Klinika dr Burzynskiego?

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

Klinika dr Burzynskiego?

Postprzez Minte » Śr kwi 16, 2008 11:59 pm

Witam! Czy ktoś słyszał coś o tej klinice i o metoadach leczenia raka stosowanych przez dr Burzyńskiego?
Jeśli tak, to jakie efekty i rodzaj nowotworu?
Minte
świeżynka
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 8:40 pm

Postprzez moto_kate » Cz kwi 17, 2008 6:26 pm

Klinika i metody dra Burzyńskiego są uważane za mocno kontrowersyjne. Samo leczenie jest BARDZO drogie. Na stronie kliniki znajdziesz szczegółowe informacje: http://www.burzynskiclinic.com/ph/index-pl.html. Jeśli chodzi o doświadczenia z tą terapią, to śledziłam losy Martusi Kozłowskiej (z nowotworem mózgu), której rodzice zdobyli środki na wyjazd do USA i leczenie - niestety nie powiodło się ono.

Oto wpis z tamtego czasu, jaki znalazłam w sieci:

"08 grudnia 2004
MARTA KOZŁOWSKA- POMÓŻ!!!


Nazywam się Marta Kozłowska, mam 7 lat, dopiero rozpoczęłam naukę w pierwszej klasie szkoly podstawowej jednak los nie pozwolił mi cieszyć się życiem tak jak moim koleżankom i kolegom z klasy.
Dwa miesiące temu lekarze wykryli u mnie guza, który jest umiejscowiony w pniu mózgu. Ten rodzaj guza, chociaż niezłośliwy, wyklucza usunięcie go operacyjnie ponieważ leży w miejscu schodzenia się wszystkich nerwów z rdzenia kręgowego. Chemioterapia i radioterapia w tym przypadku też nie przynosi rezultatów, jedynym ratunkiem dla mnie jest podjęcie leczenia w klinice doktora Burzyńskiego w Stanach Zjednoczonych. Doktor Burzyński specjalizuje się w leczeniu guzów mózgu metodą antyneoplastonów. Jest to jednak kuracja, która znacznie przekracza możliwości finansowe mojej rodziny. Leczenie trwa rok i kosztuje około 10.000 USD miesięcznie. Do tego dochodzi koszt pobytu w Stanach Zjednoczonych, bilety lotnicze, formalności wizowe itp.
Proszę wszystkich o wsparcie finansowe gdyż jest to szansa na uratowanie mojego życia!

Kontakt:
tel.: 044 6338030
tel. kom.: 502601514
tel. kom.: 695207565
mailto:axlrose@pf.pl
GG: 1679840"

Strona o Marcie: http://www.marta.pomoc.prv.pl/ Tam też są namiary, chyba aktualniejsze. Można spróbować zapytać - delikatnie, bo przypominanie o tej tragedii może być dla rodziców bolesne.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości