Polecam / nie polecam

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

Re: Polecam / nie polecam

Postprzez sebastian » Cz sie 27, 2009 6:48 pm

Witaj serdecznie użytkowniku Magda mam do ciebie kilka pytań ale nie wiem czy zdołasz mi pomóc chciałbym się od ciebie dowiedzieć jeśli oczywiście można jaka panuje atmosfera na oddziale neurochirurgii w Kaliszu bo ja tam prawdopodobnie będę miał zakładaną nową zastawkę bo niestety w Poznaniu odmówili mi przyjęcia do szpitala a niestety mój stan zdrowia zamiast się polepszać to się pogarsza już mam tego wszystkiego dość mam nadzieje że pan Doktor Strohm mi pomoże i wyleczy mnie ale w końcu założy mi nową zastawkę bo tak samo mi powiedział że wymiana zastawki jest konieczna chirurg dziecięcy który mnie operował i wstawiał mi zastawkę w latach młodosci i ostatnie pytanie do ciebie jaka panuje atmosfera na oddziale neurochirurgii jaki tam jest personel medyczny i czy można polegać na lekarzach z tego szpitala i powiedz mi gdzie się mieści ten oddział Neurochirurgii w Kaliszu bo ja za bardzo nie wiem i gdzie najpierw przy przyjmowaniu na oddział Neurochirurgii to gdzie się trzeba udać czekam na odpowiedź i pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum i życzę powodzenia w codziennym życiu bo wiem że jest to strasznie trudne w tak trudnych czasach jeszcze raz życzę wytrwałości pozdrawiam
sebastian
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz sie 27, 2009 5:57 pm

Re: Polecam / nie polecam

Postprzez moto_kate » Cz sie 27, 2009 7:11 pm

To chyba będzie tu:
http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Blok-ope ... 41396.html
Ale lepiej zadzwonić i się upewnić.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Polecam / nie polecam

Postprzez ewelina392 » Śr maja 12, 2010 8:41 am

Polecam prof. Koziarskiego ze Szpiatala na Szaserów w Warszawie. Podjął się operacji, której nikt inny nie chciał przeprowadzić.
ewelina392
świeżynka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt sty 08, 2010 7:39 pm

Poprzednia strona

Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości