Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » So kwi 25, 2015 10:46 am

Hej... u mnie od kiedy zdiagnozowano i zoperowano glejaka IV we wrzesniu 2013 jest OK. Wróciłam do pracy i obecnie nie przyjmuję żadnych leków- jedynie bioswellie z kurkumą, czarnuszkę i ostatnio zaczełam pić czystek.. Bardzo dużo daje jednak podejście- o ile się da to zapmnienie o chorobie i powrót do normalnego życia. Unikam mięsa, słodyczy, alkoholu ale bez przesady... jem jak najwiecej nieprzetwarzanych produktów... ostatnio też czosnek niedzwiedzi... i jest dobrze- oby jak najdłużej... Jesli ktos jest na początku walki to niech nie kieruje się inforamcjami z internetu- glejak=wyrok.... kazdy jest inny nawet nie kazde leczenie jest schematowe... Trzymajcie sie :*:*:*:*
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez aaggi » Pn kwi 27, 2015 8:27 am

Super że u Ciebie wszystko dobrze bardzo się ciesze :) Jest dobrze i tego sie trzymajmy :) :*
aaggi
swój człek
 
Posty: 217
Dołączył(a): Pt kwi 04, 2014 1:04 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez Mara41 » Śr kwi 29, 2015 9:50 pm

Piotr w sobotę idzie do szpitala... W poniedziałek 4 maja - operacja. Guz odrósł około 3 cm.
Maria.grabownica cieszę się, że u ciebie wszystko jest ok. Jesteś naszą nadzieją! :D
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez aaggi » Cz kwi 30, 2015 2:53 pm

Trzymam kciuki, bedzie dobrze buzka
aaggi
swój człek
 
Posty: 217
Dołączył(a): Pt kwi 04, 2014 1:04 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez Mara41 » Śr maja 06, 2015 7:44 am

Operacja trwała nie trzy, a siedem godzin. Pan doktor usunął odrost, małą zmianę w jednej części, większą w drugiej i loża pooperacyjna jest czysta. Po pierwszej operacji Piotr spędził dwa tygodnie na sali pooperacyjnej i tydzień na ogólnej. Miał niedowład lewostronny itp. Po tej wygląda i zachowuje się, jakby żadnej operacji nie miał!!!!! :D Na pooperacyjnej był jedna dobę. Pięć godzin po operacji gadał jak najęty i machał wszelkimi kończynami w celach demonstracyjnych oczywiście. Jak dobrze pójdzie to w sobotę wróci do domu! :D Co do dalszego leczenie, to decyzja za 3 tygodnie, po wynikach histopatologicznych. A tak w ogóle to uczulił się na kontrast. Myśleliśmy, że to wina leku przeciwpadaczkowego, ale to jest interakcja leku z kontrastem. Co go podleczymy, to za kontrastują i od nowa :(
Życzymy wszystkim ZDROWIA!!!!
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » Śr maja 06, 2015 8:11 am

Mara bardzo się cieszę :)) Trzeba nam takich informacji że jednak DA SIĘ i trzeba wierzyć :)mieć nadzieję i nie załamywać się tylko robić wszystko by było lepiej :*
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez aaggi » Śr maja 06, 2015 9:27 am

super, pozytywnie! ciesze sie bardzo :)
aaggi
swój człek
 
Posty: 217
Dołączył(a): Pt kwi 04, 2014 1:04 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez atreg1974 » Śr gru 23, 2015 10:17 am

Bardzo długo mnie nie było. Potrzebowałam trochę czasu... Przegraliśmy... Jarek zmarł pod koniec czerwca. To już pół roku.......
atreg1974
nowy
 
Posty: 38
Dołączył(a): N lip 06, 2014 6:39 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez aaggi » Cz gru 24, 2015 11:21 am

atreg1974 bardzo mi przykro :( Łatwo na pewno nie jest, nie wiem nawet czy to możliwe, teraz Święta...trzymaj się dzielnie :(
aaggi
swój człek
 
Posty: 217
Dołączył(a): Pt kwi 04, 2014 1:04 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » Cz gru 24, 2015 12:44 pm

TrzymajMY się w te Święta bo kto wie co będzie (czy będziemy) tutaj za rok...
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez Mara41 » Wt lut 02, 2016 11:26 pm

maria.awaria co u ciebie?
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » Śr lut 03, 2016 10:24 am

hej hej co u mnie hmm... leżakuje przeziębiona w domu bo jutro jadę do Gliwic na rezonans na 12:00 po 3 miesiącach chyba.. ogólnie OK- bez zmian- nie mam żadnych nowych dolegliwości związanych z tym paskudnym lokatorem... tutaj mniej zaglądam, bo jednak "więcej się dzieje" na facebook' owej grupie "guzy mózgu"... a co u Ciebie Mara hmm jak się trzymasz? ja wyniki- tzn kontrole i tak będę miała dopiero 16.02, a jutro tam niczego się nie dowiem. Zresztą tak jak pisałam tutaj czy tam- nie godzę się na żadną chemie, radio- w razie konieczności zamykam się w domu i stosuje naturalne metody...
Ale mam nadzieje ze na razie wszystko jest OK :*
Całuje i trzymajcie proszę kciuki :*
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » Wt lut 16, 2016 6:49 pm

Hej hej dobrymi wiadomościami warto się dzielić :) Dziś byłam w Gliwicach na kontroli i wynikach rezonansu z 4.02.16 jest DOBRZE- loża się zmniejsza :) ale miałam nadzieję- wierzyłam, że tak będzie- nie o tym...otóż ostatnim razem pytałam Panią doktor o RSO i ona na mnie wtedy napadła, że jej „wiedza kliniczna nie wchodzi w taki zakres i żebym się nie wygłupiała”. Dziś w rozmowie i omawianiu opisu zapytała mnie „ czy stosuje Pani czary mary?” udałam, że nie wiem o czym mówi a ona, że olej z konopi więc powiedziałam, że też... a ona że nie ma nic przeciwko bo jak widać pomaga a nie szkodzi... idą zmiany :)
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez Mara41 » Cz lut 18, 2016 9:47 am

Cudowna wiadomość!!!! W Polsce chyba jesteś jedyny tak dobrze rokującym pacjentem!!! Nie mogę znaleźć cię na FB
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » Cz lut 18, 2016 10:27 am

uwierz mi że nie... no i bez przesady- wygrana walka ... ale duuzo przede mną.. to mimo wszystko glejak..
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Poprzednia strona

Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości