Astrocytoma anaplast. G3 - pytanie o Temodal [przeniesienie]

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Postprzez Anna » Śr maja 23, 2007 7:10 pm

Witam, nie było mię trochę, ale dziś świat wali się mi pod nogami.Piszę o tym aby inni mogli skorzystać , tak jak ja dzięki temu Forum mam większość informacji o chorobie mojego męża..Taka jest rzeczywistość. Wierzyłam bardzo w Temodal ,(kosztowało nas to dużo pieniędzy, pomocy wielu osób ) , a dziś dowiedzieliśmy mąż miał wykonane TK, cyt.Badanie wykazało w loży pooperacyjnej obecność zmiany ulegającej obwodowemu wzmocnieniu z rozległym obszarom centralnego rozpadu o wym.18 na 12 mm.Prawdopodobnie jest to wznowa . jutro mamy wizytę z neurochirurgiem który wykonał pierwszą operację, może coś innego powie ,tak bardzo chciał bym to usłyszeć. Chociaż dzisiejsza rozmowa z tym lekarzem z prowadziła mnie na ziemie , że i tak będzie wznowa ,niezależnie od stopnia złośliwości, to jest choroba tkanki glejowej , czy jest to jedynka czy czwórka to i tak wznowa nastąpi, a Temodal ,fakt jest jedynym lekarstwem który może coś z działać ,ale nie we wszystkich przypadkach.Jutro się okaże , tak bardzo wierzyłam w skuteczność Temodalu, nawet zamówiłam następną partię leku dla męża .Poz..
Anna
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 6:36 pm

Postprzez Anna » So maja 26, 2007 8:23 am

Jesteśmy już po konsultacjach z lekarzem,prawdopodobnie nie jest to wznowa tylko zmiany po naświetlaniu , za miesiąc mąż będzie miał wykonany rezonans , który rozwiąże wszystkie wątpliwości.Na razie musimy zaufać lekarzowi ,w jego wiedzę i doświadczenie. Zalecił mężowi dalszą kontynuację leczenia Temodalem.poz...
Anna
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 6:36 pm

Poprzednia strona

Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości