Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na forum

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez simoonthph » Śr cze 13, 2012 12:20 pm

Rezonans czysty :D ! Skończyło się na strachu... chyba po prostu po meczu Polska - Grecja trochę przedobrzyłem :P i do tego doszły nerwy stąd te objawy...
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez adda » Śr cze 13, 2012 1:08 pm

Super wieści... Teraz możesz w spokoju kibicować w sobotę. :D Pozdrawiam
adda
nowy
 
Posty: 44
Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:47 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez PEMO75 » Śr cze 13, 2012 5:39 pm

SUPER SUPER SUPER !!!!
Bingo. No to teraz Polska BiaŁo Czerwoni !!!!
PEMO75
bywalec
 
Posty: 77
Dołączył(a): So gru 11, 2010 11:44 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez simoonthph » Śr lut 13, 2013 6:34 pm

Cześć wszystkim dawno się nie odzywałem
Wynik rezonansu z dnia 7.02.2013 WIDOCZNA LOŻA PO USUNIĘTYM GUZIE O WYMIARACH 30X27X25MM. ZMIANA TA Z NIEWIELKĄ GLIOZĄ PO BRZEGACH, JEDNAK BEZ UCHWYTNYCH CECH PATOLOGII LOKALNEJ. BRAK OBRZĘKU WOKÓŁ ZMIANY.

W wykonanym badaniu MR nie wykazano cech wznowy lokalnej procesu npl.

Wczoraj zaliczyłem kolejną sesje ;) trenuje, wróciłem nawet do kluby, więc cały czas do przodu. Cały czas zażywam suplementy LONGVIDA CURCUMIN, GSE, Boswellia, SELEN, GINKGO BILOBA , DZIURAWIEC(Hiperycyna) Olej z Ostropestu(Sylimaryna) i dużo Zielonej Herbaty ;)

Pozdrawiam wszystkich
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez dorpio » Cz lut 14, 2013 4:22 pm

to super wiadomość - pozdrawiam
dorpio
nowy
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr lis 05, 2008 9:55 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez gwiazdka » Cz lut 14, 2013 8:02 pm

Super :jupi:
gwiazdka
nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 10:54 am

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez simoonthph » Cz gru 19, 2013 11:11 pm

Witam wszystkich. Dawno tu nie zaglądałem ale miałem przez ostatni rok wiele wydarzeń i pilnych spraw, a czas tak szybko zleciał że nawet nie zdążyłem się obejrzeć.
Ale do rzeczy najnowsze MRI z 12.12.2013 wykonane najnowocześniejszym pierwszym i jedynym w Polsce cyfrowym wysokopolowym Rezonansem Magnetyczny Ingenia 3,0 T. (klinika św Łukasza w Bielsku-Białej dla zainteresowanych) :)

Ujmując w dużym skrócie opis: W wykonanym badaniu widoczna loża pooperacyjna po podaniu środka kontrastowego nie stwierdza się żadnych ognisk patologicznych ani w obrębie loży, ani w innych częściach mózgowia. Więc najlepszy prezent na święta jaki mogłem sobie wymarzyć. Bogu dzięki!

Dalej biorę suplementy Longvida Curcumin, Boswelia, Selen, Grape Seed Extract, ginko biloba, Olej z Ostropestu i dodatkowo Dziurawiec w okresie zimowym. :)

Po za tym wszystko w porządku :)
pozdrawiam Szymek
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez karla » So gru 21, 2013 12:47 am

Masz rację-najlepszy prezent jaki można sobie wymarzyć :). My dopiero jesteśmy po I rezonansie po operacji i średnio rozumiemy opis :/ Pozdrawiam!
karla
nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2013 11:02 am

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez simoonthph » Śr wrz 03, 2014 9:09 am

Chyba wznowa... Od 4 dni czuje się kiepsko, ciągłe uczucie ciężkiej głowy, uczucie mdłości szczególnie rano chociaż na razie bez wymiotów, uczucie wypełnienia przełyku, ucisk na zatokach, nie mam silnych bólów głowy jedynie jakieś tąpnięcia w róznych miejscach. Nie jest dobrze :(
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez maria.awaria » Śr wrz 03, 2014 6:06 pm

Simoonthph... moze nie. oby nie.... trzymam kciuki... ja jak narazie OK ale rezonans mam dopiero w listopadzie... :/ no i znowu wlosy mi wypadly po cyber nozu... nie idzie zatkac dziury innymi wlosami...
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez simoonthph » N wrz 07, 2014 2:19 pm

Zapisałem się na prywatny rezonans 23 września chyba zwariuje do tego czasu. Cały czas mam mdłości, ból głowy pojawia się rzadko, a w niektóre dni w ogóle go nie ma, ale te mdłosci od przebudzenia mnie przerażają, czasami czuje jakies sztywnienie karku albo uczucie jakbym miał zaraz zemdleć może sam się tak nakręcam już nie wiem ech...
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez maria.awaria » N wrz 07, 2014 6:32 pm

ehh na bank sie nakrecasz ale trudno sie dziwic...
kurcze ja czasem tez mam tak jak Ty ale staram sie o tym nie myslec...zajmij sie czyms tlumacz sobie ze to nie to... ze cos innego... oszukuj mozg i glowa do gory :*
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez ania1002 » N wrz 07, 2014 7:56 pm

Witaj Szymon
Twoje objawy wcale nie muszą oznaczać wznowy; podobne objawy potrafi dawać np. podrażnina lekko trzustka, wątroba lub wzrost ciśnienia tętniczego lub cały szereg innych problemów zdrowotnych.
Cały czas jesteś aktywny i bierzesz Ginko, które przy dłuższym stosowaniu może powodować wzrost ciśnienia.
Myślenie o ewentualnej wznowie też nie pomaga, choć nad podświadomością niełatwo zapanować.
Poobserwuj swoje samopoczucie i może skontaktuj sie z lekarzem rodzinnym. Przed rezonansem być może należałoby zrobić diagnostykę w innym kierunku.
Mam nadzije, że Twoje obawy w sprawie wznowy okazą się bezpodstawne czego bardzo szczerze Ci zyczę. Ania
Anna
ania1002
nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt maja 24, 2011 7:01 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez maria.awaria » N wrz 14, 2014 8:05 pm

Simonthph jak u Ciebie?
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez simoonthph » So paź 04, 2014 12:03 pm

Badanie Rezonansem Magnetycznym z kontrastem nie wykazało wznowy procesu nowotworowego ani innych cech patologii w obrębie całego mózgowia. :) Bogu niech będą dzięki :) dziękuje też wam za wsparcie. Rezonans wykazał za to ze mam przewlekły stan zapalny w zatokach szczękowych i to mogło być przyczyną tych objawów.
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości