szukam onkologa

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

szukam onkologa

Postprzez basia1005 » N lut 22, 2009 6:28 pm

Witam
Szukam dobrego onkologa we Wrocławiu który podjąłby sie leczenia chemią. Czy znacie jakiegos dobrego specjaliste? Za wszelkie adresy, miejsca, podpowiedzi z gory dziekuje.
pozdrawiam
basia1005
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sty 18, 2009 2:20 am

Re: szukam onkologa

Postprzez dorpio » N lut 22, 2009 9:47 pm

jestem w podobnej potrzebie - też szukałam dobrego onkologa we wrocławiu dla męża i jak do chwili obecnej nie znalazłam nikogo kto chciałby leczyć glejaka IV , czasu mamy niewiele, mąż jest po radioterapii , musimy czekać do kontrolnego rezonansu, - szukam nadal , jesli tylko będę coś wiedziała napiszę
dorpio
nowy
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr lis 05, 2008 9:55 pm

Re: szukam onkologa

Postprzez basia1005 » Pn lut 23, 2009 6:39 pm

Moj maz dopiero czeka na radioterapie(niestety juz bardzo dlugo, tlumacza sie tym ze bedzie lepiej nacelowana, promienie trafia tam gdzie powinny). Od wczoraj przechodzi powazny kryzys, byly wymioty i bol glowy, dexa w tabletkach nie pomogly, dostal dexaven dozylnie i domiesniowo, niestety to tez nie pomoglo. Dzisiaj rano przyjechalo pogotowie i podalo inne jakies sterydy i glukoze na wzmocnienie. Od wczoraj powiekszyl sie nie dowlad lewej strony( wczesniej mial lekkie problemy z reka, teraz juz doszla noga) ale dobrze ze chociaz glowa go juz nie boli. Prosze ponawiam prosbe, jesli ktos zna dobrego onkologa we wrocławiu, badz okolicach to prosze napisac!
basia1005
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sty 18, 2009 2:20 am

Re: szukam onkologa

Postprzez dorpio » Pn lut 23, 2009 8:09 pm

basia gdzie bedą naświetlania męża jesli mozesz napisać? mój mąż miał naswietlania w bydgoszczy, mam sporo wieści jeśli chciałabyś tam spróbowac
dorpio
nowy
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr lis 05, 2008 9:55 pm

Re: szukam onkologa

Postprzez basia1005 » Pn lut 23, 2009 11:23 pm

Naswtetlania beda we Wrocławiu na Hirszfelda. Dziekuje za pomoc, jutro mam wizyte podobno z dobrym onkologiem, zobaczymy jak bedzie.
basia1005
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sty 18, 2009 2:20 am

Re: szukam onkologa

Postprzez dorpio » Wt lut 24, 2009 7:11 am

trzymam kciuki daj znać na forum albo na priva
dorpio
nowy
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr lis 05, 2008 9:55 pm


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości