Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Czym jest glejak? Jak się leczyć?
Informacje o diagnostyce, stosowanych terapiach, lekach i procedurach - leczeniu operacyjnym, chemio- i radioterapii.

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » Pn mar 02, 2015 11:09 am

Jasne pytaj o co chcesz :)
Ja od początku tzn po operacji w Bydgoszczy, jestem pod opieką Gliwic. Tam byłam na całym cyklu 42dniowej radiochemii, cyber i kontrolach... Po kontroli moja dr prowadząca powiedziała że pasuje zrobić 2 lampy cyber noża i wyznaczyła mi termin przyjęcia na oddział. Cyber jest w masce na bardzo twardym stole, tzn pod głową ja miałam coś twardego, klocek jakiś. No i dłuży się leżenie. Jeśli tato ma jakąś ulubioną płytę to mogą mu puścić..
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » Wt mar 03, 2015 7:40 pm

Kochani!!! Jak niektórzy stąd już wiedzą, jestem po wynikach i kontroli w Gliwicach. Takich informacji tutaj brakuje więc dzielę się z Wami dając nadzieję!! Resztkowy naciek podejrzany o pozostałość ZMNIEJSZYŁ SIĘ :)))))po 3 miesiącach od ostatniego rezonansu i bez leków, oprócz ziołowych suplementów no i modlitw oczywiście :) Czyli należy wierzyć że GLEJAK TO NIE WYROK!!! obym jak najdłużej mogła tak pisać tutaj :):):):) Dziękuję za wszystkie dobre słowa i zaciśnięte kciuki :*:*:*:*:*
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez dzeybi » Śr mar 04, 2015 12:41 am

I koniec z bólami głowy, gratuluję:)
dzeybi
bywalec
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 12, 2013 5:27 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » Śr mar 04, 2015 8:30 am

no tak :) mam nadzieję, że przynajmniej do czerwca ;)
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez aaggi » Śr mar 04, 2015 11:14 am

Super strasznie sie ciesze :))
aaggi
swój człek
 
Posty: 217
Dołączył(a): Pt kwi 04, 2014 1:04 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez Mara41 » Pt mar 06, 2015 3:36 pm

Super wieści!!!!!
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez Mara41 » So mar 07, 2015 1:04 am

:( U nas niestety złe
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » So mar 07, 2015 7:53 am

Co się dzieje Mara hmmm??
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez Mara41 » Pn mar 09, 2015 3:43 pm

Po 5 miesiącach "normalnego" życia zaczyna się wszystko walić. Wyniki MR są nieciekawe... 24 mamy wizytę na Ursynowie i zobaczymy co dalej. Niedowład wrócił, sił brakuje, ale zaczyna robić różne dziwne rzeczy np.siedzieć w wannie bez wody, zakręcać zawór od pralki zamiast kran z wodą, dużo można by wymieniać.
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez aaggi » Śr mar 11, 2015 9:21 am

Mara41, przykro mi ze nie jest tak jak powinno :( Na pewno nie jest Tobie łatwo, dasz rade. Trzymam jednak kciuki zeby bylo lepiej.
aaggi
swój człek
 
Posty: 217
Dołączył(a): Pt kwi 04, 2014 1:04 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez Mara41 » Śr mar 25, 2015 1:39 pm

Moi mili,
u nas wznowa. Dzisiaj jadę zapisać Piotra do neurochirurga I napiszę co dalej. Wczoraj lekarz za moją zgodą zaczął delikatne uświadamianie..... Piotr przyjął informacje całkiem spokojnie. Zdaję sobie sprawę, że jest to spokój tylko pozorny, ale musi to sobie jakoś poukładać.
No i zapomniałam napisać, że wygląda jak po poparzeniu słonecznym. Całe ciało ma czerwone, skóra się łuszczy (złazi płatami). Podobno to skutek uboczny po leku przeciw padaczkowym. Od 5 dni ma zmieniony. Zobaczymy, czy to coś zmieni.
ZUS orzekł, że zasiłek rehabilitacyjny Piotr będzie otrzymywał do sierpnia.
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez aaggi » Śr mar 25, 2015 4:23 pm

Mara41, przykro mi :(
To świństwo niestety nie daje o sobie zapomnieć :( daj znac co dalej. Trzymaj sie Kochana.
aaggi
swój człek
 
Posty: 217
Dołączył(a): Pt kwi 04, 2014 1:04 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez Mara41 » Wt mar 31, 2015 9:22 pm

Dzisiaj byliśmy u lekarza. Doktor powiedział Piotrowi prawdę i przyjął to bardzo dzielnie (przynajmniej na zewnątrz). Zapytał, czy może wszystko jeść i pić bez tych śmiesznych diet. A lekarz stwierdził, że w rzeczy samej. Z tego powodu był zadowolony i po powrocie do domu dał upust swoim kulinarnym żądzom... Zastanawia się, czy nie przehulać wszystkich oszczędności i w tym temacie dostał ode mnie pełne poparcie.
Co do faktów, to po świętach idzie do szpitala i po szczegółowych badaniach przejdzie drugą operację. Stwierdził, że do stracenia nic nie ma.
Wszystkim życzymy spokojnych i zdrowych świąt Wielkanocnych. Nie pełnych radości, bo mam świadomość, że nie dla wszystkich będą wesołe.
Trzymajcie się kochani. Dam znać po świętach co ustalili.
Mara41
bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): Wt paź 14, 2014 8:22 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez atreg1974 » So kwi 11, 2015 8:58 pm

Nie było mnie tu wieki, ale widzę, że mój wątek żyje ....żyje Waszym życiem. Waszą miłością, nadzieją i wiarą. U Nas walka z wiatrakami. Nieublagalna wznowa. Z dnia na dzień jest gorzej. Przykre, ale niestety prawdziwe. Walczcie o każdy dzień o każdą chwilę. Miejcie w sobie wiarę, nadzieję i siłę. A ze swojej strony proszę Was o modlitwę.
atreg1974
nowy
 
Posty: 38
Dołączył(a): N lip 06, 2014 6:39 pm

Re: Wiara, nadzieja, miłość - modle się o cud

Postprzez maria.awaria » Cz kwi 16, 2015 8:40 am

Atreg :*:*:*dobrze, że jesteś...martwiłam się o Was... Trzeba wierzyć :*
maria.awaria
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): So maja 03, 2014 12:15 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Choroba, objawy, diagnoza i leczenie konwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości