Glejak czwarty stopień

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Glejak czwarty stopień

Postprzez Krzysiekdrb » Śr wrz 17, 2014 6:18 pm

Witam, zapewne piszę jak każdy ale już szukam wszędzie ratunku. Moja mama ma guza mózgu, glejak 4 stopnia. przez tydzień urósł z ponad centymetra do dwóch. Z rodzeństwem szukamy pomocy wszędzie, w Białymstoku odmówili nam operacji, boją się tego podjąć, rak jest umiejscowiony gdzieś po lewej stronie w trudno dostępnym miejscu. Co robić? Mama ma niedowład lewej strony, strasznie sepleni. Jako, że ja zostaje w domu z mamą starsze rodzeństwo jeździ po miastach i szuka ratunku. Może ktoś się wyleczył z podobnej sytuacji? Słyszałem o technice gamma knife podobno to dobra rzecz, dzwoniliśmy ale terminy są zajęte do końca roku, mamy stan się pogarsza, jak wcześniej mówiłem guz rośnie. Mimo wszystko rodzeństwo ma tam zajechać, myślicie, że z taką sytuacją przyjmą nas szybciej czy to raczej nie możliwe? Może znacie jakieś inne kliniki gdzie mogliby się tego podjąć, proszę o pomoc.
Krzysiekdrb
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr wrz 17, 2014 6:04 pm

Re: Glejak czwarty stopień

Postprzez Edycik » Cz wrz 18, 2014 9:12 am

Krzysiu walczcie i nie poddawjacie się.
My próbowaliśmy ale Tatuś 27 czerwca odszedł :( operacja była w listopadzie ale niestety .....
Bylismy w Berlinie u profesora Vogel niestety nawet Laif nie pomógł.
Może próbuj do Prof.Trojanowskiego do Lublina.
Jesli potrzebujesz czegoś pisz na pw.Podam Ci nr i pomogę i poradzę na tyle ile będę umiała.
Sił dużo życzę Mamię
Edycik
swój człek
 
Posty: 145
Dołączył(a): Cz sty 16, 2014 10:07 am

Re: Glejak czwarty stopień

Postprzez maria.awaria » Pt wrz 19, 2014 1:31 pm

Krzysiek ja nie wiem.... ale mialam tego samego glejaka i operacje w Bydgoszczy odezwij się na maila : maria.grabownica@gmail.com albo napisz na tel 783871 233 to podam Ci dane i numery które mam... Może dr Furtak by się podjął....
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Glejak czwarty stopień

Postprzez aaggi » N paź 05, 2014 6:06 am

Chyba Bydgoszcz to dobra droga
Próbujcie
aaggi
swój człek
 
Posty: 217
Dołączył(a): Pt kwi 04, 2014 1:04 pm


Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości