Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na forum

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez maria.awaria » Pn paź 06, 2014 8:30 am

Szymon:) Bardzo się cieszę!! Oby więcej takich wiadomości:) Nadzieja wraca. Po to tutaj zaglądam :)
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez simoonthph » Cz paź 29, 2015 3:36 pm

Witam Wszystkich
Wynik Ostatniego Rezonansu - W badaniu MRI po podaniu środka kontrastowego nie stwierdza się wznowy procesu nowotworowego ani innych procesów patologicznych. :)

Dalej zażywam Longvide Optimized Curcumin, GSE, olej z ostrpestu, Ginko Biloba, Boswelie + aktywny tryb życia, zrównoważona dieta.

Pozdrawiam Szymon
simoonthph
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): So gru 18, 2010 2:06 pm

Re: Ostatnio przeszedłem operacje glejaka Jestem nowy na for

Postprzez mojamama » So kwi 02, 2016 3:46 pm

witam.
Szymon. Jak Twoje zdrowie mam nadzieję, że jest ok.
Ja tydzień temu dowiedziałem się, że moja mama ma glejaka IV. Ogólnie załamka. Do środy mamy podjąć decyzję, czy ma iść na operację, bo lekarze powiedzieli, że może jej nie przeżyć. Odchodzę od zmysłów, bo to nie jest loteria, to jest jej życie, a jeśli nie będzie operacji, to z pewnością umrze w krótkim czasie...szok. Jednak jestem zdecydowany, aby namówić mamę na operację, ona powiedziała że ja mam decydować....:(
mojamama
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): So kwi 02, 2016 3:43 pm

Poprzednia strona

Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości