odpowiedż dla Jazgott glejak IV stopnia Ursynów

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

odpowiedż dla Jazgott glejak IV stopnia Ursynów

Postprzez Mara41 » Cz lis 20, 2014 10:12 pm

Nie mogę wysłać do ciebie info prywatnego, więc odpowiem na forum...

Mój brat był u tej same doktor Zapędowskiej, ale chemii nie dostał, ponieważ ma złe wyniki morfologii - białe 2,5 a powinno być 4. Chodzi na radioterapię równe 8 dni (nie licząc sobót i niedziel). Dzisiaj stwierdził, że nie ma siły. Guza w całości nie usunięto, chociaż resekcja objęła cały prawy płat skroniowy. Brat wierzy, że wyzdrowieje. Lekarze mu nic nie mówią, a ja próbowałam..., ale skoro nie chce wiedzieć, to nie. Nic na siłę. Lekarzem prowadzącym jest dr Dyttus-Cebulok. Konkretna do bólu, ale takich ludzi lubię. Operację przeprowadził dr Skawiński na Banacha. Też bezpośredni, ale bardzo pomocny człowiek. Co będzie dalej nie wiemy. Po tym co czytam na forum (przeczytałam całe), 99% już nie ma... Ale może cuda się zdarzają. Mnie jest przykro, bo Piotr ma 43 lata. Nie ma żony, dzieci, partnerki. Jesteśmy tylko my, rodzina i przyjaciele.
Śmialiśmy się z niego bo jakieś kilka lat temu wycofał się z życia towarzyskiego, nic mu się nie chciało. Okazało się, że guz rozwiną się w części odpowiedzialnej za inicjatywę, planowanie, ambicję itp, to nie Piotr, tylko guz go od nas usunął! I to jest dla nas najgorsze, że nic nie zauważyliśmy...!
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm

Re: odpowiedż dla Jazgott glejak IV stopnia Ursynów

Postprzez jazgottt » So sty 31, 2015 8:22 am

dziękuję za odpowiedź, choć dopiero teraz ją zauważyłam. Moja Mama jest już słaba, niewiele co może robić poza spaniem. Ale jest z nami i czasem uda sie spowodować uśmiech na jej twarzy:) powodzenia dla Ciebie i brata w walce. Teraz to widzę, że niekoniecznie należy próbować wszysykiego aby wyleczyć chorego Trzeba dbać o leczenie ale przede wszystkim być z chorym i dbać o miłe chwile.
jazgottt
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lis 04, 2013 3:26 am

Re: odpowiedż dla Jazgott glejak IV stopnia Ursynów

Postprzez Mara41 » So mar 07, 2015 1:07 am

Jeżeli tu bywasz, to my po RM, wyniki mało optymistyczne... 24 marca wizyta na Ursynowie.
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm


Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości