Temodal do odstapienia

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Temodal do odstapienia

Postprzez HankaCz » Pt lut 23, 2007 11:16 am

oye komus pomoge,mam do odstapienia Temodal.Jesli ktos jest zainteresowany to bardzo prosze podac swoj Mail odpisze.Jestem tez zrozpaczona choroba bliskiej mi osoby jak wszyscz na tym forum.Pozdrawiam i sciskam serdecznie wszystkich.Badzcie dzielni.
HankaCz
swój człek
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr lut 21, 2007 11:19 pm
Lokalizacja: Walbrzych

Postprzez gocha » Pt lut 23, 2007 12:51 pm

napisz mi proszę w jakiej dawce to masz i w jakiej cenie
brucha@gazeta.pl
gocha
swój człek
 
Posty: 294
Dołączył(a): So paź 28, 2006 3:25 pm

Postprzez martuch » Pt mar 09, 2007 5:47 pm

ja tez poprosze informacje nochybaty@wp.pl !! z gory dzieki
martuch
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 4:57 pm

Temodal do odstapienia

Postprzez HankaCz » Pn mar 19, 2007 10:20 pm

Ponawiam swoje ogloszenie o odstapieniu Temodalu.
Ponawiam dlatego,gdyz niedlugo bedzie sie
konczyl termin waznosci leku.Jesli ktos jest
zainteresowany to b.prosze o e/maila.Szkoda by
bylo aby tak trudno zdobyty lek trafil do kosza.
Pozdrawiam Goche i Martucha*/masz odemnie
e/maila,przeczytaj/ oraz Was wszystkich.
Hanka
Hanka
HankaCz
swój człek
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr lut 21, 2007 11:19 pm
Lokalizacja: Walbrzych

Postprzez irena » Wt mar 20, 2007 10:26 am

Ty chcesz to sprzedać czy dać??
irena
swój człek
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 11:04 am

Temodal do odstapienia

Postprzez HankaCz » Wt mar 20, 2007 10:23 pm

Mam 2050 mg Temodalu i chce to sprzedac za male
pieniadze,tyle zebz mi starczylo na inne lekarstwo
dla mojego meza.
HankaCz
swój człek
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr lut 21, 2007 11:19 pm
Lokalizacja: Walbrzych

Postprzez irena » Śr mar 21, 2007 3:12 pm

Brzydzę się osobami które na własnym nieszczęściu chcą się dorobić, to moje zdanie. Nie sądzę abyś Go kupiła za własne pieniądze, może przez przeoczenie NFZ został Ci, chyba że Go nie podałaś. Najuczciwiej z Twojej strony będzie po prostu go oddać tam skąd Go dostałaś, chyba że nie masz już skrupułów, pamiętaj o innych, jeśli nie jest Ci potrzebny po prostu oddaj, życie ludzkie jest bezcenne
irena
swój człek
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 11:04 am

Postprzez moto_kate » Śr mar 21, 2007 3:19 pm

irena napisał(a):Brzydzę się osobami które na własnym nieszczęściu chcą się dorobić, to moje zdanie. Nie sądzę abyś Go kupiła za własne pieniądze, może przez przeoczenie NFZ został Ci, chyba że Go nie podałaś. Najuczciwiej z Twojej strony będzie po prostu go oddać tam skąd Go dostałaś, chyba że nie masz już skrupułów, pamiętaj o innych, jeśli nie jest Ci potrzebny po prostu oddaj, życie ludzkie jest bezcenne


To jest oficjalne ostrzeżenie administratorki: zanim kolejny raz oskarżysz kogoś o nieuczciwość, zaopatrz się prosze najpierw w dowody.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez gosiakiwi » Śr mar 21, 2007 5:55 pm

Co tutaj sie wlasciwie dzieje?Ireno rozumiem Twoj bol po stracie brata,jestes rozgoryczona.Ja to rozumiem,ale na Boga nie feruj wyrokow,nie pouczaj innych jak maja zyc.Wszyscy tu jestesmy dorosli,a do tego dotknieci tym samym.Choroba kogos bliskiego.Najpierw wraz z Mirkiem napisaliscie o chemii PCV,ze to jest jednym slowem paskudztwo,Temodal to najlepsze co moze chorego spotkac,Twoj brat rowniez go dostawal,i niestety mimo wszystko nie ma go juz z nami.Moja siostra jest leczona PCV w Wiedniu.Tam rowniez tym lecza,wiec cos jest warta.SZkoda,ze nie moglas zobaczyc mojej siostry po tym, jak przeczytala Wasze posty na ten temat.Ostatnimi dniami urzadziliscie sobie nagonke na Olka.LUDZIE,CO SIE Z WAMI DZIEJE???Czy malo jest tu ludzkiego cierpienia i smutku?Niech kazdy rozstrzyga w swoim sumieniu,czy chce Temodal sprzedac,czy ofiarowac.To nie jest Twoja sprawa.KONIEC Z POLOWANIEM NA CZAROWNICE,OPAMIETAJCIE SIE.NIE NISZCZCIE TEGO FORUM!!!TO SKARBNICA WIEDZY I WYMIANY DOSWIADCZEN,TAK BARDZO NAM POTRZEBNA!!!Malgosia
Pozdrawiam-Malgosia.
gosiakiwi
swój człek
 
Posty: 386
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 6:39 am
Lokalizacja: Hamburg

Postprzez martuch » Śr mar 21, 2007 6:25 pm

a przede wszystkim skarbnica ludzkiej życzliwości, tej najzwyklejszej a tak cennej, zwłaszcza że wszędzie indziej jest wyłacznie syf.
hanka, sprawdziłam maila, lada chwila odpiszę, trzymaj się kobieto najdzielniejsza! a co do postu ireny - może by to po prostu skasować, uch, tak niemiło się robi. barrrrdzo niemiło.
martuch
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 4:57 pm

Temodal do odstapienia

Postprzez HankaCz » Śr mar 21, 2007 10:58 pm

Dziekuje Moto Kate,Gosia i Martuch.
Po przeczytaniu oblal mnie zimny pot.
Nie umiem nic wiecej napisac,jest mi
pJoprostu przykro.
P.S.Ja chce tzlko komus pomoc a za Temodal
zaplacilam duze pieniadze. :!:
HankaCz
swój człek
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr lut 21, 2007 11:19 pm
Lokalizacja: Walbrzych

Postprzez mirek » Śr mar 21, 2007 11:30 pm

...
mirek
swój człek
 
Posty: 191
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 11:32 pm


Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości