moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO IV.

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez krepsen » Śr kwi 30, 2014 10:22 am

Chomik a jak rozłąka z mamą? jak ona się czuje?

Co u Was?! Nikt nie pisze już...

U nas wszystko dobrze, za tydzień zaczynamy remont łazienki z czego się cieszę bo poręcz w toalecie ciągle przypomina mi o chorobie Mamy...
Jakoś ostatnio coraz bardziej mi Jej brak :(
krepsen
swój człek
 
Posty: 289
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 9:31 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez gabrysia » Cz maja 08, 2014 9:38 pm

Witam, u mojej mamy wstępnie zdiagnozowano glejaka wielopostaciowego 11 kwietnia, 25 kwietnia była operacja. Badanie histo potwierdziło tą diagnozę. Obecnie mama jest już 2 tyg po operacji ale jej stan jest nie zadowalający. Lekarze usunęli to co mogli ale mama nie ma siły wstać, jest oslabiona, powracają wymioty i zawroty glowy które w zasadzie są codziennością. Ma zaburzenia świadomości i nie kojarzy co się z nią dzieje. Czekamy na naświetlenia i na chemię. Mam nadzieje ze to coś trochę pomoże, że chociaż trochę polepszy się jej stan zdrowia... strasznie mi ciężko, chyba przestałam sobie z tym radzić...
gabrysia
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz maja 08, 2014 9:31 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez maria.awaria » N maja 11, 2014 10:36 am

Pani Gabrysiu i jak mama? Kiedy i gdzie macie planowane leczenie? Moze to zabrzmi strasznie ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic... Ja sama mam glejaka IV tylko ze narazie czuje sie ok. Mimo wszystko jestem swiadoma jak to wyglada, leczenie i przyszlosc... Mam jednak nadzieje ze moze cos sie zmieni moze bedzie ok...,
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez gabrysia » Śr maja 14, 2014 8:05 pm

Pani Mario u nas jakby trochę lepiej. Za parę dni mama wychodzi ze szpitala. Teraz czekamy na terapię.
A jak u Pani?
Pozdrawiam
gabrysia
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz maja 08, 2014 9:31 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez maria.awaria » Śr maja 14, 2014 8:16 pm

u mnie ok. 5 dawka temodalu, przed ostatnia... i zobaczymy po rezonansie co dalej... a terapia? Warszawa pewnie... Terapia na pewno pomoze bo mama bedzie pod okiem specjalistow na miejscu wiec pod stala kontrola.
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez krepsen » So maja 24, 2014 9:34 am

Witajcie :)
Co słychać?
U mnie wszystko po staremu ale boję się poniedziałku, że znów się porozklejam...
krepsen
swój człek
 
Posty: 289
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 9:31 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez maria.awaria » So maja 24, 2014 9:43 am

Krepsen: rozklejanie sie to tez dobra reakcja, ja lubie czasem poplakac jak to zle i niesparwiedliwie sie zyje.... :) jak remont lazienki? ja umieram ostatnio od tego upalu.... jeszcze do tego chyba mam uczulenie na twarzy po Laifie od slonca.... ale jestem po chemii i zbieram sily do nastepnej, niby ostatniej narazie....

Gabrysia: kiedy mama zaczyna terapie? i jak sie czujecie???
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez nowy stary chomik25 » Pt lip 18, 2014 7:57 am

krepsen!!! jestem wróciłam...... :brawo:
mama rozłąke znosila o dziwo lepiej odemnie ........teraz rutyna...kolejny kontrolny rezonans...opis i tak w kołko....dzieki Bogu nic zlego sie nie dzieje i nic na to nie wskazuje wszystkie badania wychodza nam czyste...samopoczucie ok....niesety pozostal nam lekki niedowlad prawej reki(3 place maja przykurcz ktorego nie da sie juz cofnac)....we wrzesniu bedzie dwa lata od diagnozy...
nowy stary chomik25
świeżynka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt lip 04, 2014 5:36 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez krepsen » Cz wrz 04, 2014 7:36 pm

Chomiczku, cieszę się ogromnie!!! Oby tak dalej :) Niedowład to nic w porównaniu z życiem! Bardzo się cieszę, bardzo :)
Jak przygotowania do ślubu?

U mnie wszystko ok. Córcia miesiąc temu skończyła rok, jest cudowna, zdrowa i bardzo bystra. Kocham ją najbardziej na całym świecie jest moim oczkiem w głowie :)
28 września minie 1,5 roku od śmierci Mamy. Tęsknię bardzo, ból nie zmalał. Od jakiego czasu utrzymuje się na wysokim poziome, wydaje mi się że jest gorzej niż tuż po śmierci kiedy początkowo mi ulżyło... a ból pojawił się później i tak już zostało...
krepsen
swój człek
 
Posty: 289
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 9:31 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez krepsen » Wt gru 30, 2014 9:36 pm

Czy jeszcze ktoś tu bywa?
krepsen
swój człek
 
Posty: 289
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 9:31 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez maria.awaria » Śr gru 31, 2014 12:22 pm

Uhuuu bywają bywają..zaglądają i czekają na same dobre informacje :) Lepszego, ZDROWEGO Nowego Roku, całego 2015!!!
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez k0rzerka » N sty 25, 2015 2:38 pm

W większości przypadków przy niedowładach pomagają odpowiednio dobrane ćwiczenia i rehabilitacje. Wieć wytrwałości troche tez potrzeba.;)
k0rzerka
świeżynka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt sty 13, 2015 3:07 pm

Re: moja mama i jej walka z glejakiem wielopostaciowym WHO I

Postprzez krepsen » Pt mar 13, 2015 8:54 am

maria.grabownica ojej wzajemnie!!! Wszystkiego co najlepsze :)

Ależ ten czas ucieka. Za moment 2 rocznica śmierci Mamy. A życie toczy się dalej...
krepsen
swój człek
 
Posty: 289
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 9:31 pm

Poprzednia strona

Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości