Jestem tu nowa

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Jestem tu nowa

Postprzez MsMysza » Pn lis 03, 2014 12:57 pm

Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem tu nowa, mam 21 lat. Męża i 10miesięczne szczęście-syn. Moje problemy z "głową" zaczeły się 3 lata temu. Leżałam wtedy na oddziale dziecięcym, któregoś dnia zemdlalam, uderzyłam dwa razy głowa o plytki. Mialam guza na pół głowy. Nikt mnie wtedy nie zbadał. Nie sprawdził czy nie mam jakiegoś wstrząsu. Jakiś czas później poszłam do neurologa, ten, bez żadnych badań stwierdził, że cierpię na migreny. Dopiero później dał mi skierowanie na tk glowy,badanie które nic nie wykazało.
Od tych 3 lat cierpię na ogromne bóle głowy. ( od tego upadku w szpitalu) Nasilily się po porodzie. Czuje się jak bym była wiecznie naćpana. Słyszę jakoś dziwnie, z takim opóźnieniem wszystko do mnie dociera. Czasami widzę jak przez mgłę. U okulisty byłam, z oczami wszystko w porzadku, wada 0,5.

Ale... ból głowy jest koszmarny. Mam takie ciśnienie w głowie...mam wrażenie, że głowa mi eksploduje. Ból jest pulsujący, przeszywający od tyłu głowy do oczu, jak by mi oczy się wciskaly do środka. Często miewam nudności, ale nie wymiotuje. Bardzo mało jem, po prostu nie mam apetytu. Dodam,że w miejscu gdzie mialam guza mnie boli.

Nie szukam tutaj oczywiście lekarza, rezonans głowy mam za 2,5tygodnia. Dostałam skierowanie od neurloga,bo z tymi dolegliwościami ciezko żyć jak się całymi dniami i nocami zajmuje dzieckiem.Swoją drogą nie czekałam długo, bo tylko 1,5miesiąca.

Boję się... czuję, że mam jakąś ku*we w głowie. Czuje jak panoszy mi się w głowie.Jak mam przetrwać te oczekiwania na badania? Coraz więcej myślę,coraz bardziej się boję. Mam małe dziecko, nie jestem gotowa na walkę. ..
MsMysza
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 12:33 pm

Re: Jestem tu nowa

Postprzez Ale_Ksandra » Pn lis 03, 2014 4:35 pm

Kochana bede trzymala mocno kciuki, by wynik badania byly okej. Badz dobrej mysli. Musi byc dobrze.
Ale_Ksandra
świeżynka
 
Posty: 18
Dołączył(a): Cz mar 20, 2014 8:22 am

Re: Jestem tu nowa

Postprzez MsMysza » Pn lis 03, 2014 7:25 pm

Mam taką nadzieje, nie jestem gotowa na taką batalie. Jak sobie pomyślę, że mogłoby mnie zabraknąć przy dziecku...

Do tego dzisiaj cały dzień mnie jakoś "trzepie"...prawa reka mi się trzęsie. Od kilku miesięcy jestem bardzo agresywna, na tyle,że przy drobnej kłótni z mężem potrafię go uderzyć :(
MsMysza
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 12:33 pm

Re: Jestem tu nowa

Postprzez Ale_Ksandra » Wt lis 04, 2014 9:00 am

Mysza te Twoje objawy mogą być spowodowane nerwami., tym, że poczytałaś tu zapewne sporo postów. Wiem, że to jest trudne ale staraj się wyciszyć, nie myśleć o najgorszym, przypominaj sobie fajne i śmieszne akcje, baw się z dzieckiem, czytaj coś, rozwiązuj krzyżówki :). Czas szybko zleci. Ja cały czas trzymam kciuki i mocno myślę o Tobie, bo ma być dobrze. Pisz ile chcesz i to co chcesz, chętnie z Toba pogadam :)
Ale_Ksandra
świeżynka
 
Posty: 18
Dołączył(a): Cz mar 20, 2014 8:22 am

Re: Jestem tu nowa

Postprzez MsMysza » Wt lis 04, 2014 9:24 am

Poczytałam to fakt, może nie potrzebnie. Ale jak nie czytać? Lepiej przygotować się na najgorsze i tak zrobiłam. Nie chce później płakać jak coś będzie nie tak. Jeszcze tylko 16 dni. .
MsMysza
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 12:33 pm

Re: Jestem tu nowa

Postprzez maria.awaria » Wt lis 04, 2014 7:25 pm

dziewczyno nie nakrecaj sie... i mysl ze to nie jest TO... jak bedziesz tak czarno widziec i wszystkie objawy podpinac pod glejaka to zebys na siebie nie sciagnela...nieszczescia...objawy ktore masz moga byc tysiacem objawow innych chorob...a nawet odpukac jak masz w glowie nieproszonego goscia to nie musi to byc to cholerstwo...
zajmij sie malenstwem, ciesz sie tym co jest i glowa do gory:)
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Jestem tu nowa

Postprzez MsMysza » Wt lis 04, 2014 7:44 pm

Nie,Nie to nie jest tak, że się nakręcam. Po prostu mam takie objawy jak napisałam wyżej. Z znikąd to się nie bierze, a proszę mi wierzyć ze jestem wytrzymała na różne rzeczy,choroby swoje już tez przeszłam w życiu.Wydaje mi się ze nie popełniłam zbrodni pisząc tutaj na forum. A moje maleństwo ma się dobrze :)) myślę w międzyczasie:p

Oczywiście nie chciałabym mieć czegokolwiek w głowie poza tym co powinno w niej być. Po prostu ostatnio zaczęłam się bardziej martwić tymi dolegliwościami. Wiecznie czuje się jak bym była zjarana. .a nie palę :)
Ostatnio edytowano Wt lis 04, 2014 8:47 pm przez MsMysza, łącznie edytowano 1 raz
MsMysza
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 12:33 pm

Re: Jestem tu nowa

Postprzez maria.awaria » Wt lis 04, 2014 8:46 pm

nie no co Ty martwisz sie to piszesz rozumie tylko to forum na bank nie nakreci pozytywnie i rozne objawy nie zawsze swiadcza o najgorszym... mam nadzieje ze Twoje obawy sa niepotrzebne... trzymam kciuki:*
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Jestem tu nowa

Postprzez MsMysza » Wt lis 04, 2014 10:12 pm

Też mam nadzieję,że są niepotrzebne, może to silniejsze migreny, co w mojej rodzinie to normalka.
Trzymam kciuki za Twoje wyniki, mocno,mocno,mocno!
MsMysza
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 12:33 pm

Re: Jestem tu nowa

Postprzez Ale_Ksandra » Cz lis 06, 2014 2:55 pm

Mysza podaje Ci tutaj mojego maila: m_olka@poczta.onet.pl bo stad dzisiaj nie moge wyslac wiadomosci nie wiem dlaczego. W prywatnym mailu bez problemu Ci podam FB.
Pozdrawiam,
Olka
Ale_Ksandra
świeżynka
 
Posty: 18
Dołączył(a): Cz mar 20, 2014 8:22 am


Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości