Jak się dostać do prof Harata?

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

Jak się dostać do prof Harata?

Postprzez Goszer » Śr lis 17, 2010 9:22 am

Witam
moja mama (59l) została właśnie zdiagnozowana - glejak wielopostaciowy IV. Lekarz prowadzący powiedział nam, że daje mamie 3 miesiące życia i nie zamierza podejmować żadnego leczenia... nawet jeżeli guz jest nieoperacyjny to czy w przypadku tego nowotworu nie przepisuje się ludziom radioterapii??!!
Chciałabym dostać się do prof Harata i jeżeli to możliwe na radioterapię w Bydgoszczy. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć czy wystarczy skontaktować się ze szpitalem wojskowym, gdzie jest on ordynatorem czy próbować prywatnie?
Czy nie ma szans na opóźnienie tego wyroku...?

Gosia
Goszer
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lis 16, 2010 4:21 pm

Re: Jak się dostać do prof Harata?

Postprzez larix » Cz lis 18, 2010 10:18 am

Ordynatorem w Bydgoszczy jest teraz dr Jacek Furtak, jeden z "cadyków" neurochirurgii w Polsce. Dzwoń do niego na numer 604 104 065 pomiędzy 7.30 a 8 albo wieczorem. Na pewno nie odbierze od razu, to jest facet, który spędza na bloku operacyjnym po 12 godzin dziennie.

Profesor Marek Harat nadal pracuje w Bydgoszczy i też ma doskonałą opinię, właściwie obu można polecić bez zastrzeżeń. Mojego ojca operował dr Furtak.

Możesz też spróbować w Poznaniu u profesora Nowaka - tam podczas operacji wstrzykują dodatkowo RNA, który hamuje odbudowę guza. Jakby co mam namiary.

I przede wszystkim: nie wierz, kiedy ktoś Ci mówi, że nic się nie da zrobić. Nie daj spisać Mamy na straty. Powodzenia!

Arek
larix
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lis 12, 2010 10:14 am

Re: Jak się dostać do prof Harata?

Postprzez Karolina77 » N lis 21, 2010 3:34 pm

ja jak tata byl chory znalazlam prywatny gabinet Harata i jak zadzownilam sekretarka powiedziala, ze teraminy sa na ok 2 miesiace porezerwowane, ale poprosilam i mnie umowila na wizyte. Nie pojechalam w koncu na nia, bo sytaucja sie u nas regulowala.
Pogrzeb w necie i dzwon, lub do szpitala z nadzieja, ze znajdzie chwile dla Ciebie.

Powodzenia

Karolina
Karolina77
swój człek
 
Posty: 110
Dołączył(a): Wt wrz 02, 2008 6:45 pm

Re: Jak się dostać do prof Harata?

Postprzez danusia » Pn lis 22, 2010 2:19 pm

ten namiar dała gosiakiwi - może Ci się przyda

Postprzez gosiakiwi » Śr lis 17, 2010 6:48 pm
prof. dr hab. n. med. MAREK HARAT NEUROCHIRURG
85 - 357 BYDGOSZCZ ul. WIDOK 79
mail: marekharat@10wsk.mil.pl

REJESTRACJA:
PONIEDZIAŁEK - SOBOTA
od 17.00- 20.00 tel.: 0695-913-926

strona internetowa jego: http://www.marekharat.com/
danusia
swój człek
 
Posty: 140
Dołączył(a): Śr cze 02, 2010 9:34 pm
Lokalizacja: mazowsze / Bretania (France)


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości