POLECAM: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny BYDGOSZCZ

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

Postprzez Ada » N gru 30, 2007 11:49 pm

naprawde w tym szpitalu wiedza jak leczyc guzy mozgu nieoperacyjne???
Ada
świeżynka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr gru 12, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Poznań

Postprzez MonikaWrońska » Pn gru 31, 2007 3:38 pm

Witam. Jeżeli chodzi o leczenie to w tym szpitalu lekarze wiedzą jak leczyć i w jaki sposób. Ja mialam guza mózgu z wodogłowiem i nie było dlamnie żadnych szans jednak prof. Harat powiedział że wie jak to wyleczyć . Guz nieoperacyjny a ja jednak jestem po trzech operacjach i dzisiaj piszę do Ciebie
MonikaWrońska
świeżynka
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt gru 14, 2007 1:18 pm
Lokalizacja: Malbork

szpitale

Postprzez gienia997 » Śr sty 02, 2008 11:04 am

Witam.Często tutaj nie jestem,ale chcę się wypowiedzieć.Mój kuzyn był leczony w Szczecinie ,powiedzieli lekarze ,że w jego przypadku operacji nawet nie ma mowy ,a miał gwiazdziaka 3 st. przeszedł radioterapie w Szczecinie .Przedtym pani prof. dobitnie powiedziała że, to jest tylko podtrzymanie życia.Po dwóch miesiącach zaczęły się ataki padaczki,zdecydowali zarejestrować się u prof. Harata ,pojechali 4 grudnia w Bydgoszczy odbyła się operacja wielki sukces wszysko wycieli ,brak komórek rakowych.Dzięki wam wszyskim i tego forum,dobrze że jesteście.A Bydgoszcz bardzo polecami prof.Harata.
gienia997
nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt sie 21, 2007 9:28 am
Lokalizacja: stargard Szcz

Postprzez MonikaWrońska » Śr sty 02, 2008 12:08 pm

Bardzo się cieszę że twój kuzyn jest już "zdrowy", gorąco pozdrawiam i życzę zdrowia.
MonikaWrońska
świeżynka
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt gru 14, 2007 1:18 pm
Lokalizacja: Malbork

szpitale

Postprzez gienia997 » Śr sty 02, 2008 9:59 pm

Moniko bardzo mnie cieszy,że bardzo dobrze się czujesz i kazdemu życzę aby trafił na tak dobrych lekarzy, jakim jest prof, Harat dzieki niemu kuzyn poczuł, że są jeszcze lekarze oddani pacjentom i ratują jak tylko mogą .Moniko bardzo dziękuję za ciepłe słowa i za otuche Wam Wszystkim.Pozdrawiam ze Stargardu Szcz
gienia997
nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt sie 21, 2007 9:28 am
Lokalizacja: stargard Szcz

Postprzez MonikaWrońska » Cz sty 03, 2008 1:14 pm

Dziękuj. Wieżęw to że będzie dobrze pa.
MonikaWrońska
świeżynka
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt gru 14, 2007 1:18 pm
Lokalizacja: Malbork

Postprzez DarekM » So sty 12, 2008 2:23 pm

chciałbym się dowiedzieć o możliwości leczenia mojego przypadku. jestem po operacji wszczepienia stymulatora rdzenia, który został wykonany w klinice neurochirurgii MSWiA w Wa-wie. Mam coraz większe problemu z kręgosłupem co uniemożliwia mi normalnego funkcjonowania. Polega to na bólach ręki, oraz słabszą jej siłę, jednocześnie przy narastającym bólu kręgosłupa, stymulacja zostaje zakłócona, a to powoduje ból kończyn dolnych, który miałem już wcześniej przed operacją. Czy jest możliwość uzyskania pomocy w Waszej klinice? Proszę o odpowiedź i kontakt.
DarekM
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): So sty 12, 2008 2:18 pm

Postprzez moto_kate » So sty 12, 2008 7:31 pm

DarekM napisał(a):chciałbym się dowiedzieć o możliwości leczenia mojego przypadku. jestem po operacji wszczepienia stymulatora rdzenia, który został wykonany w klinice neurochirurgii MSWiA w Wa-wie. Mam coraz większe problemu z kręgosłupem co uniemożliwia mi normalnego funkcjonowania. Polega to na bólach ręki, oraz słabszą jej siłę, jednocześnie przy narastającym bólu kręgosłupa, stymulacja zostaje zakłócona, a to powoduje ból kończyn dolnych, który miałem już wcześniej przed operacją. Czy jest możliwość uzyskania pomocy w Waszej klinice? Proszę o odpowiedź i kontakt.


Nie bardzo rozumiem. To forum jest poświęcone problemowi glejaka wielopostaciowego, a ogólniej ujmując nowotworom mózgu. Twój problem nie ma z tym żadnego związku, a ani ja, ani chyba nikt z tu obecnych nie ma doświadczenia w tym temacie. O ile wiem, nie ma też wśród nas lekarzy, w tym z tytułowej kliniki, więc nie wiem, co masz na myśli, pisząc o pomocy w "naszej" klinice. :?: Zwróć się bezpośrednio do tamtejszych lekarzy - to jest forum pacjentów i ich rodzin, nie mamy niestety takiej wiedzy, by odpowiedzieć na twoje pytanie.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez MonikaWrońska » N sty 20, 2008 9:08 am

Niezgadzam się z tym co napisała poprzedniczka.Oczywiście, że możesz zgłosić się do tego szpitala, byłam ich pacjętką i wiem, że przeprowadzają operacje na kręgosłup.Napewno lepiej będzie skontaktować się z lekarzem z tego szpitala i on Ciebie poinformuje co można dalej z tym zrobić no i oczywiście czy oni się tego podejmą.Życzę powodzenia i głowa do góry.
MonikaWrońska
świeżynka
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt gru 14, 2007 1:18 pm
Lokalizacja: Malbork

Postprzez Ola » N sty 20, 2008 11:33 am

Moniko, to oczywiste, że może się zgłosić do tego szpitala i nie potrzebuje naszej aprobaty do tego. Chodzi o to, że nie mamy pojęcia o schorzeniach kręgosłupa i nie wiemy czy i jak lekarze z Bydgoszczy mogą Darkowi pomóc. To problem zupełnie niezwiązany z glejakiem.
Pozdrawiam ciepło :)
Ola
 

Postprzez inez_99 » Śr sty 23, 2008 12:18 pm

Tak zgadza sie Prof Harat wspanialy czlowiek i specjalista mozna oddac sie w jego rece i nie obawiac sie o nic. Polecam :!: aa i warto wspomniec o personelu tego oddzialu - osoby tam pracujace maja duzo serca do pacjentow zawsze mili chc pracuja na najwyzszych obrotach. Z tego co wiem to operacje na kregosłup tez robia i nawet na tym ze oddziale neurochirurgii
inez
inez_99
świeżynka
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr sty 16, 2008 11:49 am

Postprzez inez_99 » Śr sty 23, 2008 12:20 pm

natomiast naprawde uwazajcie na szpital w krakowie na ul Botanicznej tam jest jakis koszmar zero wyczucia zero taktu traktuja pacjeta jak by mial angine a nie tak powazna chorobe a fachowosc lekarzy? no coz...
inez
inez_99
świeżynka
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr sty 16, 2008 11:49 am

Postprzez Pawel1987 » Śr lut 13, 2008 12:35 am

mój tata był operowany przez prof Harata 2 razy, a jutro alb o pojutrze idziemy na konsultacje :/ bo niestety chyba wznowa :(
Pawel1987
swój człek
 
Posty: 108
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:04 pm

Postprzez MonikaWrońska » Śr lut 27, 2008 12:20 pm

Cześć mam nadzieję że wszystko będzie w porzadku z Twoim tata i wieżę w że tak będzie . Trzymam kciuki.
MonikaWrońska
świeżynka
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt gru 14, 2007 1:18 pm
Lokalizacja: Malbork

Poprzednia strona

Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości