strone i ten teks, ale kopiuje go tu. choćby po to , by tak do końca nie negowac innych metod poza szpitlanymi .
bo chyba troche prawdy jest w tym co tu napsano.
jest jeszcze wiele innych praparatów , ktore nie ujrzą sświatła dziennego oficjalnie jak np preparat badany w afryce w biednych krajach .
http://lysakowski.wordpress.com/2007/01/31/zbyt-tani/

Za tani na raka
Każdemu, kto do tej pory nie zdawał sobie sprawy z tego, że przemysł farmaceutyczny to biznes, który z medycyną ma coraz mniej wspólnego, nadarza się niepowtarzalna szansa na oświecenie. Wszystko za sprawą prostego związku chloru z kwasem octowym, który - jak się niedawno okazało - leczy u myszy kilka rodzajów nowotworów. Żadna firma nie jest jednak zainteresowana badaniami nad działaniem leku u ludzi, z dość prozaicznego powodu: substancji nie można opatentować.

Dwuchlorooctan (kwas dichlorooctowy, DCA) to prosty związek składający się (zgodnie z nazwą) z dwóch atomów chloru i reszty kwasu octowego. Mimo wykazanego w badaniach toksycznego działania na ludzki układ nerwowy (które sprawia, że lek nie może być przyjmowany bez kontroli lekarza), liczne badania wskazywały dotąd na jego skuteczność w leczeniu dzieci, które cierpią na wrodzone zaburzenia metabolizmu, związane z nieprawidłową pracą mitochondriów.............."
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez olek1 » N lut 10, 2008 4:24 pm

jakis czas temu pytałam naszego lekarza od lifeone czy zna DCA.
i to co napisał potwioerdza się z tym co jest w tym artykule wyżej .

"Mimo wykazanego w badaniach toksycznego działania na ludzki układ nerwowy (które sprawia, że lek nie może być przyjmowany bez kontroli lekarza), "

jakie to moga byc objawy , czy ktos je zauważył.
w stosowanej terpaii bardzo wązne jest by znac te skutki uboczne .
bardzo ważne .
a tu jest to co npaisał mi lekarz od lifeone
" it can cause nerve damage."
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez olek1 » N lut 10, 2008 4:26 pm

trzeba znać skutki uboczne , by je móc rozpoznać , że sie pojawiają . i umieć sobie z nimi poradzić .
na stronie apotazy jest napisane , zę kiedy się pojawiają nalzy przerwać podawanie na jakis czas.,
dlatego koniecznie powinny byc wymienione by uczulic .
właściwie wszystkie znane mi do tej pory terpaie maja skutki uboczne .
branie zwykłego anytbiotyku tez ma,
daltego wystarczy umiejętnie stosować i wszystko będzie ok.
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez olsen35 » Pn lut 11, 2008 12:37 am

Dzięki Crono, że jesteś. Twoje posty są dla mnie największym źródłem informacji. Jesteś nieoceniony.
Mojej siostrze drętwieją trzy palce w prawej ręce, ale nie wiem czy to ma bezpośredni związek z DCA, ponieważ skarżyła się na to już po operacji i później z przerwami, a prawa ręka, dlatego że góz znajduje się w większości po lewej stronie. Ja osobiście nie wiążę tego bezpośrednio z DCA. A i jeszcze jedno drżenie dłoni też miała wcześniej. Apropo tego moczu to bakterii nie było, ale mamy lekki stan zapalny w żyłach, podwyższone leukocyty i obecnie antybiotyk, mam nadzieję, że nie będzie żadnej reakcji DCA na antybiotyk. Fakt jest jeden nic nie przeszkodziło nam dzisiaj pojechać do Mielna na spacer, nawet nie wiecie jaka była zadowolona, a i trochę bardziej dotleniliśmy jej organizm, bo wyniki z krwii wskazywały na zbyt mały poziom tlenu, tak przynajmniej mówił lekarz. Jednak na dłuższe spacery to chyba wypożyczymy na razie wózek inwalidzki bo chodzenie bardzo ją jeszcze męczy. Herbaty pijemy bużo, ale za mało bierzemy wit. B1 od jutra to naprawię, mam nadzieję, że znajdzie się ta witamina w większych dawkach niż 25 mg, żeby nie łykać jej garściami. Pozdrawiam Ola.
olsen35
swój człek
 
Posty: 229
Dołączył(a): N lip 15, 2007 11:13 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez xduchx » Pn lut 11, 2008 2:13 am

witam, wlasnie witamina b1 z zawartoscia wieksza niz 25 mg jest jak sie okazuje ciezka do zdobycia i my z siostra tez mamy z tym problem, jesli bedziecie miec jakies namiary na jakis produkt z wieksza zawartoscia to dajcie znac. Pozdrawiam.
xduchx
świeżynka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr lut 06, 2008 11:22 am
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Crono5 » Pn lut 11, 2008 12:00 pm

Terapia Mark'a (chłoniak nieziarniczny)

tlumaczenie z:
http://thedcasite.com/DCA_protocol/NHL_gone.html

Oto infromacja od Mark'a, datowana na 3 Luty 2008


Witaj Jim.

Usiadłem po tym jak porozmawiałem z tobą, chcąc sobie przypomnieć co robiłem... przypomniałem sobie co natępuje:
NaDCA 10mg/kg przez okres około jednego tygodnia.... zwięksozna do 35mg/kg na okres 2 tygodni. <<< złe posunięcie. Przerwałem na okres jakiś 3 - dni.


Zszedłem z dawką do 20mg/kg na okres około tygodnia...

Wydawało mi się, że wszystko przebiegało za szybko, więc przerwałem na tydzień. Poczułem się nieco lepiej, więc wznowiłem z dawką 15mg/kg i trzymałem się jej dopuki moje węzły chłonne nie wruciły do normalnych rozmiarów.... Przypominam sobie, że moja śledziona była troszkę powiększona jak i również wątroba. Stan taki utrymywał się przez jakiś czas...

Zszedłem znowu z dawką do 10mg/kg i następnie rzobiłem co nastepuje:


Poniedziałek - Piątek 700mg/dzień .... Sobota i Niedziela przerwa ... Poniedziałek - Piątek700mg/dzień ... po czym 7 dni przerwy...

Obcenie używam 200mg/dzień prez 5 dni oraz 2 dni przerwy (jak powyżej)

Zakończe cała terapie za jakiś miesiąc bądź dwa. ... śledziona oraz wątroba powruciły do swoich normalnych rozmiarów.... wyczuwam je i kiedy nawracałem (2 razy) Byłem w stanie wczyczuć je, że są większe niż zazwyczaj. I sądze że moge powiedzieć, hej doktor wrócił.. jak już mówiłem moje ostatnie badanie rutynowe wypadło znakomicie, wyniki krwi były jak u kolesia z ulicy wielkie uśmieszki :)

Po około 2 i pół miesiąca barania NaDCA moje palce zaczeły drętwieć a paluchy dawały strasznie nieprzyjemne uczucie... Wskoczyłem do zimengo basenu popływać. Bolały przez kilka dni. Wtedy zaczołem brać witemine B1, bardzo dużo jej ... 10 tabletek dziennie bez przerwy przez 21 dni. ... póżniej przez 6 dni ... Producnt tabletek to Natures Own. Zwierały 250mg witaminy na tabletkę. Obecnie biore 4 na dzień i nie zamierzam zaprzestawać ... dopuki doputy biorę NaDCA...


Notatki [odnośnie odpowiedzi guza]***
*** Uczucie pieczenia w tkankach karku odczuwałem przez okres pierwszych 3 tygodni i trwał on 2 - 3 dni.
*** Nocne pocenie się skończylo się po póltora tygodniu od rozpoczęcia terapii NaDCA
*** Uczucie palnia wewnątrz wątroby trwały przez dzień lub dwa.
*** Uczucie paenia w żołądku trwało prez okres dnia bądż dwuch.
*** problemy z koncentracją.
*** Irytujący kaszel, który nie chciał przejśc zniknoł po 2 tygodniach od rozpoczęcia terapi.
*** Przed rozpoczęciem terapi były trudności z połykaniem.
*** dużo uśmiechu


Zapomnialem dodać, że brałem około 8 tabletek a czasem więcej Nature Own Omega B 150 .. Brałem je razem z kapsułkami apricot kernels robiłem... Przestałem brać je, ale nie przestałem brać Mega B... nigdy nie zredukowałem ich dawki poniżej 4 na dzień kiedy zaczołem brać tabletki Natures Own Witaminy B1 wielkości 250mg na tabletkę. Ale to miało miejsce nieco pużniej.

Każda tabletka zawiera:
Wit. B1 150mg
Wit. B2 150mg
Wit. B3 150mg
Wit. B5 150mg
Wit. B6 150mg
Kwas foliowy 99mcg
inositol 150mg
choline bitartrate150mg
biotine 150mcg
ginseng 10mg
gotu kola 10mg
rosehips 10mg
alfalfa 10mg

Nie było do końca jasne czy Mark zażywał witamine B1 od momętu rozpoczęcia terapii, więc zpytałem go. To co odpowiedział:

Brałem Nature Own Mega b 150 zarówno przed jaki i po rozpoczęciu terapii NaDCA. Dawka wynosiła 8 na dzień. Czasami 10 lub więcej... wydawało się, że była to jedyna rzecz która utrzymywała moją energię na dobrym poziomie. ... napisy na butelkach wskazują, że zawartośc witaminy B1 wnosiła 150mg ( więc brałem dawki w przedziale 1200mg - 1500mg witaminy B1 na dzień keidy rozpoczynałem terapie NaDCA) Wydawało mi się ze było to 250mg/ tabletkę. Ale to była sama B1, rozpoczołem brać kiedy moje palce i paluchy zaczeły drzeć, więc od samego początku aż do kilka tygodni temu brałem nie mniej jak 1200mg i czasami zwiększałem do 2500mg.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez Crono5 » Pn lut 11, 2008 9:38 pm

Obrazowy schemat dzialania DCA:
Obrazek
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez olsen35 » Wt lut 12, 2008 12:31 am

Ja spróbuję zamówić B1 które stosuje Mark z postu Crono zobaczymy czy przyślą do Polski, cena za 75 tabletek (250 mg wit.B1) - 16$ niewygórowana, a na naszych stronach znalazłam witaminę B1 100 mg za 100 tabletek za 112 zł. Silniejszej nie znalazłam, jedynie w mieszankach dla sportowców. Ola.
olsen35
swój człek
 
Posty: 229
Dołączył(a): N lip 15, 2007 11:13 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez olsen35 » Wt lut 12, 2008 12:43 am

Ta witamina B1 100 mg dostępna jest na nonipolinesian za 86 zł po rabacie. Ola.
olsen35
swój człek
 
Posty: 229
Dołączył(a): N lip 15, 2007 11:13 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez samograj » Wt lut 12, 2008 6:59 am

olsen35 napisał(a):Ta witamina B1 100 mg dostępna jest na nonipolinesian za 86 zł po rabacie. Ola.

Olu , daj linka do tej b1 100mg. Muszę to kupić!!!!
Napisz też skąd sprowadzasz wit B1 250, czy też od Jima???
Pozdrawiam - Anka!!!
Jeżeli nie znasz ojca choroby, to na pewno zła dieta jest jej matką!!!
http://miniland-for-web.ovh.org
http://pies-portrety.ovh.org
http://ogarypolskie.ovh.org
http://nadziejamoja.ovh.org
samograj
swój człek
 
Posty: 711
Dołączył(a): Śr paź 10, 2007 2:24 pm
Lokalizacja: Kraków

Postprzez olsen35 » Wt lut 12, 2008 6:39 pm

www.nonipolinesian.com.pl to link do B1 100 mg, a do 250mg dopiero przymierzam się do zamówienia, u mnie z angielskim cienko, ale wpisałam w google: nature's own vitamins i pokazała się stronka z witaminami, które brał Mark. Dostałam dzisiaj DCA od Jimma :D . No i mam problem jak uregulować płatność. Pozdrawiam Ola.
olsen35
swój człek
 
Posty: 229
Dołączył(a): N lip 15, 2007 11:13 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Jakub » Wt lut 12, 2008 9:01 pm

Dzisiaj dostałem paczke od Jimma 50 grams DCA. Wkrotce zaczynam podawanie.
Jakub
nowy
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr sty 30, 2008 11:21 am

Postprzez Crono5 » Wt lut 12, 2008 9:07 pm

Post Tomi'ego na temat chemofit

Na stronie medicoru jest informacja na temat przeprowadzania testow chemofit, ktory jest wykonywany przez firme z usa, ktora nayzwa sie ORT
http://www.ort-inc.com/index.html.

Zrobienie tego typu testow wydaje sie byc sensowne, w celu sprawdzenia czy DCA zadziala. Prubka guza lub plynu z pluca jest wymagana .

Czy ktos mial jzu z tym doczynienia?Jestem z wlk. bryt. i nie wydaje mi sie ze jest to jakis popularny test u nas. Czy w usa tez?
Jest informacja ze test daje 99% pewnosci co zadzila i 85% pewnosci co nie zadziala

Byl bym bardzo wdzieczny za jakes informacje na ten temat szczegulnie od przyjaciul z usa.

> Sandra:
Przykro mi, ale nie mam zadnych informacji na temat testu, ale tutaj masz link do innej firmy ktora wykonuje podobne testy. Testuja takze efektywnosc

suplementow nie tylko chemioterapeutykow.
[url]http://www.chemosensitivity.com
[/url]
>oracle:
Witajcie przyjaciele, chcialbym tylko pelen nadzieji podzielic sie z wami wiadomosciami. Moja zona od dluszego czasu zmaga sie z nowotworem. Niedawno

obserwowalismy regresje guza o 2.3cm. Jej pH zaczelo spadac z 7.5 - 8.5 lub nawet wiekszego do 7 po czym do 6.5. POdczas tego okresu mielismy znakomite

pets (czyzby chodzilo o pet scan?- dop.cron) podczas zazywania chemioterapii i dca). Jej pH spadlo do 6.0 i tak pozostalo bez wzgledu na to co robilismy.

Zaczynam panikowac poniewaz w glebi duszy wiem ze poziom ph jest KRYTYCZNY dla DCA oraz chemioterapii do oddzialywania na komurki nowotworowe, ktore

uwielbiaja niskie ph i nie nawidza WYSOKIEGO pH. Tak czy inaczej przechodzimy na "wegetarianina" i poprostu staramy sie robic co tylko jestesmy w stanie zeby

spowrotem na te wysokie rowniny (pH)

"JESLI" to sie nie stanie najgorsze moze sie stac. Jestem przekonany, ze ten protokul dziala ale PH jest krytyczne i jesli zapytacie kogokolwiek u ktorego dany

protokol nie zadzialal (przed najnowszym protokolem bylo jeszcze kilka m.in z wit. e i c - dop.cron) to wszyscy powiedza ze mieli niskie pH. Daje za to

stwierdzenie zycie. DCA dziala, ale potrzebuje ono odpowiedniego srodowiska metabolicznego w ktorym moze dzialac. Opieram swoje zdanie na naszych

pozytywnych doswiadczeniach.

Przyklad Drugi: Przyjaciel z stopniem IV nowotworu trzustki caly czas utrzymywal pH na minimalnym poziomie 7.5 - 8.5 i wsord 30 innych pacjentow uzyskuje

najlepsze wyniki - wyniki te doslownie wymiataja lekarzy wiec jest to w 100% sukcesywny wynik w przypadku IV u ludzi ktorym dane jest 4 do 6 miesiecy zycia. I

jest to dowod, ze pH dziala dla DCA. Mysle ze pomaga chemii zabijac nowotwor owiele lepiej ktorzy maja kwasice mleczanowa i nie zazywaja DCA.

Niech Bog wszytkim blogoslawi - Bog niecg blogoslawi i niech zyczy nam szczescia w umieszczeniu spowrotem na tor pH mojej zony.

>spanky
Witaj Oracle. Pytalem Dr.Kahn z Medicore o pH, powiedzial ze nie chodz bys nie wiem co robil cialo bedzie trzymac pH krwi na poziomie 7.4 Czytalem "cud pH"

"alkalizuj badz umrzyj" oraz wiele innych artykulow i forow na ten temat. Wiec rozumiem podstawy.

Kiedy mowisz na temat pH odnosisz sie do moczu i sliny?
Kiedy mozemy podniesc poziom pH jelita w jaki sposob ma to wplyw na pH krwi kiedy jest ono trzymane niezmienie na poziomie 7.4

>Tomi

Moje wstepne odkrycia, bazujace na odpowiedziach ktore uzyskalem na www.ORT-inc.com jest w stanie zapewnic testy oparte na 6 typach lekarstw (okreslasz

rekomendacje od twojego onkologa). Wiec jesli zeby DCA bylo przetestowane na twoim nowotworze przy uzyciu kombinacji z chemioterapia lub Tarceva musicie

im powiedziec. Sa bardzo rozmowni.

Wydaje mi sie ze zrobienie testu na wielu potencjalnych terapiach, wliczajac DCA, jest dobra sprawa skoro nie dziala ono na kazdego test ten moze zaoszczedzic

ci sporo cennego czasu.
Jesli codzi o ta druga firme (www.chemosensitivity.com) oferuja bardzo dokladny test w ktory wchodzi wiele roznych terapeutykow. Ale nie jest on chyba

dostepne dla inwidualnych osob. Wydaje mi sie ze nie przetestowali by DCA (ale nie jestem na 100% pewien) Kosztuje to okolo 900 funtow (1800$) Test w ORT

kosztuje okolo 1,250 funtow (2500$)
Mam nadzieje ze to pomoze.


jutro cd.. - cron :)
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do News

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości