Proszę o namiary na lekarzy - Poznań

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

INFORMACJE...

Postprzez trisska » So kwi 12, 2008 7:01 pm

proszę bardzo o informacje, mój ojciec miał wycietego guza w płacie lewym skroniowym i okazało się, że to glejak wielopostaciowy IV stopnia. W Poznaniu powiedziano nam, żeby zadzwonić za 2 tygodnie do pani radiolog to może ustali termin pierwszej wizyty (a może nie). Proszę, podajcie mi jakis kontakt albo adres do lekarza bądź kliniki, gdzie można spróbować zgłosić się z nadzieją, że nie zostaniemy spławieni, może być leczenie prywatne, wszystko jedno. Proszę, pomóżcie bo nie wiemy co robić!!!!
szukam informacji
trisska
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): So kwi 12, 2008 6:52 pm
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Kropka » So kwi 12, 2008 8:06 pm

Nas przyjęto bardzo szybko bez żadnych !!!! kosztów w Centrum Onkologii w Bydgoszczy onkolog Pani Terlikiewicz a leczenie na oddziale radioterapii u dr Ziółkowskiej
Kropka
nowy
 
Posty: 24
Dołączył(a): N mar 23, 2008 8:28 pm

Postprzez omko » Pt maja 16, 2008 7:30 pm

Moją Mame leczyła dr Fundowicz(radioterapia) w centrum onkologi na garbarach z tego co wiem czasami nie jest zbyt przyjemna w kontaktach z ludźmi ale to naprawde dobry specjalista.
omko
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt maja 16, 2008 7:27 pm


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości