Gąbczak

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Re: Gąbczak

Postprzez nfmama » So kwi 24, 2010 10:16 pm

czasami się zastanawiam, czytajac to forum, ile osOb tu ma niezdiagnozowane NF. W paru wypowiedziach cos mnie "tknęło"....
nfmama
swój człek
 
Posty: 367
Dołączył(a): So lip 11, 2009 3:52 pm

Re: Gąbczak

Postprzez Python » N kwi 25, 2010 8:13 am

Szczeże-mnie też...Wczorja moja żona dokładnei siebie obejrzala-okazalo sie że ma 5 plamek-od duzej na udzie-tak z 5cm dolączylo kilka malych,..jak widac czasem po prostu sobie nei zdajemny sprawy..
Python
swój człek
 
Posty: 286
Dołączył(a): So gru 05, 2009 4:53 pm
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gąbczak

Postprzez Aga80 » N kwi 25, 2010 9:51 am

ja już dawno miałam myśl założenia tutaj wątku albo informacji o NF bo sa przypadki które bardzo pasują do rekli
Wiara pokonuje kazdą odległość, a wytrwałość zdobędzie każdą górę
Aga80
swój człek
 
Posty: 108
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2007 5:45 pm

Re: Gąbczak

Postprzez moto_kate » N kwi 25, 2010 8:45 pm

Uważam, że to bardzo dobry pomysł, jeśli pojawi się taki wątek ze szczegółowymi informacjami, to chętnie przykleję, żeby był zawsze u góry.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Gąbczak

Postprzez Aga80 » Pn kwi 26, 2010 6:39 pm

porozmawiam z nfmama i innymi osobami z forum o NF o tym co u miieścieć i w jakiej formie to zrobić. dziękujemy za taka możliwość
Wiara pokonuje kazdą odległość, a wytrwałość zdobędzie każdą górę
Aga80
swój człek
 
Posty: 108
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2007 5:45 pm

Re: Gąbczak

Postprzez Python » So maja 01, 2010 4:56 pm

Dziś troche pozytywniej...Korzystając z wolnego dnia pojechalismy dzis rodzinka do Sopotu,Monciak,gofry,plaża,zbieranie muszelek.Morza tak spokojnego dawno nie widziałem.Siedząc tak sobie na piasku i patrząc na uśmiechniety świat dookoła i Karole grzebiąca w piasku jak mały brzdąc, udalo sie zapomniec o wszystkich tych problemach,o ktorych tu piszemy...I uświadomilo mi jedno-życie trwa i trzeba żyć tak jak wszyscy dookoła.Drugiej szansy mięc nie będziemy ..Carpe Diem!!!! :D
Python
swój człek
 
Posty: 286
Dołączył(a): So gru 05, 2009 4:53 pm
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gąbczak

Postprzez Python » So maja 01, 2010 5:47 pm

Z resztą ,znacie juz Karolcie z moich postów,a tu fotka z dzisiaj;
Obrazek
Python
swój człek
 
Posty: 286
Dołączył(a): So gru 05, 2009 4:53 pm
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gąbczak

Postprzez Python » N maja 02, 2010 5:54 pm

Dziś pierwszy raz po operacji córcia wsiadła na rower.Ze względu na ciągłe problemy z prawa strona ciała obawialismy sie czy wogóle da rade ruszyc,tymaczasem jak depnęła na pedały-i tyle ją było widać.Psychicznie bardzo jej to pomogło-sama to przyznała,że obawiała sie iz nie będzie mogła jeżdzic...
Python
swój człek
 
Posty: 286
Dołączył(a): So gru 05, 2009 4:53 pm
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gąbczak

Postprzez zielona311 » Pn maja 03, 2010 11:27 am

fajna ta twoja córcia... pewnie dogadały by się z Izką... pozdrawiamy serdecznie. :)
zielona311
bywalec
 
Posty: 59
Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 2:00 pm
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Gąbczak

Postprzez Python » Pn maja 03, 2010 1:51 pm

"pewnie dogadały by się z Izką"-zapewne :D A jak Izka ??? Pisalismy do Ciebie na gg,ale bez odpowiedzi ostatnio.
Python
swój człek
 
Posty: 286
Dołączył(a): So gru 05, 2009 4:53 pm
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gąbczak

Postprzez Agnieszka46 » Pn maja 03, 2010 7:21 pm

Śliczna ta twoja córeczka... jak tak patrzę na nią to widzę swoją córkę,taka podobna , a już ponad 3 lata nie ma jej wśród nas ...była trochę starsza od twojej , a wydaje się mi jakby to działo się dziś. Pozdrawiam.





















































































pozdrawia
Agnieszka46
nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn gru 04, 2006 9:04 pm

Re: Gąbczak

Postprzez Python » Pn maja 03, 2010 8:32 pm

Agnieszko-czytlaem Wasza historie,i powiem szczeże zastanawiałem się czy umieścic fotke Karolci-włnsie dlatego że mozna sprawic pryzkrosc rodizcom ktorych dzieci są juz "po lepszej stronie lustra"...Jednak ..piszemy tutja o tak osobistych sprawach,iz w pewnym momencie niektóre osoby z forum wydaja sie bliskie jak część rodziny..
Gorąco pozdrawiam!
Python
swój człek
 
Posty: 286
Dołączył(a): So gru 05, 2009 4:53 pm
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gąbczak

Postprzez nfmama » Pn maja 03, 2010 9:42 pm

sliczna dziewczyna :-) naprawdę i ma w sobie duuuuzo wewnętrznej radosci. to widac
nfmama
swój człek
 
Posty: 367
Dołączył(a): So lip 11, 2009 3:52 pm

Re: Gąbczak

Postprzez zielona311 » Wt maja 04, 2010 9:03 am

Strasznie mi przykro ,że nie mogę się z Wami kontaktować- od miesiąca(!) nie mam swojego kompa-mamy poważne kłopoty i nie możemy się ponownie połączyć z netem(długa historia-nieważne) wszystkie 'moje' kontakty na innych kompach nie działają. pozdrawiam.
zielona311
bywalec
 
Posty: 59
Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 2:00 pm
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Gąbczak

Postprzez Python » Pt maja 21, 2010 7:15 am

Kochani-małe pytanko.Dzis mija 7 miesicey od operacji-córa w kondycji świetnej-niedowład lekki ejst-ale to juz szczegóły-prawie niezauważalny-codzienna rehabilitacja daje swoej.Inna sprawa-zauważylismy iż od zabiegu córa jest bardzow rażliwa na mocne jasne światło-tzn częściej ja razi niz wcześniej-czy u Was lub Waszych bliskich jest,bylo podobie-nei wiem na logike-moze to wynik podrażnienia nerwu wzrokowego?Pzdr.
Python
swój człek
 
Posty: 286
Dołączył(a): So gru 05, 2009 4:53 pm
Lokalizacja: Trójmiasto

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości