witam wszystkich jestem nowy na forum

Gdzie się leczyć?
Kogo polecacie, kogo unikać, gdzie można liczyć na jakie terapie, gdzie ile się czeka, możliwości sprzętowe ośrodków, ...

witam wszystkich jestem nowy na forum

Postprzez janusz » Śr lis 22, 2006 9:20 am

na to forum sprowadzilo mnie to samo co wsa wszystki.moja zona jest chra.oparacja we wrzesni udana w stu procentach .pierwsza czesc chemi z naswietlaniem zakonczona. pierwszy etap za nami.leczy sie w c.o.na ursynowie .prosze o pomoc szukam profesora z ktorym mogli bysmy skonsultowac dotychczasowy sposob leczenia zony.moze ktos z was zna kogos kto zajmuje sie glowami??wiem ze w bydgoszczy sa super specjalisci ale nie moge do nich dotrzec ,nikt ze znajomych nie moze mi pomoc.jesli znacie kogos dajcie namiar /jak sie nazywa gdzie przyjmoje /czekam na wiadomosc.
pozdrawiam wszystki z forum
trzymajcie sie moze bedzie dobrze
janusz
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lis 20, 2006 7:11 pm

Postprzez gocha » Śr lis 22, 2006 1:08 pm

witaj,

jak rozumiem mieliście farta i w warszawie dostaliście temodal? jaki lekarz prowadzi twoją żonę i jak zniosła całą terapię - była w szpitalu czy ambulatoryjnie?
gocha
swój człek
 
Posty: 294
Dołączył(a): So paź 28, 2006 3:25 pm

Re: witam wszystkich jestem nowy na forum

Postprzez moto_kate » Śr lis 22, 2006 1:40 pm

janusz napisał(a):wiem ze w bydgoszczy sa super specjalisci ale nie moge do nich dotrzec ,nikt ze znajomych nie moze mi pomoc


Namiary na klinikę są >>tu<<.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez garmuduru » Śr lis 22, 2006 11:56 pm

prof marek harat

U. Widok 79 , Bydgoszcz (gabinet prywatny)

rejestracja: 0695913926 ( 8-20)
garmuduru
nowy
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lip 31, 2006 11:16 pm

Lublin

Postprzez misiek » Cz gru 21, 2006 5:58 pm

Profesor Trojanowski jest ordynatorem na onkologii w Lublinie, jest bardzo wyrozumialy, co prawda trudno go zlapac ale jak Ci sie uda to mozesz z nim pogadac nawet godzine o chorobie zony......pozdrawiam trzymajcie sie
;(
misiek
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): N gru 17, 2006 6:53 pm
Lokalizacja: Zabrze


Powrót do Lekarze, rehabilitanci i ośrodki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości