"preparat"który pomógł chyba mojej mamie

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

"preparat"który pomógł chyba mojej mamie

Postprzez loczek89 » Pn maja 27, 2013 2:39 pm

Napiszę o tym może komuś okaże się to pomocne. moja mama o której historię już opisywałam na forum , miała ostatnio robiony Rezonans i o dziwo guz ZMNIEJSZYŁ SIĘ , :)
DODAM że mama dopiero w czerwcu zaczyna radioterapię więc dotąd guz nie był leczony, jego pierwotne wymiary to 53mm na 24mm
a OBECNE 40mm na 18mm :)
Mama jakiś czas temu była u zielarza który leczy ludzi z wielu chorób, zakupiła u niego preparat MUMIO
teraz mama zaprzestanie jego stosowania bo jak będzie w szpitalu nie będzie to możłiwe i myślę że przez wzgląd na leczenie lepiej jak pozostanie na lekach które dostawać będzie w szpitalu . a ja mam w zapasie ten preparat dlatego gdyby ktoś chciał spróbować prosze o kontakt ze mną .
loczek89
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): So mar 02, 2013 9:27 pm

Re: "preparat"który pomógł chyba mojej mamie

Postprzez loczek89 » Pn maja 27, 2013 2:45 pm

DLA OSÓB KTÓRE NIE MAJĄ POJĘCIA CO TO JEST
dodam że ja bardzo sceptycznie podeszłam do tego CUDU ale o dziwo działa , sama borykam sie z zylakami i zaczełam pić to mumio może mi tez pomoże >
Mumio zawiera około:

◆ 23 pierwiastków,

◆ 30 makro, mikro i ultra - elementów (glin, krzem, sód, żelazo, magnez, fosfor, bar, siarkę, beryl, mangan, wanad, tytan, srebro, miedź, ołów, cynk, bizmut, nikiel, kobalt, stront, chrom, gal, molibden, wapń, potas, cyna, fluor, jod, selen, kobalt),

◆ 10 różnych tlenków metali,

◆ aminokwasy (glutamina, glicyna, fenyloalanina, lizyna, seryna, tyra mina, walina, tyrozyna, kwas asparaginowy, histydyna, prolina, metionina),

◆ witaminy grupy P, B1, B6, B12, B, C, P, K, A,

◆ Inne substancje regenerujące, wzmacniające i przeciwzapalne: olejki eteryczne, sterydy naturalne, kwas benzoesowy, kwas hipurowy, krzemiany, fosfolipidy, terpeny, alkaloidy, składniki archaicznych roślin, auksyny, inhibitory, glikozydy i chlorofile - każda z nich może dodatnio wpłynąć na procesy życiowe człowieka, potęgując procesy regeneracyjne w różnych tkankach, działać przeciwzapalnie i ogólnie wzmacniająco, a także przywracać upośledzone funkcje peryferyjnych pni nerwowych i analitycznych centrów w mózgu.
loczek89
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): So mar 02, 2013 9:27 pm

Re: "preparat"który pomógł chyba mojej mamie

Postprzez janek123 » Śr cze 12, 2013 7:03 am

Witam

Czy mógłbyś podać dokładnie o jaki preparat chodzi (firma, pochodzenie itp.)? Orientowałem się i jest tego trochę na rynku. Dziękuje z góry i pozdrawiam
janek123
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt cze 11, 2013 2:39 pm

Re: "preparat"który pomógł chyba mojej mamie

Postprzez dziwozona » Pn wrz 16, 2013 9:42 am

Czy ktoś jeszcze stosował/stosuje ten preparat od dłuższego czasu? Faktycznie przynosi jakieś rezultaty?
dziwozona
bywalec
 
Posty: 51
Dołączył(a): Wt lip 23, 2013 3:13 pm


Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości