Poszukuję lekarza podającego Avastin

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

Poszukuję lekarza podającego Avastin

Postprzez avastin » Wt wrz 11, 2012 8:53 am

Jeżeli ktoś z Was zna takiego lekarza, albo na forum jest aktywny takie lekarz, to bardzo proszę o kontakt na priv. Z góry bardzo dziękuję.
avastin
nowy
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pn lip 23, 2012 1:10 pm

Re: Poszukuję lekarza podającego Avastin

Postprzez siamon » Cz sie 29, 2013 10:51 am

Mam pytanie do Was,czy jest ktoś kto załatwiał w Krakowie Oddział medycyny paliatywnej lub Hospicjum,
chodzi o to,gdzie są najkrótsze terminy przyjęć pacjentów.Będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź .
siamon
siamon
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 10:47 am

Re: Poszukuję lekarza podającego Avastin

Postprzez aszka1984 » Pt sie 30, 2013 5:46 pm

Moja Mama zmarla wlasnie na GMB IV w lipcu 2012. Calkiem niedlugo ( ok. 1-2 tygodnie jesli dobrze pamietam) czekalismy na miejsce w Szpitalu Uniwersyteckim na Paliacji (Zakład Badania i Leczenia Bólu, Sniadeckich 10), ale zostala tam przeniesiona bezposrednio z innego oddzialu Szpitala Uniwersyteckiego, poniewaz ze wzgledu na jej ciezki stan nie zgadzano sie na wypis do domu (i zdecydowanie odradzano wypis na wlasne żądanie). Ciężko mi określić, czy przyjęcia ' z zewnątrz' są traktowane inaczej i czy przeniesienia wewnątrz Szpitala Uniwersyteckiego mają jakieś pierwszeństwo.
Ten Oddzial na Sniadeckich nie ma niestety szczegolnie komfortowych warunkow (nawet nie wszystkie sale sa 1-osobowe), ale wszyscy specjalisci sa pod reka i nie ma problemu, jesli rodzina pragnie czuwac przy chorym nawet cala dobe.
aszka1984
świeżynka
 
Posty: 11
Dołączył(a): Cz lip 04, 2013 8:17 pm


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości