PROSZĘ O ODP. WYSCIÓŁCZAK WHO1

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

PROSZĘ O ODP. WYSCIÓŁCZAK WHO1

Postprzez weronika88 » Pn sty 13, 2014 1:47 pm

BARDZO PROSZE MI POWIEDZIEĆ JESTEM PO OPERACJI 25 LIPCA 2013 WYCIĘTO MI GUZA KANAŁU NERWOWEGO L3 HISPAT:wyściółczak śluzowo-brodaweczkowaty WHO1, OKAZALO SIĘ PRZYPADKOWO ŻE POWINNAM MIEĆ NAŚWIETLANIA!!! A NEUROCHIRURG POWIEDZIAŁ ŻE JESTEM WYLECZONA I NIC JUŻ MI NIE TRZEBA, JA W PRAWDZIE ZAPISAŁAM SIE DO COI NA LUTY BO TO JEDNAK NOWOTWÓR I TRZEBA TO KONTROLOWAĆ, CZY NAPRAWDĘ CZEKA MNIE NAŚWIETLANIE???? ZNACIE JAKIŚ DOBRYCH LEKARZY W TYM CENTRUM ONKOLOGII WARSZAWA. ???? NIE CHCIALABYM JEDNAK , MAM 25 LAT !!! :(
weronika88
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 1:35 pm

Re: PROSZĘ O ODP. WYSCIÓŁCZAK WHO1

Postprzez kate06 » Pn sty 13, 2014 3:12 pm

Witaj. Jeśli naświetlania będą konieczne tzn. jeśli mogą cokolwiek nawet pomóc korzystaj. Ja miałam radioterapie codziennie przez 6 tygodni. Spokojnie da się przeżyć, chociaż wiadomo że są przyjemniejsze rzeczy w życiu. Jestem po operacji, naświetlaniach i próbie chemii. Naświetlań wcale nie wspominam jakoś tragicznie, więc nie panikuj. Aha mam od paru dni 28 lat więc wiek podobny :)
kate06
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt lis 12, 2013 8:59 pm

Re: PROSZĘ O ODP. WYSCIÓŁCZAK WHO1

Postprzez weronika88 » Pn sty 13, 2014 3:16 pm

WIEM WIEM, WIELKIE DZIĘKI, ALE BYŁAM ZSZOKOWANA!!! MIAŁO JUŻ BYĆ WSZYSTKO ZAKOŃCZONE, I WŁAŚNIE TAKA WIADOMOŚĆ OBIŁA MI SIĘ PRZYPADKIEM O USZY ŻE JEDNAK NAŚWIETLANIA, WSZĘDZIE PISZA ŻE WHO1 NIE NAŚWIETLAJĄ PONIEWAŻ SA NIEZŁOŚLIWE!!! JUZ NIE WIEM OKAŻE SIE W LUTY.! W CENTRUM OKOLOGII, JAK TRAFIE NA KOGOŚ DOBREGO?!
weronika88
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 1:35 pm

Re: PROSZĘ O ODP. WYSCIÓŁCZAK WHO1

Postprzez Aga80 » Pn sty 13, 2014 6:28 pm

skonsultuj sie z jeszcze jednym lekarzem jezeli masz wątpliwości. Tak dla pewności
Wiara pokonuje kazdą odległość, a wytrwałość zdobędzie każdą górę
Aga80
swój człek
 
Posty: 108
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2007 5:45 pm

Re: PROSZĘ O ODP. WYSCIÓŁCZAK WHO1

Postprzez kate06 » Pn sty 13, 2014 9:00 pm

Wiem i rozumiem Cię doskonale. Dla mnie już sama operacja była czymś niewyobrażalnym a po wyjściu ze szpitala byłam szczęśliwa że się udało i to już koniec koszmaru. A to był tylko sam wstęp. Dlatego głowa i piersi do przodu :) Jeśli jest jakieś leczenie dodatkowe to trzeba się cieszyć, bo jak już nic nie ma to zaczyna się problem. A lekarze w CO są przydzielani do konkretnych przypadków, więc na pewno dostaniesz kogoś kto się specjalizuje guzami w głowie i musi wiedzieć czy to się naświetla czy nie.
kate06
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt lis 12, 2013 8:59 pm

Re: PROSZĘ O ODP. WYSCIÓŁCZAK WHO1

Postprzez aga.hojan1 » Wt sty 14, 2014 9:42 am

Droga Weroniko, miałam dokładnie taki sam nowotwór jak ty. Operowano mnie w czerwcu 2012. Z uwagi na całkowitą resekcję guza nie było radioterapii. Powiedziano mi, że nawet nie muszą iść z tym do onkologa. Ja jednak poszłam i on potwierdził, że ze względu na całkowite wycięcie guza i jego niski stopień złośliwości radioterapia nie jest potrzebna. Ja leczą się w Poznaniu, więc raczej nie polecę Ci lekarza z Warszawy. Trzymaj się ciepło i pisz co postanowili w Twoim przypadku.
aga.hojan1
swój człek
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt wrz 11, 2012 10:01 am

Re: PROSZĘ O ODP. WYSCIÓŁCZAK WHO1

Postprzez weronika88 » Wt sty 14, 2014 11:38 am

nareszcie !!!!:)KTOŚ TAKI JAK JA, mam nadzieję że tak bedzie!!! mam również stablizację w kręgosłupie z tego powodu 4 śrubki :)
dla świętego spokoju zapisałam się na ursynów poniewaz tam takie rzeczy się leczy, a przypadkowo na lewo dostała taką wiadomość ze powinnam być napromieniana od lekarza radioterapeuty i sie przeraziła, !!! ale sie naczytała że takich sie nie napromienia!!! więc sama nie wiem:( MRI mam za 2 tyg i na ursynów zobaczymy!!! :?:
weronika88
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 1:35 pm

Re: PROSZĘ O ODP. WYSCIÓŁCZAK WHO1

Postprzez aga.hojan1 » Wt sty 14, 2014 3:53 pm

hej, wysłałam Ci wiadomość, daj znać czy doszła
aga.hojan1
swój człek
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt wrz 11, 2012 10:01 am

Re: PROSZĘ O ODP. WYSCIÓŁCZAK WHO1

Postprzez weronika88 » Śr sty 15, 2014 11:37 am

AGA ODPISAŁA CI NIE WIEM CZY DOSZŁO???
weronika88
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 1:35 pm


Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości