Rehabilitacja na własną ręke

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

Rehabilitacja na własną ręke

Postprzez Karolina77 » Cz paź 02, 2008 8:15 am

pozwoliłam sobie założyć nowy wątek...
więc tak powiedzcie co mam robić bo niestety nikt nie chce mi z lekarzy pomóc:(
tata 15 września dostał niedowładu lewej strony. Ma krwiaka i przez to ten niedowład, krwiakk jest w strukturach głębokich mózgu przez co strwierdziło 2 lekarzy, że jest nieoperowalny. Krwiak musi się wchłonąć a wchłania sie bardz ale to barzo powoli i wykryto 2 ognisko krwiawienia, niedość tego po zrobieniu tomografu podejrzewana jest wznowa w miesiąc po operacji!!!
Obecnie tato znajduje sie na neurologii w Zyrardowie, lecz chca go wypisac do domu i dalsza rehabilitacjie ma miec w domu. Ordynator powiedzial, ze mojego taty z glejakiem IV NIE PRZYJMA NA ZADEN ODDZIAL REHABILITACYJNY:(
w sumie nei wiem co mamy robic dalej, czy walczyc o przyjecie na jakis oddzial czy jak. Dla mnie prosta sprawa dlaczego nie chca przyjac taty- na zasadzie spychania- niestety wie Pani to jest taka a ni inna choroba, nic sie nie da rady zrobic....
nie wiem co robic...
radioterapia i ewentualna chemia stoja w miejscu bo jest krwaiak, tylko guz nie stoi w miejscu :(

co robić?
Karolina77
swój człek
 
Posty: 110
Dołączył(a): Wt wrz 02, 2008 6:45 pm

Re: Rehabilitacja na własną ręke

Postprzez moto_kate » Pt paź 03, 2008 7:23 pm

Może da się coś robić w domu we własnym zakresie? Zobacz tutaj: http://www.rehabilitacja.pl/ - jest tam m.in. forum, baza ośrodków itd.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość