Prośba o adres

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

Prośba o adres

Postprzez iwonka35 » Pn gru 17, 2012 10:15 am

bardzo wszystkich proszę o podanie telefonu lub adresu do kliniki do Berlina dr Volgena (jeżeli źle napisałam to przepraszam). bardzo tego numeru potrzebuję i sprawa jest bardzo pilna. Z góry serdecznie dziękuję. Mój mail to iwkolota@interia.pl
iwonka35
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 8:58 am

Re: Prośba o adres

Postprzez marika1 » Śr gru 19, 2012 10:42 pm

wejdź na stronę szpitala w Berlinie www.meoclinik.de. Tam są wszystkie informacje teleadresowe. Lekarz nazywa się Siegfried Vogel profesor. Tel do kliniki 49 0 30 2094 4000. Ja tam dzwoniłam w sprawie mojego znajomego. Mnie powiedzieli, że trzeba przyjechać z pacjentem ale inni forumowicze twierdzą, że wystarczy sama dokumentacja. Wizyta Kosztuje 150,00 euro. Mój znajomy dostaje teraz chemię w CO w Warszawie. Po świętach będzie ostatni zastrzyk a potem dwa tygodnie przerwy i na ten czas planujemy wizytę w Berlinie. To jest pierwsza seria tej chemii. Mój znajomy na razie nie czuje się gorzej a lekarz podający chemię powiedział żeby najpierw wykorzystać metody konwencjonalne a jak one nie przyniosą rezultatu to dopiero inne ale czy wtedy nie będzie za późno?
Pozdrawiam
marika1
świeżynka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt gru 04, 2012 10:30 pm


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości