GLEJAK III STOPIEŃ

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

GLEJAK III STOPIEŃ

Postprzez fafik35 » Śr wrz 25, 2013 7:09 pm

Witam . Taka diagnoza spotkała mojego brata jest już po operacji w Sosnowcu , wynik badań histopatologicznych to glejak anaplastyczny 3 stopnia i już się odradza raptem miesiąc po operacji lekarze już nie chcą nic robić w Sosnowcu , gdzie szukać ratunku .Co wiecie o kuracji Avastin i Carboplatinum . Pomóżcie .
fafik35
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr wrz 25, 2013 6:53 pm

Re: GLEJAK III STOPIEŃ

Postprzez Anna » Pn paź 07, 2013 6:02 pm

Witam, przykro mi ,że kolejna osoba musi się z tym ........ mierzyć.Mój mąż przeszedł terapie naświetlania z Temodalem i jak na razie od sześciu lat mamy spokój.
Czy to jest pewne, że odrasta????Jak dobrze pamiętam to u męża w trakcje naświetleń i chemii wynik wskazywał wznowę (było to gdzieś dwa miesiące po operacji) zrobiliśmy dodatkowy rezonans w innym ośrodki i badanie w Gliwicach PET-em .Wykluczono wznowę i dzięki temu mąż mógł kontynuować dalej terapie.
Napisz coś więcej , dlaczego nie chcą robić drugiej operacji i w jakim miejscu jest on umiejscowiony, i czy został wycięty całkowicie ?

poz.............................
Anna
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 6:36 pm

Re: GLEJAK III STOPIEŃ

Postprzez annasa4 » Wt paź 08, 2013 7:02 am

Anna ! twój mąż jest szczęsciarzem, któremu podano temodal przy III stopniu. Mój syn też walczy 6 lat , jest po 3 operacjach .W tej chwili po tylu latach walki dopiero podano mu twmodal . Stan jest bardzo ciężki , po trzeciej operacji udar, Chyba wszystko już wyczerpaliśmy, pozdrawiam
annasa4
nowy
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pn kwi 20, 2009 9:38 am

Re: GLEJAK III STOPIEŃ

Postprzez Anna » Wt paź 08, 2013 9:11 am

Witam,nie była to dla nas łatwa droga,sami finansowaliśmy Temodal,nawet onkolog nie chciała wystawić nam recepty(bo mąż był już na terenie szpitala i czekał na naświetlania ). Mieliśmy dwa dni na załatwienie leku.Dzięki Bogu, pomogło nam dużo osób , teścia sąsiad który jest chirurgiem bez wahania wystawił receptę a lek sprowadziła nam apteka z Sosnowca(od nas to kawał drogi ). Nie chciałabym tego jeszcze raz przerabiać.
poz................. .
Anna
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 6:36 pm

Re: GLEJAK III STOPIEŃ

Postprzez EWA40 » Wt paź 08, 2013 10:22 am

Witam,
niestety mój tata miał tego strasznego raka. W kwietniu operacja wycieli, potem straszna diagnoza IV stopień. Koniec lipca naświetlania przez cały sierpień ale bez chemii. Niestety zmarł 26 września wczoraj były jego 65 urodziny.
To starszna choroba która niszczy w zastraszająco szybkim czasie.
EWA40
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 10:16 am


Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości