przychodnia na Ursynowie

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

przychodnia na Ursynowie

Postprzez Anna.R » Cz mar 01, 2007 7:49 pm

Witam,
Mam koszmarne doświadczenia z przychodni na Ursynowie. Zawsze czeka się godzinami, najpierw na przyniesienie karty, a potem na wizytę. Czy może wiecie, czy Ci lekarze przyjmują jeszcze gdzieś indziej? Chodzi mi o poradnię guzów mózgu.
Anna.R
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 7:44 pm

Postprzez aleksandra » Pt mar 02, 2007 12:07 am

Witaj Anno, ja mam bardzo złe doswiadczenia z Ursynowa. Takie same jak Ty chociaz dotyczyły kontaktów z radiologami - czyli juz po operacji i po naswietlaniach. Czy jesteś juz po kontakcie z neurochirurgiem?
aleksandra
swój człek
 
Posty: 139
Dołączył(a): Śr sty 17, 2007 9:51 pm

CO Ursynów

Postprzez Ania B-J » Pt mar 02, 2007 10:52 am

Faktycznie czeka się tam bardzo długo przed gabinetem nr 16. Wiem że dr K. Dyttus przyjmuje tez prywatnie, ale nie korzystalismy tdlatego nie dopytywałam się gdzie. Musisz uzbroić się w cierpliwość, idz najpierw sama chory niech dojdzie pózniej jak jest taka mozliwość. My bylismy zamiejscowi ale niektore osoby tak robia.
Ania B-J
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): So cze 03, 2006 8:59 pm

Postprzez Maksio » Pt mar 02, 2007 5:30 pm

Witajcie. Obserwuje to forum już od pewnego czasu. Moja mama też jest chora na guza mózgu. Wiem że dr Dyttus przyjmuje na Ursynowie w Mille Medica tel 022 408 01 10.
Maksio
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt mar 02, 2007 5:27 pm

Postprzez Anna.R » So mar 03, 2007 6:16 pm

Dziękuję za info. Próbowałam przyjść sama wcześniej, tak jak sugeruje Ania B-J, ale to i tak niewiele dało. Przyjechały chyba trzy karetki na raz i musieliśmy znowu czekać. To zbyt męczące.
Anna.R
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 7:44 pm

Postprzez gocha » Pn mar 05, 2007 8:45 am

ja mój gorący i serdeczny stosunek do onkologów nabyłam po wizytach właśnie w CO Ursynów.
mogę tylko napisać, że zgadzam się z Waszymi opiniami. bezduszność granicąca z lekceważeniem. mam nadzieję, że oddziały szpitalne są lepsze (aczkolwiek lekarkę moich dzieci o mały włos nie wykończyli na ginekologii, bo nie opłaciła się). przychodnia słuzy im chyba do wykańczania co słabszych jednostek. pod pokojem 16 to jeszcze usiąć można. ale kiedyś byłam na wizycie w pokoju, gdzie przyjmowani sa chorzy po naświetlaniu płuc. tam była tak upiorna kolejka, że większość chorych musiała stać kilka godzin.
szpital pewnie był super w latach 70 jak go wybudowali, tylko, że od strony organizacyjnej nie zmieniło się chyba nic przez ostatnie 30 lat.
opinie o szpitalu są takie, że maja tam świetnych specjalistów. niestety jeśli chodzi o glejaki nie odczułam tej świetności. lekarze kłamią i wydają sprzeczne opinie.
a już na pewno zapamiętam na długo ostatnią wizytę i panią dr. żującą gumę i cedzącą przez zęby swoje poglądy. na chemioterapię wynieśliśmy się do innego szpitala.

przepraszam - światełko w tunelu - oddział neurochirurgii był miły. byłam tam dwa razy na konsultacjach. tak z ulicy. bardzo konkretnie z nami porozmawiano.

... no to mi ulżyło....
gocha
swój człek
 
Posty: 294
Dołączył(a): So paź 28, 2006 3:25 pm


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości