hospicjum

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

hospicjum

Postprzez joannapoznan » Śr sie 09, 2006 3:45 pm

Jakie sa wasze doświadczenia z hospicjami, mama dostała dzisiaj skierowanie :(
joannapoznan
nowy
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn cze 05, 2006 12:52 pm
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Agnieszka » Cz sie 10, 2006 3:56 am

Witaj,
My korzystalismy z pomocy hospicjum w Plocku. To byla jedna z lepszych decyzji podczas naszej 10 miesiecznej walki. Nie wiem gdzie mieszkacie, ale dla nas pielegniarki, lekarze z hospicjum domowego byli wybawieniem. Moja Mama czula sie przy nich bezpiecznie. To byli wspaniali ludzie i wspaniala obsluga.
Pozdrawiam,
Agnieszka
Agnieszka
nowy
 
Posty: 27
Dołączył(a): So cze 03, 2006 6:39 pm

Postprzez Ania B-J » Cz sie 10, 2006 5:44 am

> My korzystalismy z pomocy hospicjum w Plocku.

My też korzystamy z tego hospicjum, tyle że domowego w Płocku.
Mamy telefony na komórki do pielęgniarek. Standardowo przyjeżdzają co półtora tygodnia. Doradzaja, robią analizy w razie potrzeby, korygują leki.
Ania B-J
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): So cze 03, 2006 8:59 pm

Postprzez joannapoznan » Cz sie 10, 2006 9:49 am

my mieszkamy w poznaniu i też zapisuję mamę do hospicjum domowego. Dzięki za wypowiedzi, myślę że jakkolwiek strasznie brzmi nazwa to bedzie miała dzięki temu zpewnioną najlepsza opiekę, teraz jak coś się dzieje to lądujemy w szpitalu, przebijamy się przez kombinat, opowiadamy po raz setny naszą historię i 5 godzin później jedziemy do domu. Mam nadzieję, że tu znajdziemy bardziej indywidualne podejście.
joannapoznan
nowy
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn cze 05, 2006 12:52 pm
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości