Moje objawy

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Moje objawy

Postprzez Malik » Pn sty 13, 2014 9:54 pm

Witam serdecznie,

Od pewnego czasu kręci mi się w głowie, mam takie dziwne w niej uczucie(jakbym nie mógł się skupić na konkretniej rzeczy). Dziś doszły zapachy, których nie ma. Mianowicie czułem dym papierosowy, mimo że nikt w domu nie pali.. Czułem to tylko ja.

Dużo czytam o guzach mózgu i objawy, które posiadam mogą na niego wskazywać. Bóle głowy czasem się pojawią, ale rzadko i nie są mocne.
Czy istnieje możliwość, że objawy jakie u mnie występują są spowodowane guzem mózgu? Wiem, że nikt z Was nie może powiedzieć mi w 100%, czy to faktycznie coś groźnego, ale bardzo prosiłbym o jakieś opinie.

Pozdrawiam, Malik!
Malik
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 9:46 pm

Re: Moje objawy

Postprzez fryderyk » Wt sty 14, 2014 9:52 pm

Idź do lekarza po skierowanie na badania i się dowiesz. Objawów może być masa, to mózg, on zarządza wszystkim.
fryderyk
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt gru 20, 2013 10:44 pm

Re: Moje objawy

Postprzez moto_kate » Śr sty 15, 2014 3:18 pm

To równie dobrze mogą być objawy epilepsji. Wybierz się na badania, to sprawa się wyjaśni - po co czekać i się zastanawiać.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże


Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości