Gdzie się udać? W CO na Ursynowie odmawiają dalszej pomocy

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

Gdzie się udać? W CO na Ursynowie odmawiają dalszej pomocy

Postprzez Dagna » Pt lis 14, 2008 4:47 pm

Rok temu 4 listopada wykryto u mojego Taty glejaka wielopostaciowego o IV stopniu złośliwości na prawym płacie skroniowym, nikt nigdzie nie chciał się tym zająć,udało się nam wreszcie w Centrum Onkologicznym na Ursynowie, gdzie operowali Tatę. Potem Tata przeszedł radioterapię, czuł się zaskakująco dobrze, wrócił nawet do pracy, jednak w sierpniu dowiedzieliśmy się, że to nie koniec tej strasznej choroby. Okazało się, że pojawiła się wznowa, guz w nieco innym miejscu, ale takiej samej wielkości jak wtedy - 4 na 3cm. Teraz Tata jest w domu,czuje się coraz gorzej, bierze cały czas sterydy od których w rezultacie dostał także cukrzycy i nikt nie chce nam pomóc, nawet Centrum, gdzie powiedzieli nam, że nic nie mogą na to poradzić i że powinniśmy cieszyć się,że podarowali Mu rok życia.. Ja jednak wiem, że mimo wszystko trzeba próbować i nie poddawać się, dlatego proszę, poradźcie co moglibyśmy zrobić i do kogo się skierować..
Ostatnio edytowano Pt lis 14, 2008 11:04 pm przez Dagna, łącznie edytowano 1 raz
Dagna
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt lis 14, 2008 3:04 pm

Re: Gdzie się udać? W CO na Ursynowie odmawiają dalszej pomocy

Postprzez moto_kate » Pt lis 14, 2008 10:10 pm

Może spróbowałabyś u nowo odkrytego przez olek1 dobrego lekarza? Dr Strohm, tu znajdziesz opinie o nim: viewtopic.php?p=11507#p11507
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości