ból głowy po operacji

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

ból głowy po operacji

Postprzez anominka » Pt sty 12, 2007 7:42 am

witam wszystkich... moj bliski znajomy jest niecaly miesiac po wycieciu /calkowitym/ glejaka, teraz dosc czesto narzeka na bole glowy, bol oczu i zmecznie - czy to jest naturalne po takiej operacji?
Dodam ze to nie jest pierwsza operacja w tym miejscu, gdyz po przebytym wypadku przeszedl juz 4 operacje w celu pozbycia sie miedzy innymi krwiakow. Glejak przyszedl dopiero pozniej:(
anominka
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt sty 12, 2007 7:34 am

Postprzez olek1 » So sty 13, 2007 4:25 pm

:(
moja siostra po operacji miała bardzo silne bóle głowy przez długi okres czasu .
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez dorotabielska1 » Pt sty 19, 2007 10:14 pm

Mój tata jest także miesiąc po operacji i też ma bóle głowy oraz szum w uszach.
DOROTA
dorotabielska1
nowy
 
Posty: 20
Dołączył(a): So gru 30, 2006 9:45 pm
Lokalizacja: JAWOR

Postprzez olek1 » Pt sty 19, 2007 10:34 pm

tak pamietam .. siostra tez ciągle mówiła o tych szumach .
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez dorotabielska1 » So sty 20, 2007 10:11 pm

Olek. Czy twojej siostrze długo dokuczał ten szum w uszach? CZy można to złagodzić. W szpitalu laryngolog przepisał tacie leki , ale narazie nie ma zmian.
DOROTA
dorotabielska1
nowy
 
Posty: 20
Dołączył(a): So gru 30, 2006 9:45 pm
Lokalizacja: JAWOR

Postprzez olek1 » N sty 21, 2007 12:43 am

wiesz... właściwie jej nigdy to nie minęło :( .. żaden lekarz nie potrafił powiedziec co to moze byc .. powiedział tez , ze po operacji neurologicznej , zawsze sa jakieś skutki uboczne . i akurat siostra ma szumy. powiedział tez , że na swiecie jest masa osób które moją szumy , nie mając operacji.rzeczywiscie klikając w google szumy uszne.. jest sporo postów .
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez krzyszu » Wt lut 27, 2007 1:16 pm

Niechce zaczynać nowego tematu dlatego napisze wtym. Jestem pół roku po operacji odniedawna kiedy w wstaje rano z łóżka w miejscu gdziee miałem "sklejaną" czaszke boli mnie głowa głównie przy schylaniu się lub przy gwałtownych ruchach. Do lekarza termin mam dopiero w kwietniu więc chciałem was zapytac może ktoś z was bedzie wiedział czy to normalne.
krzyszu
nowy
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt paź 27, 2006 2:38 pm
Lokalizacja: katowice

Postprzez Rafał » Pt mar 02, 2007 10:45 am

Witam !

Jestem miesiąc od usunięcia operacyjnego glejaka anaplastycznego G-3.

Głowa mnie nie boli, ale lekarz przepisał mi Cataflam - lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w tabletkach. Przyjmuję go trzy razy na dobę.
Rafał
świeżynka
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 8:05 am
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości