Nazwiska lekarzy

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

Nazwiska lekarzy

Postprzez aleksandra » So mar 10, 2007 11:30 pm

Czytam to co jest na tej stronie i zastanawiam sie nad jednym. Polecamy sobie nawzajem dobrych lekarzy podajac ich nazwiska. Jak piszemy o tych zlych - to albo inicjaly, albo nic. To tylko do tych zlych ma zastosowanie "ustawa o ochronie danych osobowych". Jezeli w moim przypadku p. dr Kepka z Instytutu Ongologii w sierpniu 2006 r. powiedziala mojemu Tacie, ze moze mu zaoferowac tylko pomoc paljatywna bo innej pomocy Instytut nie moze dac (o Temodalu nic nie bylo, a na dodatek p. doktor stwierdzila wznowe, ktorej nie bylo!!!!!). Dla wyjasnienia - po usunieciu glejaka IV Tata mial tylko naswietlania. To co p. doktor powiedziala to bylo po naswietlaniach.
Pani Kepka byla bardzo niemila i w trakcie wizyty skoncentrowana na sobie a nie na pacjencie.
Nie zapomne takiej sytuacji. Po stwierdzeniu p. K - ze tu juz nic nie da sie zrobic ew. kontakt z neurochirurgiem, ktory operowal (zanim ja zdazylam zareagowac) tata sie zapytal - To jak ja mam do tego lekarza dotrzec? pani doktor stwierdzila - to ja karetke mam panu zalatwic?
A niech po tym co tu napisalam pani doktor do sadu mnie pozywa o znieslawienie. Popatrzymy sobie w dokumentacje. Na koniec, nie zwyciezylismy glajaka, ale tata jakos sie trzyma. Nie bojmy sie mowic o tych zlych, nieprzyjaznych lekarzach z nazwiska. Ja nie boje sie jak p. Kepka bedzie mnie oskarzala.
aleksandra
swój człek
 
Posty: 139
Dołączył(a): Śr sty 17, 2007 9:51 pm

Postprzez gocha » N mar 11, 2007 1:03 pm

'skoncentrowana na sobie a nie na pacjentach' - świetnie to ujęłaś, rzeczywiście tak jest. a na podstawie komentarzy tej pani możnaby napisać antypodręcznik dla przyszłych onkologów. mistrzostwo w dołowaniu jednym zdaniem. zastanawiałam się kiedyś czy mając tak głębokie przekonanie o nieskuteczności i bezsensie swoich działań lekarz ma szansę wyleczyć kogokolwiek.
no ale ona uchodzi za jednego z najlepszych specjalistów od radioterapii w CO. i ma opinię uczciwej (tzn nie bierze łapówek) - rzeczywiście takie zrobiła na mnie wrażenie (czego o niektórych innych lekarzach z tego CO nie mogłabym już napisać).
gocha
swój człek
 
Posty: 294
Dołączył(a): So paź 28, 2006 3:25 pm

Postprzez irena » Pn mar 12, 2007 9:08 am

Aleksandro, nie bój sie o tym mówić, to nie jest tajemnicą jaki lekarz leczy naszych bliskich, to nie jest zniesłaawienie jesli piszesz ze ten akurat lekarz jest ordynarny. To osoba publiczna, musi sie liczyć z opiniami ludzi. Bardzo dobrze ze to napisałaś, to informacja dle ludzi którzy będą chcieli skorzystać z jej usług. A co do Temodalu to tak niestety lekarze podchodzą. Cały czas będę twierdzić że jest to lek dla wybranych, nam też na poczatku odmówili, pamiętaj że walczysz o życie, rób wszystko żeby go otrzymać ten lek nie pochodzi z kieszeni lekarzy tylko z naszych podatków, jeśli to nie pomoże musisz użyć ostrego języka, mi to pomogło, bądz dzielna i walcz
irena
swój człek
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 11:04 am

Postprzez moto_kate » Pn mar 12, 2007 10:19 am

Chciałabym coś w tej sprawie zrobić: http://aj-press.home.pl/glejak/phpBB2/v ... .php?t=309
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez martuch » Wt mar 13, 2007 10:05 pm

druga diagnoza mojego taty była od doktora/profesora/etc Ząbka, sławetnego mistrza neurochirurgii i konsultanta krajowego w tej dziedzinie - nie operujemy, nie ma szans, pół roku.
mama pojechała więc do doktora Bonieckiego z warszawskiej onkologii, doktor obejrzał wyniki i pyta mamy, kiedy operacja.. mama zdziwiona zapytała "ale jak to, przecież doktor ząbek powiedział ze to jest nieoperacyjne".. na co doktor Boniecki - "bo ząbek jest od mówienia, a my od leczenia".
tyle. skomentuje niech sobie każdy sam.

i jeszcze polecam doktora Radosława Michalskiego, też z onkologii, cudowny człowiek.
martuch
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 4:57 pm


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości