poszukuję namiarów na prof. Tarnawskiego

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

poszukuję namiarów na prof. Tarnawskiego

Postprzez olcia » Pn mar 14, 2011 7:26 pm

Witajcie!
Moja mama zachorowała na glejaka wielopostaciowego. Bardzo zależałoby mi na tym by opieki nad nią podjął się prof. Tarnawski. Jeśli ktoś z Was posiada jakieś namiary na jego prywatną praktykę to proszę odezwijcie się do mnie. Oto mój mail: olasloma@gmail.com. z góry serdeczne dzięki.
olcia
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): Pn mar 14, 2011 7:00 pm

Re: poszukuję namiarów na prof. Tarnawskiego

Postprzez sis » Pt mar 18, 2011 2:02 pm

hej:)
oto nr do Sekretariatu tarnawskiego tel. (32) 278 86 13. To jest trzecia klinika radioterapii w Gliwicach, profesor nie przyjmuje prywatnie. Ja dzwonilam miesiac temu probowalam umowic moja siostre. Tel odbierze jego sekretarka i da profesora do tel. Jemu bedziesz musiala powiedziec co i jak z tata i on umowi Cie na wizyte
sis
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt mar 18, 2011 1:37 pm

Re: poszukuję namiarów na prof. Tarnawskiego

Postprzez olcia » Pn mar 21, 2011 2:04 pm

wielkie dzięki! mama jest już po wizycie u prof. Tarnawskiego. Będzie miała chemię i radioterapię.
dużo zdrówka dla siostry!
olcia
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): Pn mar 14, 2011 7:00 pm

Re: poszukuję namiarów na prof. Tarnawskiego

Postprzez olcia » Pn lut 27, 2012 11:08 pm

Info dla poszukujących kontaktu z Profesorem - prywatna przyjmuje w Katowicach - nr na rej. to: 327898500.
olcia
swój człek
 
Posty: 156
Dołączył(a): Pn mar 14, 2011 7:00 pm


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości