WAŻNE OGŁOSZENIE - nagranie nt. Temodalu dla Polsatu

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Re: WAŻNE OGŁOSZENIE!!!

Postprzez kocury233 » Pn lip 21, 2008 9:08 pm

witam samograj ja przeczytalam twoja wypowiedz i wiem ze ty robilas to dla nas! i za to cie podziwiam bo nie balas sie stawic czola ludziomz nfz. a w kontekscie mojej wypowiedzi bylo to ze ktos inny moze tak to odebrac (przepraszam za zle sformulowanie zdania ). dlatego cie podziwiam i szanuje bo widze jak walczysz z ta choroba. i szkoda ze nie bedzie cie na forum bo takze dobrze sluzylas rada i wsparciem,ale przeczytalam na jakiej stronce idzie cie znalezc. jeszce raz przepraszam za zle sformulowanie.
kocury233
swój człek
 
Posty: 233
Dołączył(a): Śr cze 11, 2008 9:21 am

Re: WAŻNE OGŁOSZENIE!!!

Postprzez Monika85 » Pn lip 21, 2008 9:14 pm

AZA napisał(a):czytam Twój wpis Ania o godz.22 - teraz wróciłam od Taty.....
zobacz.....po Twoim poście, po Twojej prośbie - cisza..........jak makiem zasiał...........
zadaję sobie pytanie: Ania, po co to wszystko?



zaczeło sie od tego niestety.....
Monika85
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2008 6:41 pm

Re: WAŻNE OGŁOSZENIE!!!

Postprzez martuch » Pn lip 21, 2008 11:21 pm

samograj, aj aj aj nie idź sobie nigdzie. twoje posty zawsze były ważne bo było w nich mnóóóstwo wiary z której i ja poniekąd czerpałam. nie tylko ja.
rzadko tu bywam, mam wstręt do wszystkiego co związanie z tą chorobą, teraz wpadłam zobaczyć co nowego i dopiero przeczytałam wszystko co się działo/dzieje, kurczeee aajajajajajjj niedobrze że zostałaś tak sama. 100% że wypadłaś bardzo dobrze, w dobrych sprawach zawsze się dobrze wypada. trzymaj się mocno-najmocniej. i nie patrz na garstkę osób, którym najwyraźniej twoja obecność przeszkadza - pomyśl o reszcie, która z twoich wiadomości czerpie niesamowitą siłę!!!
martuch
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 4:57 pm

Re: WAŻNE OGŁOSZENIE!!!

Postprzez Ola » Wt lip 22, 2008 7:36 am

Martuch, jeśli chcesz sytuację załagodzić, nie dolewaj z uśmiechem na twarzy oliwy do ognia :)
Nikomu nikt nie przeszkadzał. Przeszkadzały pewne zbędne słowa i zachowania.

Pozdrawiam
Ola
 

Re: WAŻNE OGŁOSZENIE!!!

Postprzez kocury233 » Wt lip 22, 2008 9:09 am

dziewczyny piszmy co u naszych bliskich bo to jest forum o nich a niech nowi uzytkownicy czerpia wiedze z naszych doswiadczen a nie lekcji jak sobie wypominac. bylo minelo juz czasu nikt nie cofnie. a szkoda zasmiecac forum wypominaniem. ok. jAK u waszych znajomych. moj tata jest po 7 lampach w gliwicach czeka a radioterapie stereotaktyczna. obecnie oslabiony. ale martwi mnie fakt ze zaczelo ostatnio ,, narywac" mu reka w ktorej ma bezwlad atak mial jak dostal atku padaczki. bierze leki na nia
kocury233
swój człek
 
Posty: 233
Dołączył(a): Śr cze 11, 2008 9:21 am

Poprzednia strona

Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości